Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Blog Yazılarımız

Akneye Eğilim Gösteren Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı

11 Kasım 2019

Akneye eğilim gösteren cilt sorunu en çok yağlı ciltlerde görülür. Akneye eğilim gösterme sorununun en temel sebebi, cildin temizlenmemesi sonucu ciltteki yağın gözenekleri tıkamasıdır.  

Makyaj Trendini Belirleyen Ürünler

08 Kasım 2019

Makyaj kadınların güzelleşme yolunda hiç çekinmeden kullandıkları en nitelikli silah. Gözler, kaşlar, dudaklar için üretilmiş yüzlerce makyaj malzemesi her sene değişen makyaj trendlerine göre güncelleniyor.

40’lı Yaşların Cilt Bakımı

07 Kasım 2019

Cilt, zamanla birlikte dış faktörlere açık hale geliyor. Cildin savunma mekanizmasının düşmesi bunda önemli faktör oynuyor.

Kozmetik Ürünlerin Uygulanma Sırası

04 Kasım 2019

Cilt bakımının tarihinin milattan önce 3000’li yıllara kadar dayandığını biliyor musunuz? Son Hellenistik kraliçesi Kleopatra’nın çeşitli doğal maddelerle cildine özel bakım uyguladığı biliniyor.

Stil Sahibi Kadınlara Kaş Bakımı Önerileri

30 Ekim 2019

Geçmişten günümüze moda, makyaj trendlerine ek olarak olarak kaş trendleri de eklendi. 1900’lü yıllarda inanılmaz düşük kaşlar nedeniyle hüzünlü bir ifadenin bir trend haline geldiği söyleniyor.

Doğru Bir Saç Bakımına Ulaşmanın Sırları

28 Ekim 2019

Saçlar, dış faktörlerle sürekli temas halinde olduğundan bulunduğu ortamın koşullarından etkilenir. Bu nedenle saçlara mevsime, sorunlarına ve ihtiyaçlarına özel bakım yapmak şarttır.

Shiseido ile Cildinizde Zamansız Güzelliğe Ulaşın

25 Ekim 2019

Kozmetik sektöründe 100 yılı aşan bir tecrübeye sahip Shiseido markası, cilt, makyaj, saç ve vücut bakım ürünleri geliştirir. Cildi bir bütün olarak ele alan marka, günlük bakım rutini için kaliteli bir zaman oluşturmayı amaçlar.

Cilt Temizliğinde Gelenekselliğin Adresi Sabunlar

24 Ekim 2019

Geleneksel sabunlarla cildi yıkamak terapi gibi eylemlerin başında gelir. Ama son yıllarda; “Cilt kesiklikle sabunla yıkanmaz.” gibi bir kesin algı oluşmadı değil.

Makyajda Pembe Güzelliği

23 Ekim 2019

Doğal makyaj, dumanlı göz makyajı, nude ton makyajı ve daha neler neler… Gün geçmesin ki makyaj dünyasında yeni bir trend ortaya çıkmasın.

30'lu Yaşlara Özel Cilt Bakım Tavsiyeleri

22 Ekim 2019

Her yaşın bakımı farklıdır. Genç ciltlere yüksek konsantrasyonlu ürünler fazla gelebilir, ancak yaş ilerlediğinde cilt sorunları daha belirginleştiğinden üst düzey ham maddelere sahip aktif içeriklerle geliştirilmiş ürünler ideal olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.