EuRho Vital

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri

EuRho Vital

Vitaminler, balık yağları ve takviye edici gıdalar geliştiren EuRho Vital, 1993 yılında Almanya’da kurulmuştur. EuRho Vital ürünleri, Almanya’da GMP kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Üretim sonrası kalite kontrol işlemlerini düzenli ve kapsamlı bir şekilde sürdürerek yüksek kaliteyi garanti etmektedir.

Çağımızın gerektirdiği yaşam şekilleri ve beslenme alışkanlıklarından dolayı günlük ihtiyacımız olan besin değerlerini yeterli olarak alamamaktayız. Bireysel olarak değişkenlik gösteren bu ihtiyaçları karşılamak için balık yağı, kollajen ya da C vitamini gibi takviye gıdalardan destek almaya yöneliriz. İşte bu noktada EuRho Vital takviye edici gıdalar, bir ailedeki tüm bireylerin ihtiyacına yönelik ürünlerle karşımıza çıkmaktadır.

Kapsül, tablet, efervesan, sıvı gibi formlarda geliştirilen EuRho Vital ürünleri, tüketicilerinin her ihtiyacına cevap vermeye çalışır. EuRho Vital vitamin C; kalsiyum, hyalüronik asit, kolajen, çinko, koenzim, omega 3, B vitamini içeren ürünlere sahiptir.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında Eurho Vital Omega 3 gelmektedir. Eurho Vital Omega 3, balık yağı ve E Vitamini içeren takviye edici gıdadır. Ayrıca, Eurho Vital Kollagen Beauty ve Vitamin C ürünleri avantajlı fiyatlar ve hızlı gönderim imkanıyla Dermoeczanem.com’da sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.