sadsad x
asdasd

Heliocare Güneş Ürünleri

Heliocare güneş ürünleri dermatoloji ve güneşten korunma ürünleri alanında haklı bir şöhrete sahip bir İngiliz firması tarafından üretiliyor. Heliocare Güneş Ürünlerini diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, patentli FernBlock fotoimmunoprotection sistemidir. Bu sayede Heliocare krem, jel compact formdaki tüm güneş ürünleri cildinizi, güneşin UVA ve UVB ışınlarının olumsuz etkilerinden, foto yaşlanmadan(photo aging) , erken kırışıklıklar ve cilt olumsuzluklarından koruduğu gibi , güçlü antioksidan özellikleri ile cildinize aynı zamanda bakım yapma özelliğini taşır. Heliocare SPF 50 , SPF 90 güneş koruma faktörüne kadar ürünler üretirken, hem krem, hem jeli hem de compact pudra şeklinde ürünler de üretir. 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.