Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Blog Yazılarımız

Temizlik En Güçlü Önlemdir

17 Mart 2020

Hepinizin de bildiği üzere insanlık olarak son derece zor günler geçiriyoruz. Bu durumun daha da kötü bir hale gelmemesi için alınması gereken birtakım önlemler var.

Kepek Hakkında Bilmeniz Gerekenler

10 Şubat 2020

Kadın erkek genç ihtiyar hemen hemen herkes hayatının bir döneminde kepek sorunu ile mutlaka karşılaşıyor. Hem verdiği kaşıntı tahriş gibi rahatsızlıklar, hem de pul pul dökülmeler nedeni ile görüntü açısından yaşattığı olumsuzlukla kepek sorunu hepimizi rahatsız ediyor.

Jojoba Yağı Nedir, Faydaları Nelerdir? | Dermo Blog

05 Şubat 2020

Jojoba yağı, anavatanı Arizona, California ve Kuzey Meksika olan Simmondsia Chinensisbitkisinin tohumlarından elde edilir. Tohumların ağırlık olarak yaklaşık %50’si yağdır.

Kuşburnu Çekirdeği Yağı, Roship Oil Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

03 Şubat 2020

Eğer siz de doğanın bizlere sunduğu mucizelerden yararlanmayı seven, temiz ve güvenli bakım ürünlerine önem veren biriyseniz bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Bentonit Kili ile Cildinizi Arındırın

30 Ocak 2020

Bentonit, bir çeşit volkanik kildir. Eski yanardağların külü yani Sodyum Bentonit’ ten elde edilir.  Negatif elektrik yüküne sahiptir ve bu özelliği korumak için iletken olmayan bir kap içerisinde muhafaza etmek gerekir.

Dudaklarınızı Soğuk Havalardan Koruyun

14 Ocak 2020

Dudak çatlaması ve dudaklarımızın kuruması birçoğumuzun kuru havalarda ve özellikle soğuk kış aylarında karşılaştığımız bir sorundur.

En Etkili 5 El Kremi

03 Ocak 2020

Kış geldi, havalar soğudu. Bu soğuktan en çok etkilenen organlar ne yazık ki eller oluyor. Çatlıyorlar, sertleşiyorlar, kızarıyorlar veya cansız bir görünüme ulaşıyorlar. 

Muhteşem Yılbaşı Makyajınızla Göz Kamaştırın

26 Aralık 2019

Kadınlar yeni yıla girerken yapacakları makyaja ayrı özen gösterirler. Yılbaşında genelde cazibeli, ışıl ışıl, parıltılı ve göz kamaştıran makyajın ilgi çektiği bir gerçektir.

Seyahatlarde Bakımınızı Aksatmayın

20 Aralık 2019

Tatiller, şehir dışındaki iş toplantıları ya da akraba ziyaretleri… Bavulunu her ne için hazırlıyorsan içine koyman gereken kıyafet kadar önemli malzemeler; bakım ürünleridir.

Cildim Çok Hassas Ne Yapmalıyım?

17 Aralık 2019

Hassas cilde sahip olmanın birçok zorluğu vardır. Kullandığınız ürünlerden, uyguladığınız bakımlara kadar her noktada dikkat gerektiren bir cilt tipidir.

1 2 3 .... 19 20 21
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.