Nivea

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Nivea Ürünleri

Dermokozmetik devi NIVEA’nın hikâyesi 1911 yılında başlar. NIVEA creme ismi Latince "nix, nivis" sözcüklerinden gelir ve Türkçe karşılığı “kar”dır. Farklı kültürlere ait cinsiyet ve yaş gözetilerek üretilen cilt bakım ürünleri, tüm cilt tipleri için özel geliştirilir. NIVEA’nın merkezi Hamburg’dadır. Marka laboratuvarlarında Latin Amerika ve Asya dâhil birçok coğrafyanın iklim koşullarına özel ürünler tasarlar. NIVEA markası, yenilikçi yaklaşımı ve “herkes için daha iyi cilt bakımı” prensibiyle yüz yılı aşan tecrübesini kanıtlamış durumdadır.
NIVEA cilt bakım ürünleri, güneş kremleri, deodorantları, roll-onları, nemlendirici kremleri, dudak bakım kremleri ile tüm cilt tiplerine hitap ediyor.
NIVEA deodorantları: NIVEA deodorantları vücut bakım ürünleri klasiklerinden biridir. Bu deodorantlar, günlük bakım için son derece uygundur. Cildi ferah bir hisse ulaştırırlar.
NIVEA Men: NIVEA Men, erkeklerin tüm cilt ihtiyaçlarına yönelik ürünleri içerir. Cilt bakımınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.
NIVEA markası ürünlerini kaliteli alışverişin adresi dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.