Cosmed Ürünleri

Cosmed Ürünleri

   Cosmed markasının kurucusu ve CEO’su Deren Öztürk Mataracı 2005 yılında yerli bir dermokozmetik şirketi kurma ideali ile harekete geçti. Yaklaşık olarak dört yıl süren detaylı ve ince araştırmalar neticesinde bizim topraklarımıza özgü Crocus Chrysanthus yani Çiğdem çiçeğinin bitkisinin insan cildine olan katkılarını keşfettiler. Böylece 2009 yılında Cosmed Markası doğmuş oldu.
   Her Cosmed ürününü içerisinde Çiğdem çiçeğinden elde edilen özel bileşenler bulunur. Markanın sloganı ‘Kendimiz‘in kullanmayacağı hiçbir ürünü üretmiyoruz’ dur. Ürünlerin içerisinde doğa dostu olmayan hiçbir madde kullanılmaz. Paraben, hayvansal içerikler, alkol, petrol türevleri ve diğer zararlı maddeler asla Cosmed ürünlerinin üretiminde yer almaz. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmez.
   Ülkemizin dermokozmetik alanında en başarılı markalarından biri olan Cosmed, uluslararası fuarlarda ve kongrelerdeki sunum ve tanıtım çalışmaları ile büyük beğeni toplayarak bizler için gurur kaynağı olmuştur. Marka saç bakımı, cilt bakımı, vücut bakımı ve güneş koruyucu ürünler üretmektedir. En çok bilinen üç Cosmed ürünü Arındırıcı Toz Temizleyici, Krem Peeling, S.O.S Krem Jel’dir.
   1984 yılında başlayan bir kimya yolculuğu… Yılların birikimiyle tohumları atılan bir marka… COSMED. Deren Kimya bünyesindeki Ege Teknoloji Kimya’nın bir markası olan COSMED ürünleri GMP* (İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uygun olarak tasarlanmış, ISO 9001 ve 14001 belgelerine sahip “ülkemizde de yerli ve kaliteli bakım ürünleri yapılabilir” iddiasını kanıtlamak üzere güçlü ve uzun süreli bir altyapı çalışması sonucunda ortaya çıkmıştır. Dünya standartlarında üretilen her bir COSMED ürünü; kaliteli, sağlıklı, güvenilir, etkili ve ulaşılabilir olma özellikleriyle dikkat çekmektedir.
    Cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın herkese bir çözüm sunan; kaliteli, sağlıklı, güvenilir, etkili ve ulaşılabilir olma özellikleriyle dikkat çekmiş Cosmed, Ürün ve hizmet kalitesiyle %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük bakımın vazgeçilmez bir parçası olma misyonuna sahip markadır
   Her bir COSMED ürünü High Performance Penetration adı verilen yöntem ile üretilmektedir. Bu yöntem ile ürünler cilde hızlı ve derinlemesine nüfuz eder, aktiflerin performanslarının daha kısa sürede elde edilmesine yardımcı olur.
   Cosmed Saç Bakım, Cilt Bakım, Leke Karşıtı Bakım, Akne Karşıtı Bakım, Vücut Bakım, Tüy Azaltıcı Ürünler ve Güneş Bakım ürünlerine online olarak sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.