27subat cerave

Stoklarla sınırlıdır. Geçerlilik Süresi: 26/02/2024 - 03/03/2024 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Neden CeraVe ?

CeraVe ürünleri, cildin koruyucu bariyerini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olmak için dermatologlar ile geliştirildi.

CeraVe Seramid Hikayesi

Seramidler cildimizde doğal olarak bulunan ve koruyucu cilt bariyerinin etkinliği için gerekli lipidlerdir.

CeraVe ürünleri cilt için gerekli 3 temel seramid içerir.

CeraVe'nin Formülasyonu

CeraVe'nin Formülasyonu CeraVe ürünleri parfüm içermeyen formülleriyle hassas ciltlerin de kullanımına uygundur.

Cerave

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Cerave Ürünleri

2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan CeraVe markası, bilim insanları ve dermatologların iş birliğiyle sektöre emin adımlarla giriş yapmıştır. Amaçları cildin bariyerini korumasını sağlayan yeni nesil cilt bakım ürünleri üretmektir. Peki, nedir bu cilt bariyeri, neden bilim insanları bu bariyeri daha iyi korumak için araştırma yapıyorlar? Cilt bariyeri cildin en dış tabakasıdır, güvenlik kalkanı gibi cildinizi hasara neden olabilecek faktörlere karşı korur. Işıltılı sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olabilmemiz için Cerave 3 temel seramid seramid 1, 3 ve 6-II), ve asitler içeren formüller geliştirdi. Neden seramid? Çünkü yağ asitleri ve kolesterolle birlikte cilt bariyerinin yapısını oluşturur. Cilt bariyeri cildin var olan nemini korur ve dışarıdan gelebilecek bakterilere karşı cildi korur. Fakat zamanla cilt kendi nemini kaybeder ve kuruluğa eğilimli olur. Bunun nedeni cildimizde bulunan seramidlerin zamanla azalmasıdır. Nemin azalması ise en basit bilgiyle cildin yaşlanmasını hızlandırır. Cerave Seramid içeren formüllerini kontrollü salınım teknolojisiyle (MVE) bileştirerek aktif bileşenlerin uzun süre ciltte kalmasını böylece gün boyu cildin nemli kalmasını hedeflemiştir. Bunun yanında Cerave formülleri parfüm içermez. Seramidler ve MVE teknolojisinin birleşimi ile CeraVe markası 2006 yılında, Nemlendirici Krem, Nemlendirici Losyon ve Nemlendiren Temizleyici ürünleri ile raflarda yerini aldı. CeraVe bugün dermatologların uzmanlığı öncülüğünde geliştirilen 70’ten fazla ürünü ile her yaştan insana cilt bakım ürünleri sunuyor. 

CeraVe Temizleyiciler

Cilt bakımın en önemli aşaması cildi temizlemektir. Gün içerisinde cildimiz çevre kirliliğine, toza, hava kirliliğine, terlemeye, kullandığımız makyaj ürünlerine maruz kalır. Bu sebeplerden dolayı gün boyu ciltte yağ ve kir birikir. Bu kirlenme ciltteki gözenekleri tıkayarak cildin nefes almasını engelleyebilir. Domino etkisi gibi cildin nefes almaması da cildin canlı görünümünü zamanla kaybetmesine neden olur. Anlaşılacağı üzere cildi temizlemek sadece güzelliğe katkı yapmıyor, iyi görünen bir cilde sahip olmayı da destekler. Cildinize yapacağınız bakım öncesi mutlaka temizlemek gerekir. Doğru temizleme işlemi sonrasında yapılacak doğru bakımı cilt üzerindeki etkisini artırır. Pek çok kadın güzel görünmek için güne makyaj yaparak başlıyor fakat temiz olmayan bir cilde yapılan makyaj uzun vadede cildinizin görünümüne olumsuz etki yapar. Peki iyi görünen bir cilde ulaşmak için cildimiz nasıl ve ne zaman temizlemeliyiz? Çoğu zaman sadece su cildi temizlemeye yetmez. Yüzünüzü temizlemek için cilt tipinize uygun temizleyiciyi özenle seçmelisiniz. Unutmayın ki yanlış temizleyici kullanmak cilt görünümünüzü istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bununla birlikte cildinizi gün içerisinde çok sık temizlemek ve aşırı soğuk veya sıcak su kullanmak cildinizin doğal dengesini olumsuz etkiler. Cerave cilt temizliğiniz özenle formüle edilmiş köpüren ve nemlendiren olmak üzere iki çeşit CeraVe temizleyici geliştirmiştir.

CeraVe Köpüren Temizleyici: Normal ve yağlı ciltler için uygun olan bu ürün içerisinde 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit vardır. Köpüren jel kıvamındaki temizleyicinin az miktarıyla cilt bariyerinize zarar vermeden nazikçe temizler. İçerisinde bulunan Nİasinamid cildinizin rahatlamasını sağlar.

