Heliocare

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Heliocare Ürünleri

UVA, ışınları ciltte birçok soruna yol açar. Kırışıklığa yol açması, cildin nemini azaltması, kuru bir görüntüye yol açması, lekeye eğilimini artırması gibi… Siz de cildinizde oluşabilecek bu etkilere karşı güneş kremi kullanmalısınız. Heliocare, yüksek dermokozmetik standartlarda geliştirilen güneş kremleri ile dikkatleri üzerine topluyor.
Cantabria Labs tarafından geliştirilen Heliocare 360, geliştirdiği güneş ürünleri ile kullanıcısının cildini UV ışınlarından korumaya çalışıyor. Toplam 80 ülkeye ihraç edilen markanın ürünleri, cilt ile uyumlu içeriklerden elde ediliyor. İnovatif bakış açısıyla geliştirilen markanın ürünleri, bilimle destekleniyor ve özenle bir üretim sürecinden sonra kullanıcısına sunuluyor. Güneşe karşı etkili formülleri, ciltte derinlemesine bakım yapıyor. Marka; etkili, güvenli, kaliteli bir bakım yapmaya yardımcı oluyor. Compact, kapsül, krem ve losyon gibi farklı formlara sahiptir. Heliocare güneş koruyucuları, son teknoloji yardımıyla geliştiriliyor.
Heliocaps kapsülleri, takviye edici gıdadır. Heliocaps kapsülleri, UV ışınlarının cilde etkisini içten gidermeye yardımcı oluyor.

Heliocare 360 mineral, compact formuyla geliştirilmiştir. Kullanım konforu açısından oldukça pratik bir uygulamaya sahiptir. Heliocare Color Mineral SPF 50 Compact cildi güneşin UV ışınlarından korumaya çalışır, cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı olur, cilde pürüzsüz bir görünüme ulaştırmayı hedefler. Pudra formuyla çok kullanışlıdır. Özellikle yazın kat kat ürün kullanmak istemeyenlerin favorisidir. Cildi nemlendirmeyi hedefler. Günlük için oldukça rahattır. Cilt üzerinde ağırlık yapmaz. Geliştirilmiş özel filtreleri, yüksek performans sergiler. Ürüne, sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

Heliocare Spf 90, kuru, normal ve hassas cilt tipleri için geliştirilmiştir. Cildi UV ışınlarına karşı tam bir koruma filtresiyle korumaya yardımcı olur. Heliocare Ultra Protection Krem Spf 90 cilde derinlemesine bakım yapar. Güneşten korumaya yardımcı olurken aynı zamanda cildi nemlendirmeyi ihmal etmez. Gözenekleri tıkamaya yardımcı olur. Güçlü antioksidan formüllerle geliştirilmiştir. Bitkisel özlerle geliştirilen içeriği cilde faydalıdır. Cilt üzerinde kolay yayılır. Benzersiz içeriği çok kullanışlıdır. Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm güneşle temas edecek bölgelerinize uygulamalısınız.
Cildi güneşten korumaya yardımcıyken aynı zamanda cildi bronzlaştırmaya yardımcı olur. Cilde kolay yayılır ve oldukça kullanışlıdır. Heliocare Color SPF 50 Gel Cream ile cildinizi UV ışınlarından rahatlıkla koruyabilirsiniz. Heliocare Color SPF 50 GelCream sitemizde sizleri bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.