sadsad x
asdasd

Skinceuticals Ürünleri

  SkinCeuticals tarihi Dr. Sheldon Pinnell’in hayati araştırması sayesinde, markanın 1994’te bulunmasından çok daha önce başlamıştır. Geçen yıllar boyunca, dermatolojinin yüzünü değiştiren buluşlarla SkinCeuticals öncü olmaya devam etmiştir. Cilt bakımı felsefesi 3 ana temele dayanmaktadır: Önleme. Koruma. Düzeltme. Bu prensipler, mümkün olan en sağlıklı cildi ve en uygun yaşlanma karşıtı sonuçları sağlayabilmek için sinerji içerisinde çalışır.SkinCeuticals misyonu cilt sağlığını geliştirmektir. SkinCeuticals araştırma ve yenilikte, cilt bakımı endüstrisine öncülük etmeye ve bilim ile desteklenmiş profesyonel cilt bakımı sunmaya devam ediyor. En çok tercih edilen Phloretin CF, Ultra Facial Defense Spf 50, Blemish Age Defense, Serum 10 ve diğer ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilir uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz
 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.