x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Cosmed Ürünleri) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

 Cosmed Kampanyası Geçerlilik Süresi: 28/02/2017 - 30/04/2017  Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Cosmed Ürünleri

 

 1984 yılında başlayan bir kimya yolculuğu… Yılların birikimiyle tohumları atılan bir marka… COSMED. Deren Kimya bünyesindeki Ege Teknoloji Kimya’nın bir markası olan COSMED ürünleri GMP* (İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uygun olarak tasarlanmış, ISO 9001 ve 14001 belgelerine
sahip “ülkemizde de yerli ve kaliteli bakım ürünleri yapılabilir” iddiasını kanıtlamak üzere güçlü ve uzun süreli bir altyapı çalışması sonucunda ortaya çıkmıştır. Dünya standartlarında üretilen her bir COSMED ürünü; kaliteli, sağlıklı, güvenilir, etkili ve ulaşılabilir olma özellikleriyle dikkat çekmektedir. 
 
Cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın herkese bir çözüm sunan; kaliteli, sağlıklı, güvenilir, etkili ve ulaşılabilir olma özellikleriyle dikkat çekmiş Cosmed,
Ürün ve hizmet kalitesiyle %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük bakımın vazgeçilmez bir parçası olma misyonuna sahip markadır
 Her bir COSMED ürünü High Performance Penetration adı verilen yöntem ile üretilmektedir. Bu yöntem ile ürünler cilde hızlı ve derinlemesine nüfuz eder, aktiflerin performanslarının daha kısa sürede elde edilmesine yardımcı olur.
 Cosmed Saç Bakım, Cilt Bakım, Leke Karşıtı Bakım, Akne Karşıtı Bakım, Vücut Bakım, Tüy Azaltıcı Ürünler ve Güneş Bakım ürünlerine online olarak sitemizden ulaşabilirsiniz.

1 2 3
1 2 3

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.