Heliocare Güneş Ürünleri

Heliocare güneş ürünleri dermatoloji ve güneşten korunma ürünleri alanında haklı bir şöhrete sahip bir İngiliz firması tarafından üretiliyor. Heliocare Güneş Ürünlerini diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, patentli FernBlock fotoimmunoprotection sistemidir. Bu sayede Heliocare krem, jel compact formdaki tüm güneş ürünleri cildinizi, güneşin UVA ve UVB ışınlarının olumsuz etkilerinden, foto yaşlanmadan(photo aging) , erken kırışıklıklar ve cilt olumsuzluklarından koruduğu gibi , güçlü antioksidan özellikleri ile cildinize aynı zamanda bakım yapma özelliğini taşır. Heliocare SPF 50 , SPF 90 güneş koruma faktörüne kadar ürünler üretirken, hem krem, hem jeli hem de compact pudra şeklinde ürünler de üretir. 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.