Bepanthol

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Bepanthol Ürünleri

1944 yılından bu yana kullanıcılarına dermokozmetik öneriler sunan Bepanthol, cilt ve vücut bakım ürünleri geliştirir. Alman Bayer Grubuna ait olan Bepanthol, özellikle ciddi cilt sorunlarına karşı bakımda ilk akla gelen markalardan biridir. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen ve sürekli yenilenen Bepanthol ürünleri, etkisini hiç kaybetmez ve zamana uyarlanır. Geliştirilmiş ve size özel bir bakıma kavuşabilmek için Bepanthol markası ürünleri, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bepanthol Cilt Bakım Ürünleri
Cildin daha canlı bir görünüme ulaşıp, sorunlarına çözüm bulabilmek için bakım yapılması gerektiği yıllardır uzmanlar tarafından her fırsatta dile getirilir. Kendi içinde belli rutinlere sahip olan cilt bakımını yapabilmek için belli ürünleri kullanmak gerekir. Bepanthol geliştirdiği cilt bakım ürünleri ile ciltte kuruluğa yola açan nedenleri çözer ve kullanıcılarına sahip olmak istedikleri bakım rutinlerine kavuşturur.
Özel aktif konsantrasyonlarla elde edilen markanın cilt bakım ürünleri, hedefe yönelik bakım yapar ve kullanıcısını memnun etmeye çalışır.
Bepanthol cilt bakım ürünleri, özellikle dış faktörlerin etkisiyle yapısında birçok olumsuz durumla karşılaşılan cildin yardımına koşuar. Mevsim değişikliğine karşı, olumsuz hava şartlarına karşı cildinizi korumak için Bepnathol’ü keşfedin. Bebekler, çocuklar, yetişkinler için geliştirilen ve geniş yaş aralığına hitap eden tüm Bepanthol ürünleri, dermoeczanem.com’da…

Bepanthol Baby Pişik Bakım Merhemi
Pişik sorunu; özellikle dokuz ayını aşmış bebeklerde bez bölgesinin nemli kalması, bezin sıkı sıkıya bağlanması ve bebek cildinin pH’ına uygun olmayan ürünlerle bebek temizliğinin yapılması ve aşırı terleme sonucu oluşur. Özellikle bez bölgesinde, kol altlarında, katlanma bölgelerinde ve boyun bölgesinde çok görülen pişik sorununa çözüm önerisi olarak Bepanthol pişik kremi geliştirilmiştir. İçeriğindeki Provitamin B5 sayesinde cildi nemlendirirken, pişik oluşumunu gidermeye çalışır. Bez bölgesini rahatlatan ve yatıştıran formülü ile sorunlu bölgeye ferahlık kazandıran pişik kremi sayesinde, bebeğinizin sımsıcak gülümsemesine eşlik edebilirsiniz. Ayrıca soruna karşı;
• Bebeğinizin bezini sık sık kontrol ederek nemli bırakmamaya özen göstererek
• Altını bezlerken seçeceğiniz temizleme ürünlerinin pH’ına ve kaliteli olmasına dikkat ederek
• Dar ve sıkı kıyafetler giydirmemeye çalışarak
• Her bez değişimde temizlenmiş cilde Bepanthol Pişik Merhemi kullanarak soruna karşı net adımlar atabilirsiniz.
Bepanthol Baby Pişik Bakım Merhemi dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi
Olumsuz hava şartları, metropol hayatının yorucu etkisiyle ihmal edilen ciltlerde birçok olumsuz durum gözlenir. Oysa cildin bakıma ihtiyacı vardır ve bakım yapılmadığında yüzeyinde, birçok sorunlu durumla karşılaşılabilir. Gözeneklerin tıkanması, kuru bir görünüme ulaşması ya da akneye eğilim gibi…
Tüm ürünlerinin içeriğinde Provitamin B5 kullanan Bepanthol cilt bakımındaki uzmanlığı ile ihmal edilen ciltlere etkili bakım yapar ve sorunlarından arındırmaya çalışır. Markanın cilt bakım kremi ile cildinizde Alman tecrübesini hissedebilirsiniz. Günlük cilt bakımı içinde uygun olan kremi, masaj teknikleriyle günde maksimum iki kez sorunlu bölgeye uygulayabilir, cildinizde oluşan sorunların etkisini gidermeye çalışabilirsiniz.

Bepanthol Cilt Bakım Merhemi
Diz, topuk, dirsekler, zamanla belirli bir sorunlara açık hale gelebilir. Kuru, sert, nemsiz bir görünüme ulaşabilir. Bepanthol Cilt Bakım Merhemi, cildin yitirdiği nemi geri kazanmasına çalışırken, kuru ve sert görünümden uzaklaştırmaya çalışır. Gün içinde sorun yaşanan bölgelere uygulayarak cildinizin ihtiyacı olan nemi takviye edebilirsiniz.

