Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Blog Yazılarımız

SAÇLARA NASIL HACİM KAZANDIRILIR?

18 Mart 2019

Saça yapılan yanlış uygulamalar, çok fazla yıkamak, ısıl işlemlerle fazla teması, saç şekillendiricilerin fazla kullanımı saçtaki hassasiyeti artırır ve hacimsiz, sönük bir görünümüne yol açar.

CİLT BAKIMININ VAZGEÇİLMEZİ NEMLENDİRİCİ KREMLER

14 Mart 2019

Gün içinde nemlendirici ürün kullanımı çoğu zaman ihmal edilir, ertelenir ve unutulur. Oysa cildin neme olan ihtiyacı, bir insanın suya olan ihtiyacıyla eşdeğerdir.

NEDEN GÜNEŞ KREMİ KULLANMALIYIZ?

12 Mart 2019

İnsanlar kışın, vakitlerinin büyük çoğunluğunu kapalı ortamlarda geçirilirler. Sıkıcı iş toplantıları, şehir hayatının baş döndüren trafiği, olumsuz hava şartlarının negatif etkisiyle; yazı ve tatili büyük bir özlemle beklerler.

ŞİRİN Mİ ŞİRİN CİLT BAKIM SETLERİ

06 Mart 2019

Cilt bakım setleri, çoklu ürüne sahip olma şansı tanıdığından dolayı özellikle kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

TIRNAK BAKIMININ PÜF NOKTALARI

04 Mart 2019

Bakımlı eller ve bakımlı tırnaklar her zaman dikkat çeker. Bu yazımızda tırnak bakımının püf noktaları için bilinmesi gerekenleri araştırdık.

CİLT İÇİN YARARLI DOĞAL YAĞLAR

28 Şubat 2019

Geçmişten günümüze kozmetik sektöründe ham madde olarak kullanılan doğal yağlar bitkisel özlerden elde edilir ve cilde, saçlara birçok faydası vardır.

GÖZ ALTI MORLUK GÖRÜNÜMÜNE KARŞI ETKİLİ 5 BAKIM KREMİ

25 Şubat 2019

Göz altı morlukları birçok kadının hayatını kâbusa çeviriyor. Kullanılan kapatıcılar, fondötenler, pudralarla gizlenmeye çalışılıyor.

BIODERMA SENSIBIO H2O MİSEL SUYUN ÖZELLİKLERİ

21 Şubat 2019

Makyaj kadınların çok başvurduğu güzelleşme yöntemlerinden biri olsa da bazı zamanlarda temizliği ihmal edilebiliyor.

YÜZ TEMİZLEME ALETLERİ NASIL KULLANILIR?

18 Şubat 2019

Kadınların cilt bakımına ve cilt bakım ürünlerine ilgisi büyük. Gün geçmesin ki cilt bakımında yeni bir trend ortaya çıkmasın.

DOĞRU AĞIZ BAKIMI NASIL YAPILIR

14 Şubat 2019

Ağız bakımı, en önemli kişisel bakımlardan biridir. Günde en az iki kere yapılması gereken ağız bakımı çoğu zaman aksatılabiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.