https://dermoeczanem.com/Data/GorselVitrin/K43/sebamed yaz festivali slider yesil

Baby SPF 30 Güneş Losyonu 100 ml dahil değildir.Stoklarla sınırlıdır. Geçerlilik Süresi: 10/07/2024 - 31/07/2024 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sebamed

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sebamed Ürünleri

Alman markası olan Sebamed’in kuruluşu Dr. Heinz Maurer tarafından 1957 yılında gerçekleşmiştir. Dr. Heinz Maurer Almanya’da Bonn Üniversitesi Kliniğinin dermatoloji bölümünde çalışırken bazı hastalara sabunla yıkanılmasının izin verilmediğini gözlemlemiş ve bunun üzerine çalışmalara başlayarak Sebamed markası serüvenini başlatmıştır. Marka, ürün içeriğinde sabun içermediğini ifade edip cilt pH’ına uygun içerikleri ile ihtiyaçlar doğrultusunda cilt görünümüne destek sağlamayı hedefler.  

Kurulduğu ilk günden itibaren Dermatolojik Güvenlik ilkelerine taviz vermeden çeşitli ürünlerini hazırlayan Sebamed markası sahip olduğu tecrübesi ile dermokozmetik sektöründe öner çıkar. Sağlıklı cilt felsefesi yapısından ödün vermeden yediden yetmişe cilt bakımı için geliştirilmiş özel ve zengin içerik yapısı ile cilt görünümü düzensizliklerini azaltmaya yardımcı olur.

Sebamed, bugün 70’ten fazla ülkeye ihracatını gerçekleştirerek geniş ürün yelpazesi ile tüm cilt tiplerine özel ayrı ayrı geliştirdiği formüller sayesinde geniş kitlelere ulaşmış dünyaca ünlü marka haline gelmiştir. Ürün inovasyonunu laboratuvar ve klinik çalışmalarına göre belirlemekte olan Sebamed etkili formülleri ile bu yönde oldukça gelişim göstermektedir. Bebek bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş ürünleri, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ve deodorantlar serisi ürünleri ile ön plana çıkmayı başaran Sebamed markası seri ve ürünlerini daha detaylı inceleyelim.

Sebamed Bebek Bakım Ürünleri

Ah o mis gibi bebek cildi, düşüncesi bile tebessüm bırakmıyor mu? Yeni doğan bebeklerin en güzel en tatlı özelliklerinden biri de yumuşacık ciltleridir. Ancak bebek cildi yumuşak olduğu kadar çok hassas ve narin bir cilt yapısına sahiptir. Bebekler yeni doğan döneminden itibaren cilt bakımına ihtiyaç duyarlar. Bebekler de cilt bakımı bebeklerin hassas ciltleri için oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir adımdır. Bu nedenle, bebeklerin hassas cildi için yalnızca bebeklerin narin cildiyle uyumlu olan özel bebek bakım ürünlerini kullanmak gerekir. Sebamed Baby özel olarak hassas çocuk cildinin ihtiyaçları için geliştirilmiş dermatolojik onaylı yüksek kalite ve etkili bileşenleri ile bebeğin hassas cildinin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Bebek cilt bakımı da tıpkı yetişkinlerdeki gibi temizlik ve nemlendirme adımları takip edilmelidir. Bebeklere cilt bakımı için nemlendirici ve bebek bakım yağını Sebamed Bebe Şampuanı ile yaptığı banyo sonrası daha rahat hissi verebilmek için masaj yaparak uygulanabilir.  Bunların dışında bebeklerde oluşan pişik problemi de cilt bakımı gerektiren durumların başında gelir. Bundan dolayı bebeklerin bezini sık değiştirmeye, temizliğine ve pişik bakım kremi kullanılmasına özen gösterilmelidir.

Sebamed markasının harika Baby serisi ürünlerine daha detaylı bakalım.

Sebamed Bebek Şampuanı: Sebamed Bebe Şampuanı, sabun içermeyen ve göz yakmayan eşsiz etkili formülü ile bebek ve çocukların hassas saç yapısı için uygun olup saça hoş koku ve ipeksi yumuşaklık vermesine destek sağlar. Bebeklerde sık karşılaşılan yüksek cilt toleransı ve yumuşak temizleme formülü sayesinde cilt görünümünde kuruluğun olmamasına yardımcı olur.

Sebamed Pişik Bakım Kremi: Bebekler de en sık karşılaşılan ve en rahatsız edici konulardan bir tanesi de genellikle bebek bezi kullanımına bağlı oluşan pişik problemidir. Bundan dolayı bu sorun için ilk adım olarak bebek bezi seçiminde dikkatli olunmalı ve bebek bezi takıldığı andan itibaren sık kontrol edilip kirli bırakılmamasına özen gösterilmelidir. Sebamed Pişik Bakım Kremi cildi güzel bir şekilde nemlendirerek cildi beslemeye ve cilde rahatlık kazandırmaya yardımcı olur. Marka ürün içeriğinde bahsedilen 5.5'lik pH değerine sahip özelliği ile bebek bezi bölgesindeki ekstra hassas bakımı ve korumayı sağlamaya destek olur.

