x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
2017 Nisan 28

Deodorant ne demek, Antiperspirant ne demek?

Deodorant kelime anlamı ile koku giderici demek.  Bizim anladığımız şekli ise özellikle ter kokusunu önlemek, gidermek ya da aşırı terlemeye engel olmak.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 21

Zade Vital Markasını Tanıyalım

Helvacızade grubu 128 yıllık geçmişi olan köklü bir Türk aile şirketi. Özellikle sıvı yağ alanında ülkemizin ilk 3 büyük üreticisinden birisi.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 24

La Roche Posay Markasını Tanıyalım

Yoğun araştırmalar sonucunda geliştirilen La Roche Posay markası, dermatolojik uygulamalarda kullanılmak üzere, dermokozmetik ürünler üretmek için Eczacı Rene Levayer tarafından 1975 senesinde Fransa’nın güneyinde, kaplıcalarıyla ünlü küçük bir kasaba olan La Roche Posay'de kuruldu.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 21

Cildimiz ve Güneş Koruması

Güneş dünyadaki canlılar için olmazsa olmaz yaşam kaynağıdır. Her ne kadar yaşam için faydalı olsa da yaz aylarının yaklaşmasıyla güneş ışınları daha dik şekilde yeryüzüne ulaştığından güneş ışınlarının cildimize ve vücudumuza olan zararları da artar.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 21

Saç Sağlığı ve Bakımı

Dış görünüşümüzü destekleyen saçlarımızın bakımlı, dolgun, sağlıklı ve parlak gözükmesi çok önemlidir. Her ne kadar saçların yapısı genetik faktörlere dayanıp kişiden kişiye farklılık gösterse de, saçlarımızda doğru ürünleri kullanmak ve düzenli bakım yapmak, sağlıklı olmaları için gereklidir.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 28

Skinceuticals Markasını Tanıyalım

Skiceuticals markasını eşsiz yapan en önemli unsurlardan biri C vitamininin sıvı ortamdaki stabilitesi konusundaki başarısıdır. Bu sayede C vitamininin antioksidan özelliklerinden   dermatoloji alanında etkin şekilde yararlanılmaya başlanmıştır. Bunun yanında C vitamini E vitamini kombinasyonları ve özellikle Phloretin kombinasyonlarının etkin ve stabil şekilde kullanılabilmesine olanak tanıyan patent, çok sayıda Skinceuticals Patenti mevcut.  Bunun yanında yayınlanmış bir çok bilimsel makalesi ve  dermatoloji alanında dünyada akademik olarak kabul görmüş önemli klinik çalışmalar söz konusu.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 27

SAÇLARINIZ DÖKÜLMESİN

Saçlarımız şiirlere, masallara ilham olan, güzelliğin ve çekiciliğimizin bir parçasıdır. Dökülmesi ise saçla karşılaştığımız problemlerden en can sıkanıdır. Kadın erkek fark etmeksizin morallerin bozulmasına neden olur. Saç dökülmesinin birçok nedeni olabilir. Vitamin eksikliklerinden, yanlış beslenme alışkanlıklarından ya da genetik yatkınlık gibi sebepler dışında stres de saç dökülmesini artıran bir sebep olarak karşımıza çıkabilir. Saç dökülmesiyle mücadelede beslenmenize dikkat ederek dışarıdan saçlarınıza doğru ürünler kullanarak da saç dökülmesinin önüne geçmeye katkı sağlayabilirsiniz

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 27

Sıcak Hava ve Vücut Kokusu

Terlemenin arttığı sıcak havalarda kötü koku, ıslanmış kıyafet gibi istenmeyen görüntüler sebebiyle terlemek çoğu insanın sosyal yaşantısını olumsuz etkileyen   bir olgudur.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 27

Güneş Sonrası Leke ile Mücadele

Yazın yoğun güneşe maruz kalan ciltte gözlemlenebilecek problemlerden biri de güneş lekeleridir.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 27

Deodorant Parfüm Seçimi ve Kullanımı

Parfüm ve doedorantlar günlük bakımın en vazgeçilmez parçaları. Kendinize ve mevsime uygun parfüm deodorant seçiminde nelere dikkat etmelisini?

Devamını okuyunuz...
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.