Solgar

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Solgar Vitamin

Solgar vitamin 500’den fazla vitamin, mineral, multivitamin, bitkisel ve spesifik takviyeleri içerir. Solgar 1947’den bu yana kendini takviye edici gıda alanına adamış ve müşterilerinin sağlıkları için çabalamıştır. 1968 yılında ilk kez tuz, nişasta ve şeker gibi vücudun tepki vermesine yol açabilen maddeleri içermeyen takviyeler geliştirmiştir. Aynı sene ürün içeriklerinden koruyucular, yapay tat ve koku verici maddeleri tamamen çıkarmıştır. Sadece doğal kaynakları kullanmaya başlamıştır.

Solgar’ın misyonunu sürdürülebilir ve kaliteli hammaddeleri kullanmak oluşturur. Yıllar boyu kendi sağlıklı ve kaliteli yaşamaya ve geliştirmeye adamıştır. Kendini geliştirirken de her zaman bilimin ve doğanın ışığında ilerlemiştir. Üretiminin her aşamasında Altın Standart’lara ne kadar uygun olduğu fark edilir ve görülür. Ürünlerinin daha uzun süre dayanıklı olması için amber cam kavanoz şişelere koyulur. Solgar, temiz üretime çok önem verir. Bu sebeple filtrelenmiş su kullanır. Bunun yanında havadaki tanecikleri temizlemek için bile hava filtresi kullanılır.

Solgar’ın Altın Standart’ı

Solgar, 75 yıldır gelişen endüstriyle birlikte tüketiciye en yüksek kalitedeki ürünleri vermeyi hedefler. Üretimden dağıtıma kadar her detay büyük dikkatle incelenmesi, Solgar Altın Standart’larını oluşturur. Araştırmaya ve bilime dayalı ürünler, sürdürülebilir ve kaliteli hammaddeler, global üretim, sürekli kalite kontrol, Yüksek Kalite Standartları: USP Su Filtrasyonu, HEPA Hava Filtrasyonu, Sterilize ve temiz üretim, geri dönüşümlü Amber renkli cam şişeler, cesur inovasyonlar, sadece trend olan değil insanların ihtiyaç duyduğunu da yaratma ve tüketiciye karşı sorumluluk Solgar’ın Atın Standart’larını geliştirir.

Solgar Ürünleri

Hammaddeleri güvenilir ve sürdürülebilir tedarikçilerden tedarik edilir. Bunun yanında özellikle vegan ve vejetaryenlere uygun olacak ürünlerde geliştirilmektedir. Solgar markası; temizliğe o kadar önem vermediktedir ki, üretime başladığından beri ekipmanlarını temizlemek için harcanan süre, ürünleri imal etmek için geçen süreyle hemen hemen aynıdır. Her formül yapıldıktan sonra makinenin her bir bölümü temizlenir. Bazı durumlarda ekipmanlar yüzlerce parçaya ayrılır ve bu parçaları temizlemek ve tekrar birleştirmek yaklaşık 8 saat sürer. Bununla birlikte üretimde kullanılan malzemeler yerine geri yerleştirilmeden önce yüzeyler temizlenir.

Hayatın günlük koşuşturmasına dalındığında vücudumuzu desteklemek gerekir. İş dünyasının yoğunluğu ve bunun gibi etkenler de işin içine girince koşuşturmalar arasında vücudun yenik düşmemesi için takviye edici gıda alınmalıdır. Solgar ürünleri insanların yoğun ritmine ayak uydurmasına yardım etmeyi amaçlar. Sadece vücut sağlığı da değil saç dökülmesine karşı da destekler. Bunun yanında her yaş grubuna uygun ürünler geliştirilmiştir, geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Solgar Astragalus Root Extract 60 Kapsül, standart kök ekstresi ve ham kurutulmuş kök tozunu içeren besin takviyesidir. Solgar Balance Rhodiola Complex 60 Kapsül, Rhodiola, Sibirya ginsengi, meyan kökü, B3, B5, B6 vitaminleri ve L-tirozin amino asidi içeren besin takviyesidir. Solgar 5-HTP 30 Kapsül, 5-Hidroksi L-Triptofan, Valerian kök ekstresi ve yüksek oranda B6 vitamini içeren takviye edici gıdadır.

Yukarıda örnek gösterilen hiçbir ürünlerde şeker, tuz, nişasta içermeyen içeriğiyle de maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel vücudun tepki göstereceği maddeleri de içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.