sadsad x
asdasd

Setler Kampanyaya Dahil Değildir.

Cosmed Kampanyası Geçerlilik Süresi: 29/05/2018 - 31/08/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Cosmed Ürünleri
 1984 yılında başlayan bir kimya yolculuğu… Yılların birikimiyle tohumları atılan bir marka… COSMED. Deren Kimya bünyesindeki Ege Teknoloji Kimya’nın bir markası olan COSMED ürünleri GMP* (İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uygun olarak tasarlanmış, ISO 9001 ve 14001 belgelerine sahip “ülkemizde de yerli ve kaliteli bakım ürünleri yapılabilir” iddiasını kanıtlamak üzere güçlü ve uzun süreli bir altyapı çalışması sonucunda ortaya çıkmıştır. Dünya standartlarında üretilen her bir COSMED ürünü; kaliteli, sağlıklı, güvenilir, etkili ve ulaşılabilir olma özellikleriyle dikkat çekmektedir. 
 
Cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın herkese bir çözüm sunan; kaliteli, sağlıklı, güvenilir, etkili ve ulaşılabilir olma özellikleriyle dikkat çekmiş Cosmed,
Ürün ve hizmet kalitesiyle %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük bakımın vazgeçilmez bir parçası olma misyonuna sahip markadır
 Her bir COSMED ürünü High Performance Penetration adı verilen yöntem ile üretilmektedir. Bu yöntem ile ürünler cilde hızlı ve derinlemesine nüfuz eder, aktiflerin performanslarının daha kısa sürede elde edilmesine yardımcı olur.
 Cosmed Saç Bakım, Cilt Bakım, Leke Karşıtı Bakım, Akne Karşıtı Bakım, Vücut Bakım, Tüy Azaltıcı Ürünler ve Güneş Bakım ürünlerine online olarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.
1 2

SAĞLIKLI MAKYAJ NASIL OLMALI?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana,  güzel görünmek erkek kadın herkesin amaçladığı bir şey. Fakat sağlık güzellik için feda edilemez. İşte bu noktada sağlıklı makyaj kavramı önem kazanıyor.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerde Fiyat Artışı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan hızlı yükseliş bir çok sektörde olduğu gibi kozmetik ürünlerde de yeni fiyat ayarlamalarını zorunlu kılıyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.