x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Heliocare Güneş ürünleri ) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Heliocare güneş bakım

Heliocare Güneş Ürünleri 

Heliocare güneş ürünleri dermatoloji ve güneşten korunma ürünleri alanında haklı bir şöhrete sahip bir İngiliz firması tarafından üretiliyor. Heliocare Güneş Ürünlerini diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, patentli FernBlock fotoimmunoprotection sistemidir. Bu sayede Heliocare krem, jel compact formdaki tüm güneş ürünleri cildinizi, güneşin UVA ve UVB ışınlarının olumsuz etkilerinden, foto yaşlanmadan(photo aging) , erken kırışıklıklar ve cilt olumsuzluklarından koruduğu gibi , güçlü antioksidan özellikleri ile cildinize aynı zamanda bakım yapma özelliğini taşır. Heliocare SPF 50 , SPF 90 güneş koruma faktörüne kadar ürünler üretirken, hem krem, hem jeli hem de compact pudra şeklinde ürünler de üretir. 

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.