1440x400 cream co yeni

Stoklarla sınırlıdır. Geçerlilik Süresi: 03/06/2024 - 15/06/2024 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Cream Co.
multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday. multi-functional skincare solutions for everday.

Cream Co.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2

Cream Co. Cilt Bakım Ürünleri

Cream Co. bakım ürünleriyle temiz, güvenli ve ışıltılı görünen bir cilde kavuşun. Cream Co. markası sadece cildinize önem vermekle kalmıyor doğaya ve hayvanların yaşamlarına da önem veriyor. Ürünlerini Avrupa Regülasyonları ve temiz içerikli hassas cilde uygun ilkeler doğrultusunda ürettikleri için 2000’den fazla yasaklı içerik ürünlerinde kullanılmıyor. Cream Co. markası ürünlerini üretirken uzmanlar tarafından özenle gerçekleştirilen AR-GE çalışmaları ile sizler için en temiz non-toxic (toksik olmayan) içeriklerle oluşturulup Avrupa’da dermatolojik olarak test ediliyor ve klinik çalışmalarla destekleniyor. Ürünlerini üretirken tek bir cilt ihtiyacını odaklanmıyor, birkaç cilt ihtiyacını hedefleyerek rutininizi sadeleştirmeye ve cildiniz için multi-functional (çok fonksiyonlu) ürünlerle en iyi çözümü sunmayı hedefliyor. Böylece az ürün kullanarak cildi yormadan cilt bariyerinizi güçlendirmenizi hem zamandan kazanç sağlamanızı hem de fazla tüketimi önlemenizi sağlıyor. Daha az ürün kullanarak çevreye faydalı olmayı amaçlayan Cream Co. markası geri dönüştürülebilir ambalajlarıyla doğa dostu bir marka olduğunu da bize kanıtlıyor. Hatta hayvanlar üzerinde de deney yapmadığını belirten marka böylece gönlümüzü fethediyor.

Cream Co. Temizleyiciler

Cream Co. Face Cleanser : İçeriğinde bulunan Aloe vera ile cildi sakinleştirmeye ve beslemeye, yeşil çay özü ile cildi rahatlatmaya ve cildi çevresel faktörlerden korumayı, cadı fındığı özü ile cildi yumuşatıp cildin nem ve yağ dengesini korumaya ve gözenek görünümlerini küçültmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygun olan Face Cleanser cildi kurutmadan kiri, makyajı, güneş kremini etkili bir şekilde temizler.

Cream Co. Face Cleanser kullandıktan sonra cildinizi Cream Co. Moisturizer Face Cream ile nemlendirebilirsiniz. Cream Co. nemlendirici krem her yaş ve her cilt tipine uygun cilt dokusunu pürüzsüzleştiren su bazlı yüz nemlendiricisidir. İçeriğinde bulunan beş çeşit hyaluronik asit ile cilde ağırlık yapmadan cildi nemlendirirken cildin elastikiyetini korumasına da yardımcı olur. Ayrıca içinde bulunan niasinamid ile cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olurken yüzdeki yağ dengesini sağlar. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken cildin daha canlı ve ışıltılı görünmesine yardımcıdır.

Cream Co. Temizleyen İkili: Setin içeriğinde bulunan Face Cleanser ve Cloud Milk Serum ile cildinizi nazik bir şekilde temizleyebilir, nemlendirebilir aynı zamanda cilt bariyerinizi güçlendirebilirsiniz. Temizleyen ikili seti ile hassas ciltlerinize yoğun ama nazik bir şekilde bakım yapabilirsiniz. Cildinizi dış faktörlerin olumsuz etkilerine karşı korurken aynı zamanda ışıltılı, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü oluşmasına yardımcı olur.   

Cream Co. Tonikler

Cream Co. AHA-BHA Vitamin C Daily Toner: Yaz/kış kullanıma uygun cilt tonu eşitleyen, güçlü peeling etkisi gösterirken cildi nazik bir şekilde yıpratmadan cildin temizlenmesine yardımcı olur. Gece bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Cream Co. AHA-BHA Tonik cildinizin nem ve yağ dengesini korumaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan glikolik asit gözeneklere dolmuş olan yağı, kiri ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına yardımcı ve gözenek görünümünü azalmasında etkilidir. Azelik asit ile cildin daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. Salisilik asit cildi arındırarak gözenek görünümünün azalmasına yardımcı olur. C vitamini ile cildi aydınlatırken, nem ve yağ dengesinin korunmasını sağlar.

