Eau Thermale Avene Dermokozmetik Ürünleri

Avene Ürünleri

   Avene bir Pierre Fabre Dermocosmetics markasıdır. Eczacı Pierre Fabre Fransa’nın ve Avrupa’nın en önde gelen dermokozmetik üreticisi olan Avene, Elancyl, Ducray, Klorane gibi markaların kurucusu ve sahibidir. Avene markasının Physiolift Anti-Age ürünleri, Cleanance Yağlı ve Akne sorunlu ciltler için bakım ürünleri, Trixera hassas ve kuru cilt ürünleri, Avene Hydrance nemlendirici ürünler serisi, Eau Thermale Avene termal suları ve kızarıklık karşıtı Antirougers serisi ürünleri oldukça beğenilen ve tercih edilen ürünlerin en başında geliyor. Bunun yanında Avene güneş ürünleri de dermokozmetik kullanıcılarının ilk tercihlerinden birisi. Dermoeczanem.com’da Avene ürünlerini hem indirimli fiyatlarla hem de özel avantajlı kampanyalarla online satın alabilirsiniz.    Avene Physiolift anti-aging serisi toplamda 4 üründen oluşur. Nemlendirici özellik taşıyan Physiolift Day Smoothing grubu, normal, kuru ve hassas ciltler için ayrı üç üründen oluşurken, nemlendirici özellik taşımayan Physiolift Serum vardır. Özellikle Physiolift Serum ’un Avene termal suyu ile birlikte kullanıldığı takdirde, ciltteki yaşlananın önlemesine yardımcı olacaktır.
   Avene yâda orijinal adı ile Eau Thermale Avene, Piarre Fabre dermokozmetik grubuna ait bir marka . 40 Yıla yakın bir süredir cilt bakımı konusunda önemli çalışmalar yaparak dünya çapındaki en büyük dermokozmetik markalardan biri oldular. Özellikle Avene’e özgü Eau termal su, cilt bakımı yapan insanlar tarafından hem uygun fiyatlı hem de başarılı olduğu için çok sevildi. Aynı şekilde Avene Anti-age ürünleri de sizlerin bakımınızda etkin rol almaya hazır.
    Pierre Fabre Dermatoloji Laboratuarları kurulduğu günden bu yana araştırma geliştirme faaliyetlerine önem vererek düzenli olarak bu alana yatırımlar yapmaktadır. Eau Thermale Avene, dermatolojiye adanmış termal bir tesisin ilgi çekici tarihsel seyri ile ortaya çıkan mükemmel ürünler  sunmaktadır.
 Dünyanın her yerinde, Avène Dermatoloji Laboratuvarları ile tüketiciler arasında güzel ve gerçek bir güven ilişkisi oluşmaktadır. Bu güven, tüm ürünlerin Avène Termal Su'yunun sahip olduğu dermatolojik özelliklere sahip olmasından ve aynı zamanda, daima yenilikçi formüllerin oluşturulmasından kaynaklanmaktadır. Avène Dermatoloji Laboratuvarları, en hassas ciltlere rahatlık ve yumuşaklık katmak için, formüller tasarlar ve yaratıcı teknikler geliştirir.
Kaynağında Avene Termal Suyu’nun bulunduğu bakım ürünleri en hassas ve düşük toleranslı ciltler için tasarlanmış, etkinlik, dayanıklılık ve alerji testlerinden olumlu sonuçlarla geçerliliği kabul edilmiş ve dermatolojik ve pediatrik kontroller altında test edilmiştir
 Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında Avene SPF 50 Emülsiyon Güneş Koruyucu ürünü, Avene Termal suyu, Avene Cleanance, Avene Eluage, Ystheal anti-age ürünler serisi,  Trixera Serisi, Hydrance nemlendiriciler, Avene Cold Krem ve Triacneal gibi ürünler gelmektedir.
 Avene markası Avrupa ülkelerinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri Kanada ve Japonya’da da yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle ambalaj konusundaki yenilikçi tarzı ürün güvenliğine önem vermesi ve fiyat avantajı ile beraber üstün kaliteli ve etkin ürünler sunması Avene markasının ve bağlı markalarının tercih edilmesinin başlıca nedenleridir.  
 Markanın cilt tiplerine göre farklılık gösteren serileri bulunur: Avene Cleanance Serisi yağlı ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak üretilmiş bakım serisidir. Avene Hydrance Optimal ve cold cream serisi ise nemlendirici etkiye sahip ürünlerdir. Avene Trixera Serisi atopik ciltler için özel ürünler içerir. Avene göz çevresi kremleri ise hassas göz çevresinden, kırışıklık bakımına kadar etkili bakım sağlayan ürünlerdir. Düşük toleranslı ve aşırı hassas ciltler için koruma sağlayan güneş ürünleri ise,  yoğun güneşe maruz kalan tüm cilt tipleri için ideal bir bakım sağlar. Avene Dermokozmetik ürünlerini en ucuz fiyat ve avantajlı setlerle dermoeczanem'den satın alabilirsiniz. Dermoeczanem.com Avene ürünleri yetkili online satış noktasıdır.

Avene Ürünleri

Avene  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 04/02/2019 - 31/03/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4 5
Toplam 151 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.