sadsad x
asdasd
Dermoskin

Dermoskin Ürünleri

   Matilek firması 1970’li yıllarda ecza depoculuğu ile faaliyete geçmiş, 1990’lı yıllarda ise dünya çapında tanınmış kozmetik markaların ithalatını üstlenmiş bir firma. Dermokozmetik sektöründe yeterli birikime ulaştıkları zaman yerli bir marka oluşturma karar verdiler ve 2007 yılında Dermoskin ile üretime başladılar.
   Şirket değerleri açısından, en önemli görülen unsur müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden İstanbul Teknopark’taki AR-GE laboratuvarında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalara devam edilmektedir. Aynı zamanda ülkemizin en önemli makyaj ustalarından olan Seren Karabulut, Bensu Soral gibi birçok ünlünün makyajında Dermoskin spf50 Sedefli BB Krem kullanmıştır.
   Dermoskin saç bakımı, cilt bakımı, güneş korunması, akne öneyici ve gıda takviyesi için serileri vardır. Ayrıca akne önlemede başarılı serilerden biri olan Acgun, Dermoskin ’in alt markasıdır.

Dermoskin  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 01/11/2018 - 30/11/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 67 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.