Dermoskin

Dermoskin Ürünleri

   Matilek firması 1970’li yıllarda ecza depoculuğu ile faaliyete geçmiş, 1990’lı yıllarda ise dünya çapında tanınmış kozmetik markaların ithalatını üstlenmiş bir firma. Dermokozmetik sektöründe yeterli birikime ulaştıkları zaman yerli bir marka oluşturma karar verdiler ve 2007 yılında Dermoskin ile üretime başladılar.
   Şirket değerleri açısından, en önemli görülen unsur müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden İstanbul Teknopark’taki AR-GE laboratuvarında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalara devam edilmektedir. Aynı zamanda ülkemizin en önemli makyaj ustalarından olan Seren Karabulut, Bensu Soral gibi birçok ünlünün makyajında Dermoskin spf50 Sedefli BB Krem kullanmıştır.
   Dermoskin saç bakımı, cilt bakımı, güneş korunması, akne öneyici ve gıda takviyesi için serileri vardır. Ayrıca akne önlemede başarılı serilerden biri olan Acgun, Dermoskin ’in alt markasıdır.

Dermoskin  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 01/11/2018 - 31/01/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.
1 2

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.