Nivea Ürünleri

Nivea Ürünleri

   Dermokozmetik devi NIVEA’nın hikâyesi 1911 yılında başlar. NIVEA creme ismi Latince "nix, nivis" sözcüklerinden gelir ve Türkçe karşılığı “kar”dır.
   Farklı kültürlere ait cinsiyet ve yaş gözetilerek üretilen cilt bakım ürünleri, tüm cilt tipleri için özel geliştiriliyor.
   NIVEA’nın merkezi Hamburg’dadır. Marka laboratuvarlarında Latin Amerika ve Asya dâhil birçok coğrafyanın iklim koşullarına özel ürünler geliştiriyor.
   NIVEA kremleri dünyaca en çok bilinen nemlendirici kremler arasında yer alıyor.
   NIVEA deodorantları vücut bakım ürünleri klasiklerinden biridir.
   NIVEA cilt bakım ürünleri, güneş kremleri, deodorantları, roll-onları, nemlendirici kremleri, dudak bakım kremleri ile tüm cilt tiplerine hitap ediyor.
   NIVEA Men, erkeklerin tüm cilt ihtiyaçlarına yönelik ürünleri içeriyor.
   NIVEA markası, yenilikçi yaklaşımı ve “herkes için daha iyi cilt bakımı” prensibiyle yüz yılı aşan tecrübesini kanıtlamış durumda.
   NIVEA markası ürünlerini kaliteli alışverişin adresi dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 205 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.