Cream Co. BHA/PHA Niacinamide Toner: İçeriğinde bulunan salisilik asit ile cildi arındırırken cilt de gözenek görünümünün azalmasına yardımcı olur. Çay ağacı yağı sayesinde ciltte sebum (yağ) oranının fazla olması sonucu oluşan yağlanma ve parlamayı azaltmayı hedefler, cildi derinlemesine temizler. Niasinamid (B3 vitamini) ile yağ dengesini sağlarken cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olur. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken cildin aydınlık ve ışıltılı görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

Cream Co. Arındırıcı Nemlendirici İkili: Setin içeriğinde bulunan AHA & BHA C Vitamini Günlük Tonik ve Moisturizer sayesinde cildinizi, gözeneklerinizi etkili bir şekilde temizlerken aynı zamanda nemlendirebilirsiniz. Arındırıcı ve Nemlendirici setin içeriğinde bulunan ürünler ile cildinize genişlemiş gözenek karşıtı bakım yapabilirsiniz. Cildinizde aydınlık, pürüzsüz, nemli ve dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cildi çevresel faktörlere karşı korurken aynı zamanda nem ve yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur. 

Cream Co. Serumlar

Cream Co. SOS Serum : İki çeşit C vitamini, arbutin ve traneksamik asit ile ciltteki renk eşitsizliklerine ve koyu lekelere karşı yardımcı olurken içeriğinde bulunan beş çeşit hyaluronik asit, skualen ve pantenol ile cildi nemlendirmeye yardımcı olurken çevresel faktörlere karşı cildi korur. İçeriğindeki hyalüronik asit ile cildi nemlendirirken cildin elastikiyetini korumasına ve cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Peptitler, cildin daha canlı, parlak, dolgun görünmesine yardımcıdır. Cildin elastikiyetini artırırken ince çizgi kırışıklıklarını gidermeye yardımcı olur. Kullanım önerisi gündüz ya da gece bakım rutininiz de cildinizi temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz. Göz bölgesine gelmesinden kaçının. Eğer gündüz rutininiz de kullanıyorsanız mutlaka bir güneş koruyucu ile kullanmalısınız. Hassas ciltler için de uygundur.

Cream Co. Hyalüronik Asit – Peptit Serumu : Her yaş ve cilt tipine uygun olan bu serum cildi nemlendiren, dolgunlaştıran ve cildin canlanmasına yardımcı olur. Cildi çevresel faktörlerin etkisinden koruyan, nemlendiren ve ışıltılı bir cilt görünümü kazanmasına yardımcıdır. İçerisinde bulunan beş çeşit hyalüronik asit sayesinde cildi güzelce nemlendirirken, peptitler ile kolajen oluşumunu destekler. Niacinamide ile cilt de yağ dengesini sağlarken kafein ile cildin canlı görünmesine yardımcıdır. İçerisinde bulunan aloe vera ile cildi besler. Kullanım önerisi olarak günde iki kere temizlediğiniz cildinize kullanabilirsiniz.

Cream Co. Perfecting AHA Complex Serum : Pürüzsüz bir cilt dokusu, eşit cilt tonu ve lekesiz, parlak bir cilt oluşturmaya yardımcı olur. Glikolik asit ve içeriğinde laktik asit, sitrik asit, tartarik asit ve malik asit bulunan çoklu AHA konsantresi içeren güçlü ama nazik serumdur. Yüz ve boyun bölgesine uygulayın, en iyi sonuç için Cream Co. Moisturizer ile devam edebilirsiniz.

Cream Co. Cloud Milk Serum: Yoğun ama ağırlık yapmayan cilt bariyerini güçlendirici serumdur. Hassas ciltler için uygundur. Nemlendirici ve bariyer güçlendirici bileşenlerle formüle edilen bu serumu, günde 2 kez Cream Co. Face Cleanser ile cildi temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz.

Cream Co. Işıltı Bakım Seti: Setin içeriğinde bulunan ürünler ile cildinize ışıltılı, dolgun ve etkili bir bakım yapabilirsiniz. Cildinizi beslemeye, cilt bariyerini güçlendirmeye ve çevresel faktörlerin etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Cildinize yaşlanma ve leke karşıtı bakım yapabilirsiniz. Aynı zamanda ciltte pürüzsüz ve eşit bir cilt tonu görünümü oluşmasına yardımcı olur. 

Cream Co. Nemlendiriciler

Cream Co. Moisturizer: Her yaş ve cilt tipine uygun, su bazlı yüz nemlendiricisidir. Beş çeşit hyalüronik asit ile yoğun ama ağırlık yapmayan nemlendirme sağlar, cilt dokusunu pürüzsüzleştirir. Antioksidanlar açısından zengin yapısı ve niasinamid ile cildi canlandırır ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Günde iki kere hafif masaj yaparak yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz.

Cream Co. Cloud Milk Moisturizer: Yoğun ama ağırlık yapmayan bir cilt bariyeri onarıcı yüz nemlendiricisidir. Hassas ciltler için uygundur. Hyaluronik asit, seramidler, skualen, yulaf özü ve chebula özü gibi nemlendirici ve bariyer onarıcı bileşenlerle formüle edilmiştir. Kuruluk, pul pul dökülme, kızarıklık ve dış etkenler sebebiyle yaşanılan hassasiyetleri önlemeye yardımcı olur. Günde iki kez hafif masaj yaparak yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz.

