Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Blog Yazılarımız

Cildinizin Lekelenmesine İzin Vermeyin

29 Eylül 2020

Ciltte lekelenme en çok karşılaşılan cilt problemlerinden biridir. Ciltteki lekeler genellikle 25 yaşından sonra görülse de, aslında 25 yaşına gelinmeden çok daha önce, UV ışınları ve benzeri sebeplerin sonucunda ortaya çıkabilir. 

En İyi 5 Yüz Temizleme Jeli Önerisi

24 Eylül 2020

Gün içinde makyaj, hava kirliliği ve farklı sebeplerle kirlenen yüzümüzü sabah ve akşam olmak üzere temizlemek ve bunu bir rutin haline getirmek oldukça önemlidir.

Yeni Başlayanlar İçin Yüz ve Cilt Bakımı

22 Eylül 2020

Yüzümüz, vücudumuzdaki en hassas cilt yüzeylerinden birisidir ve dış dünya ile en çok temas eden bölgedir. Vücudumuz diğer bölümleri gibi kıyafet giymediğinden dolayı zararlı güneş ışınlarından da korunamaz.

Dudak Bakımı Nasıl Yapılır?

14 Eylül 2020

Dudaklar yüzümüzdeki en önemli alanlardan birisidir. Ne var ki dudaklar cildimizin en önemli organlarından biri olduğu gibi yapısı itibari ile en hassas bölgelerinden biridir. 

Yerli Dermokozmetik Markalarının Önemi

10 Eylül 2020

Kozmetik ve dermokozmetik günümüz insan hayatının en önemli tüketim ürünlerinden biri olmakla beraber, ülkemizin de en önemli ithalat girdilerinden biri haline gelmiş durumda.

El Bakımı Nasıl Olmalıdır?

08 Eylül 2020

Güzel ve bakımlı eller hepimiz için önemlidir. Özellikle kadınlar için vazgeçilmezdir el bakımı.

Cildinizin Felsefe Taşı: Ölmez Çiçeği

27 Ağustos 2020

Simya biliminde birçok kere duyduğumuz felsefe taşı, sahibine getirdiği ölümsüzlük ile ünlüyken yazımızın baş kahramanı ölmez çiçeğimize bu yakıştırmayı yapmamız haksız olmaz diye düşünüyoruz.

Güneş Kremi Kullanım Rehberi

24 Ağustos 2020

Hava, su ve güneş hayattaki vazgeçilmez yaşamsal kaynaklarımızdır. Özellikle güneş ışığı, metabolizmamız üzerinde önemli rol oynamaktadır.

SPF Nedir? SPF Hakkında Bilmen Gereken Her şey!

20 Ağustos 2020

Güneş Koruma Faktörlü anlamına gelen SPF, Sun Protection Factor teriminin ilk harflerinden oluşmaktadır.

Soltis Ürünleri Hakkında Her Şey

20 Temmuz 2020

Güneş Uzmanı olarak çıktığı bu yolda birbirinden kaliteli ve organik ürünleri müşterilerinin kullanımına sunan Soltis ile siz de cildinizi zararlı UV ışınlarının etkilerinden korurken güneşin tadını güvenle çıkarabilir ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

1 2 3 .... 21 22 23
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.