CeraVe Nemlendiren Temizleyici: Normal ve kuru ciltler için köpürmeden, derinlemesine ve nazikçe temizlik sağlar. İçerisinde 3 seramid ile birlikte bulunan hyalüronik asit cildin doğal nemini korumaya yardımcı olur. Cerave cilt temizleyicilerini farklı boyutlarda ve avantajlı fiyatlarla dermoeczanem.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

CeraVe Nemlendiriciler

Nem cildin sağlıklı ve güzel olması için gereken en temel ihtiyaçtır. Cildimiz nemi pek çok nedenden dolayı kaybeder. Genetik faktörler, çevresel etkiler, alışkanlıklarımız, yanlış kozmetik ürün kullanımı nem kaybına sebep olabilecek etkenlerdir. Nem kaybına uğramış cilt ışıltısını kaybederek sönük görünen görünüme sahip olur. Bunula birlikte nemin azalmasıyla cilt elastikiyetini kaybeder, yaşlanma çizgilerinin görünümü artar. Cildinizi düzenli nemlendirerek tüm olumsuz etkileri azaltmaya destek olabilirsiniz. Cildinizin nem dengesini olumsuz etkilemeyecek Cerave temizleme ürünü kullandıktan sonra cilt tipinize uygun Cerave nemlendirici ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. Cerave nemlendiricileri kontrollü salınım teknolojisi sayesinde aktif bileşenlerin cilt üzerinde uzun süre kalarak cildi nemli tutar. Cerave Nemlendirici ailesi el, yüz ve tüm vücut kullanımı için geliştirilen ürünlere sahiptir.

CeraVe Nemlendirici Krem: Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilen formül cilt için gerekli 3 temel seramid ve hyalüronik asit içerir. Cildi nazikçe nemlendirir. Çok fazlı yapıya sahip Kontrollü Salınım Teknolojisi, aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlar, böylece nemlendirme etkisi gün boyu devam eder. Cildinize yumuşaklık sağlarken, pürüzlü görünümü azaltmaya yardımcı olur. Yoğun kıvamdadır, yağlılık hissi bırakmaz. Yüz ve vücut kullanıma uygundur. Çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. İstediğiniz sıklıkta cildinizin ihtiyacı doğrultusunda güvenle kullanabilirsiniz.

CeraVe Nemlendirici Losyon: Nemlendirici krem gibi kuru ve çok kuru ciltler içindir. Nemlendirici krem ile aynı amaçla geliştirilmiştir tek fark losyon daha hafif bir kıvama sahiptir.

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi: Nemlendirici yüz kremi normal ve kurumaya eğilimli ciltler için geliştirilmiştir. Yüz ve boyun bölgesinde kullanılabilir. Ürün içerisinde 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit vardır. Cilt nemlendirilirken aynı zamanda niasinamid cildi rahatlatmaya yardımcı olur.

CeraVe Yüz Kremi SPF25: Normal ve kuruya yönelik cilt tipi geliştirilmiştir. Cildi nemlendirirken içerisindeki SPF sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi korur. Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulayın. En az 2 saatte bir yeniden uygulayın. 6 aydan küçük çocuklar için kullanabilmek için doktorunuza danışın.

CeraVe Onarıcı El Kremi: Çok kuru ve çatlamış eller için geliştirilmiştir. Gün içerisinde çok fazla el yıkamak, kolonya ve dezenfektan kullanmak ellerinizi kurutur ve cildin doğal değesini bozar ve vücudunuzu mikroplara, bakterilere açık hale getirir. CeraVe Onarıcı El Kremi cilt bariyerinizin onarımına yardımcı olur.

CeraVe Yenileyen Ayak Kremi: Pek çok insan yaz mevsimi gelmeden ayak bakımına özen göstermez fakat hem estetik açıdan hem de sağlık açısından çok önemlidir. Vücudun tüm yükünü taşıyan ve gün içerisinde uzun süre ayakkabının içinde kalan ayakların bakımının çok iyi yapılması gerekiyor. CeraVe Yenileyen Ayak Kremi kuru sertleşmiş ve çatlamış ayaklarınız için nazik peeling etkisi yaratır. İçerisindeki salisilik asit sayesinde cildi ölü deriden arındırır, nemlendirir ve yumuşatır. Bu ürünü kullanırken güneşe karşı duyarlılığı önlemek için güneş kremi veya başka bir güneş koruyucu kullanın. Herhangi bir tahriş veya yanma durumunda CeraVe Yenileyen Ayak Kremi ürününü kullanmayı bırakın.

Cerave Nemlendirici ürünlerine avantajlı fiyatlarla dermoeczanem.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Cildinizi önemsiyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.