Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Blog Yazılarımız

Ducray Ürünleriyle Geçmişten Günümüze Gelen Güzellik

13 Eylül 2019

1930’lu yıllarda Albert Ducray tarafından kurulan ve sonrasında Pierre Fabre Grubuna geçen Ducray markası, dermokozmetik standartlarına uygun bakım ürünleri geliştirir. Saç, cilt ve vücut bakım ürünleri ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını gidermeye çalışır.

Ofiste Çalışan Kadınlara Özel Bakım Önerileri

11 Eylül 2019

Yorucu iş saatlerinden dolayı kendinizle ilgilenemiyor musunuz? Cildiniz bakımsızlıktan alarm mı vermeye başladı? Saçlarınız eski ışıltısını kayıp mı etti?

Dolgun Görünen Saçlara Ulaşmak Hayal Değil

09 Eylül 2019

Saçlar güzelliğin önemli göstergelerinden biridir. Herkesin hayali güzel görünen saçlara sahip olmaktır. Güzel görünen saçlara sahip olabilmek için belli rutinlerde saçlarınıza bakım yapmalısınız.

Ayak Bakımında Kullanabilecek Özel Bakım Ürünleri

06 Eylül 2019

Gün boyu yorulan ayaklarımız gün sonunda bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımın kendi içinde belli rutini vardır ve yapılmadığında ayak derisinde bazı sorunlar gözlenebilir.

Siyah Noktalara Karşı Bakım Rehberi

04 Eylül 2019

Siyah noktalar, cildin temizlenmemesi sonucu gözeneklerde biriken kirler nedeniyle ortaya çıkar. Sık rastlanan cilt problemlerinden biri olan siyah noktalar, en çok yağlı cilt tipinde görülür.

Konforlu Ürünlerin Favorisi BB Kremler

02 Eylül 2019

Kullandığınız cilt bakım ürünlerinden neler beklersiniz? Performans? Fiyat? İçerik? Birden çok amaca hizmet etmesi? Tüm bu maddelerin tek bir üründe toplandığını düşünün. BB kremler, tüm bu özellikleri içeren ürünlerden biridir.

Cilt Bakımında Değeri Bilinmeyen Ürünler

29 Ağustos 2019

Her geçen gün büyüyen kozmetik sektöründe kullanılan ürünler, değişime uğruyor ve çağın koşullarına uygun hale getiriliyor. Ürünlerin revizesi genelde cilt ihtiyaçlarına bağlı olarak gelişiyor.

Ebeveynlerden Yoğun İlgi Gören Bebek Ürünleri

28 Ağustos 2019

Doğum öncesi ve sonrası dönem her açıdan oldukça zorludur. Kendine özgü belli ihtiyaçlar ve aşamalardan oluşur. Bebekleri için en iyisini isteyen ebeveynler yoğun araştırma süreci sonrası bu dönemde kullanacakları ürünleri seçerler. 

Her Cilt Tipine Özel Ürünleriyle Babe Markası

26 Ağustos 2019

25 yılı aşkın süredir dermokozmetik piyasasında var olan Babe markası, cilde yararlı ürünler geliştirir. İspanya’da geliştirilen Babe markası ürünleri, dünyada geniş bir kitleye hitap eder. Yenilikçi bakış açısına sahip bu ürünler, aşamalı bir bakım rutini için son derece uygundur. Tüm Babe ürünleri, dermoeczanem.com’da…

Avene Ürünleriyle Cilt Bakımının Keyfini Yaşayın

21 Ağustos 2019

Dermokozmetik alanının güçlü markası Avene geliştirdiği ürünlerle rüşdünü tüm dünyaya ispat etmiştir. Özellikle belirli cilt sorunlarına karşı geliştirdiği bakım ürünleri, güzellik rutinlerinin vazgeçilmezidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.