Avene Cleanance Ürünleri

Avene Cleanance Ürünleri

Yağlı cilde bakım için, belli bir rutin oluşturulmalıdır. Bu rutinde kullanılacak ürünler, özenle seçilmeli ve mutlaka cilt sorunlarını çözmeye elverişli olmalıdır. Avene Cleanance serisi ürünleri, yağlı  ciltler için özel geliştirilmiştir ve kişiye özel oluşturulan bakım rutinleri için son derece uygundur.

Avene Cleanance Serisi Ürünleri
Yağlı bir cilde sahipseniz; cildinizde yapay parlama, gözenek genişlemesi, sebum dengesizliği gibi cilt sorunlarına sık rastlayabilirsiniz. Bu cilde sahip kişiler; bakımlarını kendilerine göre oluşturmalılardır. Öncelikle cilt temizliğini günde minimum bir kez yapmalı, devamında mutlaka tonikle desteklemelidir. Ayrıca cildinizi nemlendirmeli ve matlaştırıcı kremlerle yapay parlamaya karşı bakım yapmalıdır. Her cilt tipine özel seçenek barındıran Avene geliştirdiği Cleanance serisinde günlük bakım için ideal ürünler yer alıyor. Temizleme, nemlendirme, maske gibi tüm aşamalar için geliştirilen bu ürünlerle cildiniz ferahlayacak ve cilt bakımının eşsiz hazzına kavuşacaksınız.
Cilt bakım setleri, tonikler, matlaştırıcı losyonlar, gözenek sıkılaştırıcı ürünler ve birçok Cleanance ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Avene Cleanance Gel
Yağlı ciltlere özel geliştirilmiştir. Cilde ferahlık ve temiz bir etki sunmaya çalışır. Günlük kullanım için uygundur. Sebum dengesini ayarlamaya çalışır. Cilt üzerinden, kiri, tozu, olumsuz hava şartlarının etkisini, çevresel etkileri giderir ve cilt yorgunluğunu azaltmaya çalışır. Avene Cleanance Gel Nettoyant sitemizde sizleri bekliyor.

Avene Cleanance Mat Emulsion
Gözenek genişlemesi yağlı ciltlerin çok yaşadığı cilt sorunlarından biridir. Özellikle görünüm açısından hoş durmaz. Sigara, hatalı ürün kullanımı ve cildi yeterince temizlememek gibi nedenlerden dolayı görülebilir. Marka tarafından geliştirilen Avene Cleanance Mat Emulsion, gözeneklerin sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ürün ayrıca cildi, matlaştırmaya yardımcı olur, T bölgesindeki yapay parlamaya bakım yapar. Günlük rahatlıkla kullanılabilir ve cilde derinlemesine bakım yapar. Cilt üzerinde kolay yayılan formu, taşınabilir boyutu ile gittiğiniz her yerde cildinize bakım yapabilirsiniz.

Avene Cleanance Expert Tinted Emulsion
Marka tarafından geliştirilen Cleanance Expert, tüm cilt tiplerine uygundur. Ciltte görülen siyah noktaya bakım yapar ve azaltmaya çalışır. Renkli yapısı ile cilt kusurlarını gizlemeye yardımcıdır.
Tüm Avene Cleanance ürünlerine sitemizden ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Avene Markasına Geri Dön

Avene Cleanance

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.