sadsad x
asdasd
Sebamed Ürünleri

Sebamed Ürünleri

   Sebamed Almanya’nın en önemli ve tüm dünyada en çok tanınan markalarından biri. Sebamed’in en önemli özelliklerinden birisi ise elbette ph 5,5 dengesi ile cildimizin koruyucu asit mantosunu koruyor olması. Sebemed hem yetişkinler için hem de bebek ve çocuklar için cilt bakım ürünleri, şampuanlar, vücut bakım ürünleri, deodorantlar, Sebamed bebek ürünleri, pişik kremleri ve Sebamed güneş kremleri ile ünlenmiş, yaygın olarak kullanılan ve ülkemizde de çok beğenilen bir bakım ürünleri markası. Almanya’da üretilen Sebamed ürünlerinin Türkiye distribütörü geçmişte Uçkan Medikal iken, şimdi Omega Pharma tarafından dağıtımı ve pazarlaması yapılıyor. Markanın ayrıca, intim temizlik ürünleri, ayak spreyleri, dudak stikleri ve sabunları da mevcut. Bu açıdan bakıldığında neredeyse ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak oldukça geniş bir kozmetik ürün serisine sahip olan Sebamed markasının tüm ürünlerini dermoeczanem.com’dan indirimli olarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizdeki indirimlerden, avantajlı satışlardan ve özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sebamed ürünleri kullananlar için kısa bilgilendirme 

Sebamed hem cilt hem saç, hem de vücut bakım ürünleri üreten güçlü bir Alman markası. Sebamed ürünleri içerisinde, en çok bilinenler özellikle ph 5.5 Sebamed Şampuanlar. Ph 5.5 cildimizin asitlik derecesi ile uyumlu. Bunu yanında Sebamed şampuan ve cilt bakım ürünleri sabun ya da deterjan içermeyen cilt dostu maddeler ile üretiliyor. Sebamed markası ayrıca tüm ürünerinde çevreye uyumlu ham maddeleri kullanmak konusunda da titiz davranıyor. Sebamed bebek şampuanları ve sabunları da dermatolojik testlerden geçirilmiş ve yine ph 5.5 asiditeye sahip şampuanlar. Bunun yanın Sebamed pişik kremi, bebek yağları ve Sebamed Güneş kremleri ve losyonları da oldukça sevilen ve tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. En çok beğenilen ürünlerden bir tanesi de Sebamed Q10 göz çevresi bakım üremi. Sebamed markası Türkiye’de uzun yıllar boyunca Uçkan Medikal tarafından dağıtılmaktayken artık distribütörlük Omega Pfarma tarafından gerçekleştirilmekte.

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.