Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Blog Yazılarımız

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

16 Ocak 2019

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

15 Ocak 2019

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

09 Ocak 2019

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

07 Ocak 2019

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.

SELÜLİT NEDEN OLUŞUR?

04 Ocak 2019

Kadınların en önemli estetik sorunlarından biri olan selülit nedir, neden oluşuyor? Selülit nasıl giderilir? Bu yazımızda bu çok merak edilen soruların cevaplarını bulacaksınız.

IFOS NEDİR? BALIK YAĞLARI NE İŞE YARAR?

03 Ocak 2019

Balık yağları vücuttaki omega-3 ihtiyacına yönelikı takviye edici gıda olarak kullanılır. Balık yağlarını tercih ederken güvenilir olmasına dikkat edilmeli.

ÇOCUKLAR İÇİN TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

28 Aralık 2018

Ev yemeğinin eski önemini yitirmesi, GDO’lu meyve-sebzeler ve çalışan ebeveynler. Tüm bu kargaşanın içinde çocukların besinlerine gerekli özen gösterilemediği oluyor.

GÖZENEK SIKILAŞTIRMA İÇİN KULLANABİLECEK ÜRÜNLER

25 Aralık 2018

Gözenek genişlemesi sorununu en fazla yağlı cilde sahip kişiler yaşıyor.

DERMAROLLER NEDİR, NE İŞE YARAR?

19 Aralık 2018

Geçmişten günümüze cilt sorunlarına karşı yeni yöntemler geliştirilmeye çalışılmış. Bu yöntemlerden biri de dermaroller. Uzak Doğu’da binlerce yıldır cilt kusurlarına, sorunlarına karşı uygulanıyor. 

Kozmetikte Kullanılan Koruyucu Maddeler

17 Aralık 2018

Ürünün tazeliğini korumak, raf ömrünü uzatmak gibi nedenlerden dolayı kozmetik ürünlerinde koruyucu maddeler kullanılıyor. Peki, kozmetik ürünler nelerdir?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.