Curaprox

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Curaprox Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

Curaprox 1972 yılından beri İsviçre’de geliştirilen ağız bakım ürünleri markasıdır. Diş Sağlığı profesyonelleri, araştırmacılar ve bilim adamlarının iş birliği ile geliştirilmiş olan Curaprox diş fırçaları, diş ipleri, ağız çalkalama suları insanların hayatının her evresinde ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyor. Curaden AG merkezi Lucerne şehrine yakın Kriens isimli bir yerleşim merkezinde bulunuyor. Curaprox diş fırçaları, diş ipleri, diş macunları, ağız bakım suları sitemizde yerini alıyor.

Curaprox Ürünleri
Curaprox markası ağız temizlik tekniği ve diş bakımı konusunda önemli bir bilgi birikimine sahiptir. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip Curaprox ürünleri, dişlere derinlemesine bakım yaparlar. Son teknoloji yardımıyla geliştirilen bu ürünler, geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Diş ipleri, diş fırçası, diş bakım setleri, ağız çalkalama suları, arayüz fırçaları, protez fırçası geniş ürün yelpazesine sahip tüm Curaprox ürünleri dermoeczanem.com’da…

Curaprox Ortho Ultra Soft Diş Fırçası
Curaprox tarafından geliştirilen bu diş fırçası, dişleri derinlemesine temizler. Diş aralarında kalan yemek kalıntılarını temizler. Curaprox Ortho Ultra Soft Diş Fırçası dermoeczanem.com’da…

Curaprox Black in White Diş Macunu
Diş macunu, içerdiği birçok ham maddeyle dişleri tertemiz yapar. Dişlerdeki renk değişimine karşı bakım yapar. Curaprox Black in White Diş Macunu, dermoeczanem.com’da… Curaprox markası ağzı bakım ürünlerini dermoeczanem.com’dan satın alabilir, ağız temizliğinizi keyiflendirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.