Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Blog Yazılarımız

Makyaj Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

22 Temmuz 2019

Makyaj yapmak, kadınlara iyi gelen aktivitelerden biridir. Özellikle öz güven verme konusunda oldukça başarılı olduğu söylenebilir. Güzelliğe güzellik katma açısından son derece başarılı olan makyaj, başlı başına bir rutine sahip.

Yağlı Ciltlere İdeal Bakım: Effaclar Serisi

16 Temmuz 2019

Her cildin yapısındaki farklılıklar dolayısıyla ayrı bakımlara ihtiyacı vardır. Yağlı ve akneye eğilim gösteren cilt tipinin de kendine özgü bir bakım ritüeli oluşturması gerekir.

Güneş Lekelerinden Korunma Yöntemleri

12 Temmuz 2019

Güneş lekeleri, güneşin zararlı UV ışınları nedeniyle oluşur. Özellikle yaz aylarında sık rastlanan bu cilt sorunu, kadınların korkulu rüyalarından biridir.

Takma Tırnaklarla Şıklığınızı Tamamlayın

10 Temmuz 2019

Bakımlı görünen tırnaklar her zaman dikkat çeker. Özellikle şıklığı bir yaşam tarzı olarak benimseyen kadınlar tırnaklarına özel ilgi gösterirler. Ancak yapıları dolayısıyla bazı tırnaklar, bakımlı olsa da şık durmayabilir.

Bu Yaz Avene İle Güneşten Korunun

05 Temmuz 2019

Yüzü ve vücudu güneşin zararlı ışınlarından korumak, sağlıklı görünen bir cildin temel şartıdır. Cilt tipinize uyan ve UV ışınlarına karşı cildinizde kalkan görevi görecek ürünü bulmak zor değil.

Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılır?

02 Temmuz 2019

Doğal yaşlanma etkileri ve cilt sorunları en çok göz çevresinde belli olur. Çünkü göz çevresi, cildin diğer bölgelerinden daha hassas yapıya sahiptir. Bu hassaslık, uykusuzluk, yorgunluk, halsizlik gibi belirtileri direkt yansıtır ve kamufle için kullanılan hiçbir ürün tesir etmeyebilir.

En Değerli Varlığınız Çocuğunuzu Güneşten Koruyun

28 Haziran 2019

Güneşin zararlı etkilerinin farkında olan ebeveynler, çocuklarını güneşten korumak için ekstra çaba sarf ederler. Çünkü zararlı UV ışınları, çocuklarının cildini yetişkinlere oranla daha çok etkiler. 

Selülit Bakımında İlklerin Markası Elancyl

26 Haziran 2019

Elancyl, 45 seneyi aşkın süredir kadınların vücut güzelliğiyle ilgili arayışlarına yönelik, yenilikçi ve öncü ürünler sunuyor. Elancyl, bu hedefini gerçekleştirirken, etkili ve güvenli olmayı ilke edinmiştir.

Pişik Bakımı Nasıl Olmalıdır

24 Haziran 2019

Pişik sorunu, bebeklerde çok görülen cilt problemlerinden biridir. En çok 0-18 ay arası görülen bu problem, ebeveynlerin elini kolunu bağlar.

İstenmeyen Tüylerden Kremle Kurtulun

21 Haziran 2019

Pratik bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulamaya yardımcı olan tüy dökücü kremler, son yılların trend ürünleridir. Özellikle dar vakitlerde istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı bu ürünler, cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmada oldukça başarılıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.