Cerave

Cerave Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayınız...Gizle

                 CeraVe dermatologları 2005 yılında cildin doğal bariyerini düzenlemeye ve güçlendirmeye yardımcı olmak için üç temel seramid (seramid 1,3 ve 6-II), yağ asitleri ve diğer lipidlerin bir karışımı ile zenginleştirilmiş bir cilt bakım ürünleri serisi geliştirdi.

CeraVe Teknolojisi,tüm gün boyunca cildin yumuşak kalmasına yardımcı olmak için cildin tüm katmanlarını nemlendirme sağlayan MultiVesiküler Emülsiyon Teknolojisi (MVE) adlı bir devrimci dağıtım sistemi geliştirilmiştir. CeraVe, seramid ve MVE kombinasyonu ile 2006 yılında nemlendirici krem, nemlendirici losyon ve nemlendirici temizleyici ile halka sunuldu. CeraVe, dermatologların uzmanlığıyla geliştirilen, cilt bakımına yönelik 70'in üzerinde ürün sunmaktadır. CeraVe, cildin nemlendirilmesi, düzenlenmesi ve yenilenmesi için uygun fiyatlı, erişilebilir, dermatolog tarafından tavsiye edilen bir marka olarak devam etmektedir.

CeraVe Nemlendirici
CeraVe Temizleyiciler
Cerave Cilt Bakım Ürünleri
NEDEN CERAVE
CeraVe Temizleyiciler
Cerave Cilt Bakım Ürünleri
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

BEYAZ DUT KURUSUNUN FAYDALARI

Beyaz dut, tadıyla kokusuyla lezzetiyle insanların en çok sevdiği meyvelerden biri. Ülkemizde bolca yetişen beyaz dut, ilkbahar mevsiminin aranılan meyvesidir.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.