Mamaaura

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Mamaaura Ürünleri

Çevre ve cilt dostu formülleriyle Mamaaura kullanıcılarının huzuruna çıkıyor. Mamaaura ürünleri doğaya ve çevreye saygılı, sürdürülebilir bio-tarım ürünleri kullanıyor. Karbon ayak izini azaltmasının yanında, geri dönüşümü de destekliyor ve doğa dostu ürün ambalajları tercih ediyor.  Formüllerini yenilikçi bakış açısıyla geliştiriyor. Mamaaura ürünleri Anti – Age Serisi, Purify Balance Serisi, Lovely Mama Serisi, doğaya ve çevreye duyarlı ve Lovely Mama Anti- Cellulite Oil serilerinden oluşuyor.

Anti age bakımı yaş aldıkça yapılan bir bakımdır. Yaşlanma belirtileri ilk önce yüz bölgesinde oluşmaya başlar; göz çevresinde ince çizgiler ve kırışıklık görünümü ortaya çıkar, cilt esnekliğini ve parlaklığını kaybetmeye başlar. Bu doğal bir durumdur fakat bu durumu geciktirmek anti age bakımıyla gerçekleşir. Sadece yaş ilerledikçe değil çevresel faktörlerde yaşlanma belirtilerini etkiler. Çevresel faktörlere baktığımızda, özellikle güneş ışınları cilde oldukça fazla zarar verir. Bunun dışında sigara, stres, sağlıksız beslenme gibi etkenlerde bu durumu etkiler. Olgun ciltlere özel bakım ürünleri sunan Mamaaura yaşlanma karşıtı bakımda oldukça dikkat çekiyor.

Mamaaura Anti Age Ultra Rich Cleansing Gel, ciltte bulunan fazla yağı, kiri ve makyajı temizlemeye yardımcı olur. Köpüren formda olan bu temizleyicinin içeriğinde Seramid, Niasinamid ve Hyalüronik asit olmak üzere 3 temel asit bulunur. Cildin doğal koruyucu katmanına zarar vermez, hatta korur.  Nem dengeleyici özelliği vardır. Bu sayede nem dengesinin de korumaya yardımcı olur. Anti Age Face and Decollete Cream, içeriğinde Peptit Kompleksi ile cilt esnekliğini destekler ve kırışıklık karşıtı bakım sağlar. Cildin yapısını güçlendirmeyi hedefler. A, C ve Niasinamid (B3) vitaminleri açısından zengin içeriğe sahiptir. İçeriğinde bulunan Hyalüronik asit ile cilde nemli, canlı ve sağlıklı bir görünüm gelir. Leke görünümüne karşı da bakım yapar. Anti Age Concentrate Serum, yaşlanma karşıtı yoğun bir bakım yapar. Kolejen kombinasyonunu arttırır. Cildi gençleştirmeyi hedefler. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünün önüne geçmeyi planlar.

Mamaaura Purify Balance Serisi, yağlı ve düzensiz ciltler için oluşturulmuş bir seridir. İçeriğinde temizleme jeli, yüz kremi ve serum bulunmaktadır. Yağlı cilt tipine sahip kişiler için özellikle temizleme jeli seçimi çok önemlidir. Çünkü ciltte ki fazla sebumu alıp nem dengeleyici bir etki vermelidir. Cildi iyi bir şekilde temizlemelidir. Özellikle yağlı cilde sahip kişiler düzenli olarak cildini temizlemediği bir rutin oluşturmalıdır. Mamaaura Purify Balance Deep Cleansing Gel, düşük pH derecisine sahip olması ile birlikte cildi nazikçe, etkili bir şekilde temizler. Cildin arınmasına yardımcı olur. İçeriğindeki aktif bileşenler sayesinde cildi kurutmadan temizler. İpeksi bir pürüzsüzlük kazandırır. Alfa hidroksi asit, beta hidroksi asit ve çinko içeren zengin formülü ile leke görünümüne ve siyah nokta görünümüne en aza indirmeyi hedefler. Yağlı ciltte fazla sebumdan kaynaklanan bir parlama meydana gelir. Purify Balance Deep Cleansing Gel’i düzenli kullanımda gözenekler açılır ve ciltteki parlamaya alır.

Temizleme adımından sonra yüz kremi adımı gelir. Yağlı bir cilde sahip olan kişiler bile cildine yüz kremi kullanmalıdır. Mamaaura Purify Balance Facial Cream, yağlanma ve düzensiz cilt görünümüne karşı bakım sağlar. İçeriğinde Niasinamid, Salisilik asit ve Azelaik ile cilt görünümünü düzenlenmesini destekler. Güçlü formülü sayesinde sebum üretimini düzenlemeye yardımcı olur. Su ve yağ dengesinin korunmasını sağlar. Bunların yanında siyah nokta görünümüne karşı da bakım yapar. 

Mamaaura Lovely Mama Anti Cellulite Oil, içeriğinde gelincik tohumu ekstresi ile güçlü bir etki sağlar. Özellikle kafeine göre 10 kat daha güçlüdür. Omega yağ asitleri ve beyaz acı bakla ekstresi sayesinde cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Shea ve yulaf yağı ile cildi besler.

Mamaaura Lovely Mama Anti Strech Mark Oil, İçeriği A vitamini, E vitamini, omega yağ asitleri ve aloe vera ile zenginleştirilmiştir. Çatlak görünümüne karşı bakım yapar. Aloe vera sayesinde nem dengesini destekler.

Mamaaura Lovely Mama Maximum Elasticity Cream, içeriği gliserin ve allantoin ile zenginleştirilmiştir. Gliserin cildin esnekliğini arttırırken bir yandan da cildi çatlak görünüme karşı bakım sağlar. Allantion sayesinde ise cilde nemi hapseder ve cilt mat görünümden kurtulur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.