​Cream Co. Pürüzsüzleştirici Nemlendirici İkili: Cildinizde pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı set. İçeriğinde bulunan 5 çeşit Hyaluronik Asit sayesinde cildinizi etkili bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda dolgun, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.  Çevresel faktörlerin olumsuz etkilerine karşı cildi korumaya ve eşit bir ton görünümü oluşmasına yardımcı olur. Cildinize nazik ama etkili bir şekilde bakım yapmak için kullanabilirsiniz. 

Cream Co. Güneş Koruyucular
​​

Cream Co. 50+ SPF Broad Spectrum Sunscreen: Her yaş ve cilt tipine uygun hibrit bir güneş koruyucudur. Cildin UVA-UVB ışınlarına ve mavi ışığa karşı korunmasına yardımcı olur. Hafif, kadife bitişli ve kolay emilen formülü beyazlık ve yağlılık bırakmaz. İçeriğinde bulunan hyalüronik asit ve niasinamid cildi nemlendirir, sebum dengesi sağlar ve zararlı UV ışınlarından korurken cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüzünüze ve boynunuza uygulayın, en az iki saatte bir tazeleyin.

Cream Co. 50+ SPF Broad Spectrum Color Corrector Sunscreen: Her yaş ve cilt tipine uygun hibrit güneş koruyucu ve cilt tonu eşitleyicisidir. Renk eşitleyici ve doğal kapatıcı kapsüllü pigmentler ile cilt tonuna uyum sağlar. Yeni nesil hibrit güneş filtreleri ve antioksidanlar sayesinde cildin UVA-UVB ışınlarına ve mavi ışığa karşı korunmasına yardımcı olur. Hafif, ışıltılı bitişli ve kolay emilen formülü beyazlık ve yağlılık bırakmaz. İçeriğinde bulunan hyalüronik asit ve niasinamid cildi nemlendirir, sebum dengesi sağlar ve zararlı UV ışınlarından korurken cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. UV ışınlardan kaynaklı erken yaşlılık belirtilerine karşı cildin savunma bariyerini güçlendirmeyi destekler. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüzünüze ve boynunuza uygulayın, en az iki saatte bir tazeleyin.

Cream Co. Nemlendirici Kadife Bitişli 50+ SPF Koruyucu İkili: Cildinizde kadife gibi yumuşak, güzel ve nemli bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cildinizi güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı ve mavi ışığa karşı korurken aynı zamanda kuruluk karşıtı bakım yapmaya yardımcı bir settir. Cildi çevresel faktörlere karşı korurken, dolgun ve ışıltılı bir görünüm oluşmasına da yardımcı olur

Cream Co. Dudak Bakımı

Cream Co. 3in1 Lip Balm: Gündüz ve gece ipeksi, yumuşak ve dolgun dudaklar için, nemlendirici  bileşenlerle formüle edilmiş 3in1 Lip Balm dudakları besler, parlatır, nemlendirir. Gündüz balsam ve parlatıcı olarak veya gece dudak maskesi olarak kullanabilirsiniz.

Cream Co. Lip Oil Gloss: Dudak parlatıcısının parlak bitişi ve dudak balsamının yatıştırıcı etkisiyle yapışkan olmayan yüksek nem verir. Meyve yağları ve E vitamini ile dudakları güçlendirir ve besler. Dudaklara dolgunluk ve parlaklık verirken çevresel faktörlerden de korur.

Cildimiz ve Doğa İçin En Temiz

Cilt için en iyi içerikleri sağlarken, doğa için en doğru aksiyon. Tedarik zinciri yönetiminde sürdürülebilirliği ön planda tutarak çalışan değerlerine önem veren Cream Co. markası atık yönetimi ile birlikte üretim merkezlerinde karbon ayak izini en aza indirmeye yönelik olarak;

* Ayrıştırarak geri dönüşüm gerçekleştiriyor, üretim sistemlerinde maksimum enerji verimliliği için planlama yapan firma tüm ekibin ve tesislerin karbon emisyon ölçümünü gerçekleştirerek minimize edecek geliştirmeler yapıyor. Ayrıca ürün ambalajlarını %30 geri dönüştürülmüş plastik ambalaj PCR, %30 geri dönüştürülmüş cam ambalaj PCR, %100 FSC belgeli kağıtlardan ve bitkisel boyalar ile üretiyor. 2024 yılından itibaren tüm ambalaj süreçlerinde geri dönüştürülmüş ve dönüştürülebilir malzemeye geçmeyi hedefliyorlar.

* Çevre dostu bir paketleme seçeneği olan PCR plastikleri ile ambalajlarına mevcut pet şişelerden ve diğer atık plastiklerden geri dönüştürerek elde ediyorlar. Bu malzemeleri de geri dönüşüm programları ile diğer ambalaj malzemelerine dönüştürüyorlar.

* PCR dostu çevre dostu bir paketleme seçeneği olan PCR camları, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş cam, atık toplama hizmetlerinden alınır böylece bu malzemenin bir son tüketiciden geçtiği anlamına gelir.

* FSC belgeli kağıt ambalajları iyi yönetilmiş ormanlardan ve kontrollü kaynaklardan elde ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.