sadsad x
asdasd

Cerave

Cerave Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayınız...Gizle

                 CeraVe dermatologları 2005 yılında cildin doğal bariyerini düzenlemeye ve güçlendirmeye yardımcı olmak için üç temel seramid (seramid 1,3 ve 6-II), yağ asitleri ve diğer lipidlerin bir karışımı ile zenginleştirilmiş bir cilt bakım ürünleri serisi geliştirdi.

CeraVe Teknolojisi,tüm gün boyunca cildin yumuşak kalmasına yardımcı olmak için cildin tüm katmanlarını nemlendirme sağlayan MultiVesiküler Emülsiyon Teknolojisi (MVE) adlı bir devrimci dağıtım sistemi geliştirilmiştir. CeraVe, seramid ve MVE kombinasyonu ile 2006 yılında nemlendirici krem, nemlendirici losyon ve nemlendirici temizleyici ile halka sunuldu. CeraVe, dermatologların uzmanlığıyla geliştirilen, cilt bakımına yönelik 70'in üzerinde ürün sunmaktadır. CeraVe, cildin nemlendirilmesi, düzenlenmesi ve yenilenmesi için uygun fiyatlı, erişilebilir, dermatolog tarafından tavsiye edilen bir marka olarak devam etmektedir.

CeraVe Nemlendirici
CeraVe Temizleyiciler
Cerave Cilt Bakım Ürünleri
NEDEN CERAVE
CeraVe Temizleyiciler
Cerave Cilt Bakım Ürünleri
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.