Sebamed Bebek Yağı: Sebamed Bebek Yağı bebeklerin hassas ve narin cildi için papatya özü içeriği sayesinde cilde ferahlık kazandırmaya yardımcı olurken cildi derinlemesine nemlendirmeye ve cildin nem dengesini sağlamaya destek olur. Sebamed Baby Bebek Yağı, bez bölgesi için ideal temizlik sağlamaya destek olurken aynı zaman da bebeklerin tüm vücudunu kuruma ve hassas cildine karşı korumaya ve bakım sağlamaya destek sağlar. Cilde ipeksi bir yumuşaklık vermeye yardımcı olduğunu da unutmayalım.

Serinin tüm ürünleri için Dermoeczanem.com sitemizi inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

Sebamed Cilt Bakım Ürünleri

Aynaya baktığımız da güzel, parlak, canlı, ışıl ışıl cilt ile karşılaşmak herkesin beklentisidir.  Ne olursa olsun cildimizi seveceğiz ve ona bakmaya çalışacağız. Ancak iş yoğunluğu ve günlük koşturmaca arasında cilt bakımı için her zaman profesyonel destek alınamayabilir. Bundan dolayı uygun cilt tipine ve cilt ihtiyacına göre doğru ürünü kullanmak cilt bakımına destek olabilir ve ciltte meydana gelen düzensizliklerin azaltılmasına yardımcı olur. Böylelikle de yapılan bakımın sonuçlarını cildimizde görmeye başlayabiliriz.

Genel cilt bakım rutinlerinde öneminin farkına varılmayan oysaki ürünlerin performanslarını çok etkileyen bir diğer etkili durum da ürünlerin sırasıyla kullanılmasıdır. Doğru bir cilt bakımı için rutin sıralaması cilt olarak temizlenmeli, tonikle temizliği desteklenmeli, serumla cildi bakıma hazırlamalı, göz çevresi için kremi kullanılmalı ve son olarak cildi nemlendiricilerle nemlendirerek o ferah hissi almalıyızdır. Tabi bunun için üründen o mükemmel sonucu alabilmek için tercih edilen marka da önemlidir. Yoksa siz hala yılların vermiş olduğu tecrübesi ile bilinen Sebamed cilt bakım ürünleri ile bir bakım rutini oluşturmadınız mı?

Şimdi sizlere Sebamed ile günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olacak harika bir cilt bakım rutini oluşturabileceğiniz ürünlerden bahsedelim.

Sebamed Clear Face Bakım Jeli: Sebamed Clear Face Bakım Jeli içeriğinde bulunan hepimiz için olmazsa olmazlarımızdan olan aloevera sayesinde cildin rahatlatılmasına destek olurken leke görünümü yaşayan ciltler için bakım sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca hyalüronik asit desteği ile cildin gün boyu nemli kalmasına destek sağlar.

Sebamed VISIO Yüz Toniği: Sebamed VISIO Yüz Toniği içeriğinde bulunan eşsiz doğal bitki ekstreleriyle formüle edilmiş olup hassas ciltler için cildin koruma ve nem sağlamasına yardımcı olur.  Güvercin ağacı sayesinde cildi sıkılaştırmaya destek sağlayarak cilde güzel bir görünüm kazandırmasına, İpek Proteini ve Salatalık Ekstresiyle cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Sebamed Pro Nem Serumu: Sebamed Pro Nem Serumu yoğun nemlendirici özelliği sayesinde cildin yorgun görünümünü an aza indirmeyi ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olurken UVA koruması ile, çevresel faktörlerin neden olduğu erken yaşlanma belirtilerine karşı korumaya destek sağlar.

Sebamed Pro Canlandırıcı Göz Kremi: Sebamed Pro Canlandırıcı Göz Kremi özel ve etkili formülü ile dış etkenlere karşı cildi korumaya yardımcı olup göz çevresi kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya destek sağlar.

Sebamed Nemlendirici Krem: Sebamed Nemlendirici Krem cildimizin doğal nemlendirici faktörlerini destekleyerek cildimizin nem dengesini yeniden sağlamaya destek olur.  Etkili formülasyonu ve E Vitamini sayesinde erken yaşlanma belirti görünümlerine karşı bakım sağlamaya yardımcı olur.

Sebamed markasının, mükemmel içerik yapısı ve o harika ürünleri sayesinde nasıl da güzel oldu cilt bakımımız.

Sebamed Vücut Bakım Ürünleri

Vücut temizliğinde ilk adım beden temizliği ile başlar. Yüzümüze yaptığımız bakım ne kadar önemliyse, aynı şekil de vücudumuza da bakım yapmak o kadar önemli. Vücut bakımının olmazsa olmazlarının arasında en önemlisi her gün duş alınması gerektiğidir. Çünkü en güzel bakım temiz cilt ve vücuda yapılan bakımdır.  Bunun da ilk adımı, temizlikten sonra vücudu iyi bir şekilde nemlendirmektir. Yüzün neme ihtiyaç duyduğu gibi vücudunun da neme ihtiyacı vardır. Bunların dışında vücudumuz için her zaman hijyene dikkat etmemiz gerektiği ve bunun için de gerekli önlemleri almamız gerektiğidir. Sebamed Vücut Bakım Ürünleri ile vücudunuzun nem ihtiyacını karşılamaya ve cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Sebamed Likit Yüz ve Vücut Temizleyici tek bir damlası yüzü ve elleri yıkamak için yeterli olan benzersiz özelliği ile cilde temiz, yumuşak ve esnek bir his vermeye yardımcı olurken aynı zaman da cildi dış etkenlere karşı korumaya destek sağlar.

