sadsad x
asdasd

Sebamed Kampanyası Geçerlilik Süresi: 21/06/2018 - 31/10/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sebamed Ürünleri

  Sebamed, Dünya üzerinde ilk kez kullanılan ph 5,5 dengesi ile harika bir buluşa imza atmış cilt temizliği ve cilt bakım ürünleri markasıdır.

 Sebamed cilt temizlik ürünleri, pH 5,5 değeriyle cildin koruyucu asit örtüsüne zarar vermeden hijyenik bir cilt temizliği sağlar. Cildi tahriş etmeden, gözenekleri derinlemesine temizlerken, cildin pH’ını değiştirmediği için cildin nem kaybederek kurumasını önler, cildin doğal koruma fonksiyonlarının devam etmesini sağlar.
  Sebamed ürünleri asla hayvanlar üzerinde denenmez. Çevreye ve doğaya zarar verecek madde içermediğinden dolayı ekolojiktir. Sebamed ürünlerini gerek gramaj, gerekse fiyatı ile tüm ailenizin kullanabileceği bir markadır.
 Sebamed cil temizlik ürünleri, saç temizliği ve bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, deodorantlar, güneş bakım ürünleri ve bebek bakım ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilir indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Sebamed ürünleri kullananlar için kısa bilgilendirme 

Sebamed hem cilt hem saç, hem de vücut bakım ürünleri üreten güçlü bir Alman markası. Sebamed ürünleri içerisinde, en çok bilinenler özellikle ph 5.5 Sebamed Şampuanlar. Ph 5.5 cildimizin asitlik derecesi ile uyumlu. Bunu yanında Sebamed şampuan ve cilt bakım ürünleri sabun ya da deterjan içermeyen cilt dostu maddeler ile üretiliyor. Sebamed markası ayrıca tüm ürünerinde çevreye uyumlu ham maddeleri kullanmak konusunda da titiz davranıyor. Sebamed bebek şampuanları ve sabunları da dermatolojik testlerden geçirilmiş ve yine ph 5.5 asiditeye sahip şampuanlar. Bunun yanın Sebamed pişik kremi, bebek yağları ve Sebamed Güneş kremleri ve losyonları da oldukça sevilen ve tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. En çok beğenilen ürünlerden bir tanesi de Sebamed Q10 göz çevresi bakım üremi. Sebamed markası Türkiye’de uzun yıllar boyunca Uçkan Medikal tarafından dağıtılmaktayken artık distribütörlük Omega Pfarma tarafından gerçekleştirilmekte.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 

Aloe Vera nedir? Faydaları nelerdir?

Aloe Vera adını sıkça duyduğumuz, bilinen ve çok kullanılan bir bitkinin adı. Kozmetik sektöründe de çok kullanınan bu bitkinin özellikleri ve faydaları nelerdir? Gelin birlikte göz atalım 

Hyaluronik Asit Nedir? Ne işe yarar?

Hyaluronik asit insan sağlığı için çok önemli bir molekül. Özellikle nem tutucu fonksiyonu ile bir çok  işleve sahip. Eklem sağlığından, bağ dokusuna kadar önemli rolleri var. Bunun yanında kozmetik alanında da çok sık başvurulan ve yararlanılan bir madde. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.