Bebek ve Çocuklar İçin Ağız Bakımı

Bebek ve Çocuklar İçin Ağız Bakımı

   Çocukların ağız bakımı alışkanlığını kazanmasındaki en büyük rol ebeveynlerin. Küçük yaşlardan itibaren kazanılması gereken bu alışkanlık, küçük dişlerin gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Kazandırılan alışkanlıkla birlikte çocuklarınızın dişlerinin çürümesini en aza indirmelerine yardımcı olabilirsiniz.
   Bebek ağız bakımı oldukça önemli. Bunun için yumuşak bir fırçadan yardım alabilirsiniz. Bebekler emzirildikten sonra dişleri mutlaka temizlenmeli.
   Sitemizde bebek ve çocuklar için ağız bakım markaları arasında; HELLO KITTY, Splat, Bioplante, LACTONA, Biosmile, Banat yer alır.
   Jack And Jill Kids Natural Toothpaste, doğal diş macunu çocuklar için özel geliştirilmiş. Amerika USDA sertifikalı organik içeriğe sahip.
   Hello Kitty Firefly Işıklı Diş Fırçası, çocuk dişlerine uygun Dupont Tynex kılları içerir.
   Bebek ve çocuklar için ağız bakımı ürünlerine dermoeczanem.com güvencesiyle size özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.