New Life

New Life Ürünleri

New Life markası, 40 yılı aşkın bir süre önce İtalya’da Dr. Parodi tarafından kurulmuştur ve takviye edici gıda geliştirir. Uzun zamandır Türkiye’de hizmet veren marka kurumsallaşmış ve kendini ispat etmiştir. New Life, özellikle omega-3’leri ile kullanıcılardan yoğun talep görmeye devam ediyor.

New Life Ürünleri Nelerdir?
New Life, ürünlerini geliştirirken tek amacı, kullanıcılarına fayda sağlamaktır. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen bu ürünler, kalite standartlarına uygun bir üretim sürecinden geçer. GMP onayından geçerek piyasaya sunulan New Life ürünlerinin ambalajlarına kadar özen gösterilir ve birçok testten geçer.
Birçok farklı formda geliştirilen bu ürünler, farklı ebatlarda ve paketlerde kullanıcıya sunulur. Balık yağları, omega-3’ler, D vitaminleri, B-12’ler, vitaminler ve birçok New Life ürünleri dermoeczanem.com’da…

New Life Markasının Sahip Olduğu Kalite Belgeleri Nelerdir?
Vücudun normal fonksiyonlarına katkıda bulunan New Life markası ürünleri, IFOS belgesi sahibidir. IFOS belgesi, dünyada belli başlı markalara verilen bir sertifikadır. Türkçesi Uluslararası Balık Yağı Standartları Programı olan IFOS, bir ürünün ham maddesinden piyasaya sunuluş aşamasına kadar teste tabi tutar.
Dünyada saygın ve kaliteli bir sertifikasyon programı olan IFOS, web sitesinde ürünlerin kullanıcılar tarafından denetlenmesine de imkân tanır. Siz de IFOS belgesine sahip olan New Life ürünlerine, sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
New Life ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Balık yağı içeren takviye edici gıda
(0)
New Life Efa Daily Avantajlı Paket 60 kapsül
89,00 TL
80,10 TL
Takviye edici gıda
(0)
EFA S-1200 - 720mg Omega 3 - 90 Kapsül | Avantajlı Paket
175,00 TL
157,50 TL
Takviye edici gıda
(0)
New Life B12 PLUS - B12 Vitamini 60 Kapsül
69,00 TL
62,10 TL
Takviye edici gıda
(0)
EFA Mom 30 Kapsül
86,00 TL
77,40 TL
Takviye edici gıda
(0)
EFA Pop - Çiğnenebilir Balık Yağı 30 Kapsül
57,00 TL
51,30 TL
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.