Sebamed İntim Yıkama dış genital bölgenin hassas doğal temizliği ve intim hijyeninin desteklenmesine yardımcı olmak için için özel olarak formüle edilmiştir. Ayrıca cildin nem kazandırmasını ve rahatlık kazanmasını destekler. Bunun dışında özellikle hijyene verdiğimiz önemden dolayı çoğumuzun sürekli olarak kullandığı Sebamed İntim Yıkama ile hassas cildin bakımını sağlamaya yardımcı olarak gün boyu kendimizi güvende hissedebiliriz.

Sebamed Güneş Ürünleri

Güneş iyiden iyiye kendini gösteriyor, ruhumuzu ısıtmak istercesine ışıl ışıl parlıyor. Bizlerde hemen tabi ki de bu güzel havaların tadını çıkarmak istiyoruz. Güneş ışınları cildimize ultraviyole (UV) A ve B ışınları olarak ulaşırlar. Ancak güneşin yararlarının olduğu kadar bu ışınlar cildimizde ne yazık ki birçok zararlı etkiye sahip. Bundan dolayı yalnızca yaz mevsimlerinde ya da güneşin olduğu zamanlar değil her mevsim güneş koruyucu ürünleri kullanılmaya dikkat edilmelidir. Özellikle bebek ve çocukların cildi daha hassas yapıya sahip olduklarından dolayı güneş ürünlerini ihmal etmemelerine özen gösterilmelidir. Sebamed Güneş Ürünleri yılların vermiş olduğu tecrübesi ve etkin içerik formülasyonu sayesinde SPF30, SPF50 faktör seçenekleri ve çocuk güneş ürünleri ile adından oldukça söz ettirmektedir. Sebamed markası güneş ürünleri cildi serbest radikallere karşı korumaya yardımcı olurken güçlü vitamin içeriği sayesinde canlı bir görünüm kazandırmaya ve cildin yaşlanma görünümüne karşı bakım sağlamasına destek olur.

Sebamed SPF 50 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi: Serinin çok sevilen ürünlerinden biri olup etkili içerik yapısı sayesinde cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya destek olup aynı zaman da yaşlanma belirtilerine karşı bakım sağlar.

Sebamed Bebek Güneş Kremi SPF 50: Yüksek düzeyde etkili UVA/UVB güneş ışınlarının verdi zararlara karşı korumaya yardımcı olur. Kara Yulaf Nemlendirici Kompleksi depo etkisiyle cildi nemlendirir. Çocukların kum ve su ile oynaması vazgeçilmez olduğu düşünülerek suya ve kuma dayanıklı formülize edilmiş olup aynı zaman da E vitamini içerir.

Sebamed Şampuanları ile Bakımınızı Tamamlayın

Herkes güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak ister. Ancak yaş, genetik, hormonal sebepler, stres ve çevresel faktörler saç sağlığını etkiler. Bu sebeplere bağlı olarak da saçlarda kepek görünümü, saç dökülmesi gibi birçok sorunla karşılaşılır. Öncelik olarak bu nedenle saçlara ihtiyaçlarına göre bakım yapmak şarttır. Sebamed tarafından geliştirilen saç bakım ürünleri tüm saç ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Geniş bir yaş aralığına hitap eden Sebamed şampuanlar ile saç bakımınızı tamamlayabilir ve saç ihtiyacınıza destek alabilirsiniz. 

Sebamed Kepeğe Karşı Şampuan oldukça popüler ve etkili olup hiç kimsenin aynaya baktığında o görüntüyü görmek istemediği ancak çok sık karşılaşılan kepek görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Saçları dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olurken aynı zamanda ekstra yumuşak temizleme formülü ile saç bakımına destek sağlar.

Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan saç dökülme problemi olan kadın ve erkeklerde kullanıma uygun olup saç dökülmesini en aza indirmeye yardımcı olur. Kafein ve Ginkgo Biloba içeren formülü ile saçın korunmasına, hacim ve güç kazanmasına destek sağlar.

Sebamed Onarım Şampuanı eşsiz formülü ile saçları nazik bir şekilde temizlemeye destek olarak ferahlık kazandırmaya yardımcı olur. Kuru, boyalı, yıpranmış ve hassas saçlar için kullanıma uygun olup saçlara ekstra bakım sağlamayı ve yumuşaklık kazandırmayı hedefler.

Cildinizin iyi görünümü ve güvenliği için Sebamed kullanmayı tercih etmekten çekinmeyiniz. Tüm seriler ve ürünler için Dermoeczanem.com sitemizden inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.  Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.