Vichy Dercos Saç Bakım Ürünleri

DERCOS TECHNIQUE tüm saç tipleri için kepek karşıtı, dökülme karşıtı, arındırıcı, yoğunlaştırıcı, hacim verici, canlandırıcı ve özellikle hassas saç derisi için geliştirilmiş olan şampuan, saç kremi ve saç serumu gibi saç bakım çözümleri sunuyor.

Vichy Laboratuvarları’nda geliştirilen Dercos ürünleri, uzman formüllerinde bulunan güçlü aktif bileşenlerle saç derisindeki mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı oluyor.

Sağlıklı görünen saçlar için sağlıklı bir saç derisinin gücüne inanan Dercos, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış formülleriyle dermatologlar tarafından tavsiye ediliyor.

Vichy Dercos Saç

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Vichy Dercos Şampuanları

En sık görülen saç sorunlarının başında saç dökülmesi gelir. Vichy Dercos Serisi, dökülmenin yanı sıra saç derisinde rahatsız his, kuruluk, kepek oluşumu diğer sık rastlanan saç sorunlarına çözüm bulmaya çalışır.

Vichy laboratuvarlarında geliştirilen Dercos ürünleri, formüllerinde bulunan yararlı ham maddelerle saç sorunlarını çözmeye çalışır. Saç dibini rahatlatmaya yardımcı formülü ile Dercos ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Dolgunlaştırıcı bakım seti, normal ve yağlı saçlar için şampuan, dökülme karşıtı şampuan, kepek karşıtı şampuan, yağlanma karşıtı bakım şampuanı, dökülme karşıtı erkek bakım seti, saç kremi, bakım losyonu, kremler ve şampuanlar ile birlikte Vichy Dercos Serisine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Vichy Dercos Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Dökülme karşıtı tamamlayıcı şampuan, dökülmeyi önlemeye çalışır ve saç diplerini kirden arındırır. Sık kullanıma uygun olan yapısı, her gün kullanıma uygundur.

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan

Kepek oluşumu, yanlış ürün kullanımında, mevsim geçişlerinde, yeteri miktarda şampuan kullanılmadığında görülür. Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, saç diplerini temizleyerek, kepek oluşumunu en aza indirmeyi amaçlar.

Vichy Dercos Densi-Solution Lotion

Vichy Dercos Densi-Solution Lotion, içeriğindeki güçlü antioksidanlar sayesinde saçlara derinlemesine bakım yapar. Saç tellerini beslemeye yardımcı formülü, daha güzel görünen saçlara kavuşmanızı hedefler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.