Vitabiotics

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Vitabiotics Vitamin Ürünleri

Vitabiotic insan sağlığı üzerinde kendini geliştirmeye adamış sağlık bakım ürünleri bünyesinde barındıran bir markadır. Genel merkezi İngiltere’de bulunmaktadır ve 110 ülkede faaliyet göstermektedir. Beslenme ve kadın sağlığına öncelik veren marka kendini bu iki konuda oldukça fazla geliştirmiş ve lider markalardan biri olmayı başarmıştır. Kendi özel portföyünü oluşturmuştur.

Vitabiotics kurulduğu ilk günden beri bilimsel gelişmeleri yakından takip etmiştir. İnovasyon, Vitabiotics için önemli bir role sahiptir. Araştırmalarını yaparken her zaman uluslararası yürütmüş ve insanların özel gereksinimlerine öncelik vermiştir ve bu iki yaklaşımı baz alarak ilerlemiştir. Vitabiotics, vitamin alanında yaptığı araştırmalar ile 2013 ve 2018 senelerinde The Queen’s Award almaya hak kazanmış ilk ve tek vitamin mineral markasıdır.

Vitabiotics kadınların sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürebilmesi için var olan WellBeing of Woman, Ulusal Osteoporoz Derneği ve Düşük Derneği gibi hayır kurumlarıyla da çalışmaktadır. The London School of Hygiene and Tropical Medicine gibi uluslararası araştırma merkezleri ile de çalışmaktadır. Araştırma ortakları; Oxford Üniversitesi, Basançon Üniversitesi Hastanesi, Dermotoloji Bölümü, Glasgow Caledonian Üniversitesi, Görüntülü Bilim Bölümü, University College Londra ve Kraliyet Özgür Hastanesi Tıp Fakültesi, Beyin Kimyası ve Beşeri Beslenme Enstitüsü, Westminster Üniversitesi, Entegre Sağlık Fakültesi’dir.

Vitabiotics, HFMA (Sağlık Gıda Üreticileri Derneği) Konsey üyesidir. Ayrıca, Vitabiotics, Sağlık Gıda Enstitüsü’nün sponsorlarındandır. Vitabiotics’in imalat tesisleri ISO 29002 veya ISO 9001-2000 uygun şekilde çalışır. Ürünlerin, süreçlerin ve hizmetlerin güvenilirliğinin ve etkisinin artmasını destekler ve bu konuda yardımcı olmayı hedefler. Bu standartlar, her bir Vitabiotics ürününün kalite kontrol hususunda en yüksek standartlara uygun şekilde üretilmesini hedefler. Yönetim Kurulu Başkanı Profesör Arnold Beckett OBE tarafından aşılanan Vitabiotics felsefesi; ‘’Etkili formüllerde, kanıta dayalı, dengeli ve yeterli seviyelerdeki besin takviyeleri için çabalamaktır.’’

Vitabiotics Pregnacare Breast-Feeding Omega 3 56 Tablet, hem çocuk hem anne için destek olacak takviye edici bir üründür. İçeriğinde değerli vitaminler zengin mineraller ve Omega 3 bulunur.

Vitabiotics İmmunace İmmune System 30 Tablet, 24 farklı besin içeriği bulunur. C, D, A, B6, B12 vitaminleri, Selenyum, Demir ve Bakır ile vücuda katkı sağlar. Koruyucu, laktoz, maya ve glüten içermez. Bir kutu içerisinde 30 tablet bulunur.

Vitabiotics Wellman Original 30 Tablet, Sibirya Ginsengi, Koenzim Q10 ve amino asitler içeren takviye edici gıdadır. Erkeklere özel formüle edilmiştir. Biotin, krom ve çinko vücudu destekler. Vitabiotics Wellman Original 30 Tablet, yorgun ve bitkin durumun azalmasına yardımcı olur.

Vitabiotics Wellwoman Original Takviye Edici Gıda 60 Kapsül, Wellwoman Original, özellikle tavsiye edilen miktarda B12 vitamini ve demir eksikliğini gidermek üzere geliştirilmiştir. B6 vitamini yorgunluğun azalmasına katkı sağlar. İçeriğinde Primroz yağı ve hodan yağı bulunur. Primroz yağı, oenothera biennis bitkisinin tohumlarından elde edilen bir bitkisel yağdır. Hodan yağı, hodan bitkisinden elde edilir. Çinko ve biotin sayesinde saçların tırnakların ve cildin korunmasını sağlar vegan ve vejeteryanlara uygun formülasyona sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.