sadsad x
asdasd

Avene Ducray Kampanyası Geçerlilik Süresi: 08/08/2018 - 27/08/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın  

Avene  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 28/03/2018 - 31/08/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Avene Ürünleri
Pierre Fabre Dermatoloji Laboratuarları kurulduğu günden bu yana araştırma geliştirme faaliyetlerine önem vererek düzenli olarak bu alana yatırımlar yapmaktadır. Eau Thermale Avene, dermatolojiye adanmış termal bir tesisin ilgi çekici tarihsel seyri ile ortaya çıkan mükemmel ürünler  sunmaktadır.
 Dünyanın her yerinde, Avène Dermatoloji Laboratuvarları ile tüketiciler arasında güzel ve gerçek bir güven ilişkisi oluşmaktadır. Bu güven, tüm ürünlerin Avène Termal Su'yunun sahip olduğu dermatolojik özelliklere sahip olmasından ve aynı zamanda, daima yenilikçi formüllerin oluşturulmasından kaynaklanmaktadır. Avène Dermatoloji Laboratuvarları, en hassas ciltlere rahatlık ve yumuşaklık katmak için, formüller tasarlar ve yaratıcı teknikler geliştirir.
Kaynağında Avene Termal Suyu’nun bulunduğu bakım ürünleri en hassas ve düşük toleranslı ciltler için tasarlanmış, etkinlik, dayanıklılık ve alerji testlerinden olumlu sonuçlarla geçerliliği kabul edilmiş ve dermatolojik ve pediatrik kontroller altında test edilmiştir
 Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında Avene SPF 50 Emülsiyon Güneş Koruyucu ürünü, Avene Termal suyu, Avene Cleanance, Avene Eluage, Ystheal anti-age ürünler serisi,  Trixera Serisi, Hydrance nemlendiriciler, Avene Cold Krem ve Triacneal gibi ürünler gelmektedir.
 Avene markası Avrupa ülkelerinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri Kanada ve Japonya’da da yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle ambalaj konusundaki yenilikçi tarzı ürün güvenliğine önem vermesi ve fiyat avantajı ile beraber üstün kaliteli ve etkin ürünler sunması Avene markasının ve bağlı markalarının tercih edilmesinin başlıca nedenleridir.  
 Markanın cilt tiplerine göre farklılık gösteren serileri bulunur: Avene Cleanance Serisi yağlı ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak üretilmiş bakım serisidir. Avene Hydrance Optimal ve cold cream serisi ise nemlendirici etkiye sahip ürünlerdir. Avene Trixera Serisi atopik ciltler için özel ürünler içerir. Avene göz çevresi kremleri ise hassas göz çevresinden, kırışıklık bakımına kadar etkili bakım sağlayan ürünlerdir. Düşük toleranslı ve aşırı hassas ciltler için koruma sağlayan güneş ürünleri ise,  yoğun güneşe maruz kalan tüm cilt tipleri için ideal bir bakım sağlar. Avene Dermokozmetik ürünlerini en ucuz fiyat ve avantajlı setlerle dermoeczanem'den satın alabilirsiniz. Dermoeczanem.com Avene ürünleri yetkili online satış noktasıdır.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 147 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

SAĞLIKLI MAKYAJ NASIL OLMALI?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana,  güzel görünmek erkek kadın herkesin amaçladığı bir şey. Fakat sağlık güzellik için feda edilemez. İşte bu noktada sağlıklı makyaj kavramı önem kazanıyor.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerde Fiyat Artışı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan hızlı yükseliş bir çok sektörde olduğu gibi kozmetik ürünlerde de yeni fiyat ayarlamalarını zorunlu kılıyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.