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi
Kimi zaman yüze gösterilen özeni bedenimize göstermiyoruz. Ancak aynı yüz gibi vücudunda kendine özel bir bakıma ihtiyacı vardır.
Ürünlerinin formülünde kullandığı Provitamin B5 sayesinde cildi nemlendiren Bepanthol krem, formülündeki yararlı bileşenler sayesinde vücudun ihtiyacını duyduğu bakımı yapar.
Vücut kremini, ihtiyacını duyduğunuz anlarda cildinize uygulayabilirsiniz. SensiDaily Vücut Kremi, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bepanthol F Vücut Losyonu
Cilt dış faktörlerle direkt temas halinde olduğundan bu faktörlerden çabuk etkilenir. Bu etkiyle beraber, hassasiyet oluşur, cilt kuru bir görünüme ulaşır ve sertleşir. Bepanthol vücut losyonu, cilt üzerindeki bu olumsuz etkileri gidermeye çalışır, hassasiyete karşı bakım yapar ve cildi kuru görünümden uzaklaştırır. Özellikle banyo yaptığınız zaman ya da cildinizin suyla temasından sonra tüm vücudunuza rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi
Aynı cilt ve vücut gibi dudaklar da rüzgârdan, soğuktan, mevsim geçişlerinden, güneşten, deniz suyundan çok çabuk etkilenerek çatlayabilir, kuruyabilir ve eski canlı görünümünü kaybedebilir.
Markanın dudak bakım kremi, rüzgâra, soğuğa, güneşe, deniz suyuna karşı oldukça etkili bir şekilde dudakları korur. Kliniklerce test edilen ve etkisi kanıtlanan dudak bakım kremi;
• Dudakları nemlendirir ve kuru görüntüyü gidermeyi amaçlar,
• Dudakları eski yumuşaklığına kavuşturmayı hedefler,
• Dudakları pürüzsüz bir görünüme ulaştırmayı amaçlar.
Tüm bunların etkisi dışında gün içinde yeteri kadar su tüketmemek ve kapalı ortamlarda maruz kalınan ısıl işlemeler sonrasında da dudaklar kuruyabilir ve nemsiz bir görünüme ulaşabilir. Gün içinde, hem yukarıdaki şartlara karşı hem de kapalı ortamlarda maruz kalınan ısıl işlemlere karşı hem de su tüketmemekten kaynaklı nemsizliğe karşı dudakları eski canlı görünüme ulaştırabilmek için dudak bakım kremini gün içinde minimum iki kez uygulayın.
Markanın farkını net hissedeceğiniz Dudak Bakım Kremi ile güzel görünen dudaklara sahip olmak sizin de hakkınız. Benpanthol Dudak Kremi dermoeczanem.com’da, bir tık uzağınızda. Ürüne bu sayfadan ulaşabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bepanthol Krem Fiyatları
Yüz, vücut için geliştirdiği farklı seçeneklerle öne çıkan Bepanthol, piyasaya sunduğu her ürünü teste tabi tutar. Markanın ürünlerinin fiyatları incelendiğinde her farklı ürünün içeriğine ve etkisine göre belirlendiği görülür. Bepanthol ürünlerinin fiyatları her bütçeye uygundur.
Bepanthol ürünleri tüm aile fertlerine uygun ürün skalasına sahiptir. Yani yediden yetmişe her yaş aralığına hitap eder. Yani bebekler için geliştirdiği pişik kremleriyle sorunlu bölgelere bakım yaparken, yetişkinlerin kendilerine özel cilt sorunlarına karşı farklı seçeneklere sahiptir.

Bepanthol Nemlendiriciler
Cildin neme olan ihtiyacı, insanın suya olan ihtiyacına benzerdir. Nemsizlik görülen ciltte;
• Kırışıklık oluşumu artabilir,
• Güneşin zararlı UV ışınlarının cilt üzerindeki olumsuz etkisi daha net gözlenebilir,
• Leke oluşumu görülebilir,
• Pürüzlü bir görünüme ulaşabilir,
• Yaşlanma etkisinin hızı artabilir.
Tüm bu olumsuz durumlara karşı koruma için cildi gün içinde, rüşdünü ispatlamış bir nemlendirici kremle nemlendirmek şarttır. Bepanthol nemlendiriciler tüm insan vücudunun ayrı bölgesine özel geliştirildiğinden kullanıcılarına soruna yönelik direkt bakım yapma şansını sunar. Tüm ürünlerin formülünde yer alan nemlendirici ajanlar, cildi neme doyurmaya çalışır ve cildin dış faktörlere karşı savunma mekanizmasını güçlendirmeyi hedefler.
Vücut bakım losyonu, dudak bakım kremi, cilt bakım kremi, cilt bakım merhemi, pişik bakım kremi ve birçok Bepanthol ürününde farklı soruna yönelik tasarlansalar bile nemlendirmek için ideallerdir. Yani bebeğinizin pişik sorununa özel, markanın pişik bakım kremini alsanız dahi çok amaçlı bir kullanım için oldukça etkin olan Bepanthol ürünleri bölgeyi nemlendirmeyi ihmal etmez. Çünkü markanın tüm ürünleri;
• Yüksek standartlarda geliştirilir,
• Birçok dermatolojik teste tabi tutulur,
• Bilimsel araştırmalarla desteklenir,
• Ürünlerde kullanılan ham maddeler büyük özveriyle seçilir,
• Kullanıcı memnuniyeti üzerine odaklı bir misyona sahip olduğundan en iyisi yapılmaya
çalışılarak geliştirilir,
Alman disipliniyle, soruna yönelik bakımda öne çıkar.
Tüm Bepanthol ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.