sadsad x
asdasd

Sebamed Ürünleri

  Sebamed, Dünya üzerinde ilk kez kullanılan ph 5,5 dengesi ile harika bir buluşa imza atmış cilt temizliği ve cilt bakım ürünleri markasıdır.

 Sebamed cilt temizlik ürünleri, pH 5,5 değeriyle cildin koruyucu asit örtüsüne zarar vermeden hijyenik bir cilt temizliği sağlar. Cildi tahriş etmeden, gözenekleri derinlemesine temizlerken, cildin pH’ını değiştirmediği için cildin nem kaybederek kurumasını önler, cildin doğal koruma fonksiyonlarının devam etmesini sağlar.
  Sebamed ürünleri asla hayvanlar üzerinde denenmez. Çevreye ve doğaya zarar verecek madde içermediğinden dolayı ekolojiktir. Sebamed ürünlerini gerek gramaj, gerekse fiyatı ile tüm ailenizin kullanabileceği bir markadır.
 Sebamed cil temizlik ürünleri, saç temizliği ve bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, deodorantlar, güneş bakım ürünleri ve bebek bakım ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilir indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Sebamed ürünleri kullananlar için kısa bilgilendirme 

Sebamed hem cilt hem saç, hem de vücut bakım ürünleri üreten güçlü bir Alman markası. Sebamed ürünleri içerisinde, en çok bilinenler özellikle ph 5.5 Sebamed Şampuanlar. Ph 5.5 cildimizin asitlik derecesi ile uyumlu. Bunu yanında Sebamed şampuan ve cilt bakım ürünleri sabun ya da deterjan içermeyen cilt dostu maddeler ile üretiliyor. Sebamed markası ayrıca tüm ürünerinde çevreye uyumlu ham maddeleri kullanmak konusunda da titiz davranıyor. Sebamed bebek şampuanları ve sabunları da dermatolojik testlerden geçirilmiş ve yine ph 5.5 asiditeye sahip şampuanlar. Bunun yanın Sebamed pişik kremi, bebek yağları ve Sebamed Güneş kremleri ve losyonları da oldukça sevilen ve tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. En çok beğenilen ürünlerden bir tanesi de Sebamed Q10 göz çevresi bakım üremi. Sebamed markası Türkiye’de uzun yıllar boyunca Uçkan Medikal tarafından dağıtılmaktayken artık distribütörlük Omega Pfarma tarafından gerçekleştirilmekte.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.