DERMOKOZMETİK

Güvenli ve güzelliğinize güzellik katacak ürünler

CİLT DURUMU VE İHTİYACINA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Cildinizin yağ ve nem dengesine en uygun ürünleri keşfetmek için, cilt tipinizi seçin.

CİLT TİPİNİZE UYGUN SEÇİMLER

Cildinizin yağ ve nem dengesine en uygun ürünleri keşfetmek için, cilt tipinizi seçin.
NORMAL CİLT
 • Pürüzsüz ve yumuşak
 • Işıltılı – ipeksi görünüş
 • Belirgin olmayan gözenekler
KURU CİLT
 • Sert ve gergin
 • Mat görünüş
 • Yağ – Su dengesi bozulmuş
KARMA CİLT
 • Yağlı T bölgesi:
  Siyah noktalar, parlak görünüm
 • Kuru yanaklar: Rahatsız, gergin
YAĞLI CİLT
 • Parlayan Görünüm
 • Akneye eğilim, siyah noktalar
 • Geniş gözenekler

DERMOKOZMETİK MARKALAR

Dermokozmetik nedir?

Dermatoloji cilt alanı ile ilgilenen tıp dalının adıdır. Cildi sağlıklı tutmak, genel bakımını yapmak, nemlendirmek ve iyi durumda tutmak için kullanılan, klasik kozmetik ürünlere göre çeşitli üstünlükler taşıyan bakım ürünlerini Dermokozmetik ürünler olarak sınıflandırabiliriz.  Yüz bakımı, vücut bakımı, saç bakımı, anne ve bebek bakımı amacı ile kullanılan farklı formlarda dermokozmetik ürünler vardır.

Dermokozmetik ürünleri diğer kozmetiklerden ayıran en önemli özelliklerden birisi, her bir cilt tipi ve kullanım amacına yönelik özel hazırlanmış, test edilmiş, aktif içerikler ile zenginleştirilmiş formüllere sahip olmalarıdır. Sıradan bir kozmetik bu özellikleri taşımaz. Dermokozmetik markalar, yağlanma ve akneye eğilimli ciltler için, hassas ciltler için, leke sorunu yaşayan ciltler için, çok hassas ve düşük toleranslı ciltler için, güneşten korunma ihtiyacı için ve yaşlanma belirtilerine sahip ciltler için ayrı ayrı özel formüllere sahip dermokozmetik ürünler geliştirirler.

Tüm bu özellikler sayesinde cilt ve saç ile daha uyumlu bakım ürünleri elde edilirken, dermokozmetik ürünlerin fiyatları da diğer kozmetiklere kıyasla daha yüksek olabilmekte. Dermoeczanem.com ’da farklı kampanyalar, özel indirimler ve hediyeler ile tüm dermokozmetik ürünleri avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizdeki deneyimli uzmanlarımızdan dermokozmetikler ve ihtiyaç duyduğunuz cilt bakım ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 .... 56 57 58
Toplam 1840 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 56 57 58

UVA-UVB IŞINLARINDAN KORUNMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ

Dermokozmetik markaları güneş kremi geliştirirken cildi özellikle “UVA, UVB ışınlarına karşı” korumayı amaçlar. Hemen hemen güneşle ilgili her yazıda ise “UVA, UVB ışınları cilde zarar verir” tabiri mutlaka geçer.

SAÇLARA NASIL HACİM KAZANDIRILIR?

Saça yapılan yanlış uygulamalar, çok fazla yıkamak, ısıl işlemlerle fazla teması, saç şekillendiricilerin fazla kullanımı saçtaki hassasiyeti artırır ve hacimsiz, sönük bir görünümüne yol açar.

CİLT BAKIMININ VAZGEÇİLMEZİ NEMLENDİRİCİ KREMLER

Gün içinde nemlendirici ürün kullanımı çoğu zaman ihmal edilir, ertelenir ve unutulur. Oysa cildin neme olan ihtiyacı, bir insanın suya olan ihtiyacıyla eşdeğerdir.

NEDEN GÜNEŞ KREMİ KULLANMALIYIZ?

İnsanlar kışın, vakitlerinin büyük çoğunluğunu kapalı ortamlarda geçirilirler. Sıkıcı iş toplantıları, şehir hayatının baş döndüren trafiği, olumsuz hava şartlarının negatif etkisiyle; yazı ve tatili büyük bir özlemle beklerler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.