Caudalie

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 113 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Üzüm Bağlarının Kalbinden Gelen Güzellik: Caudalie Ürünleri

Asma bağları sunduğu fayda ve zenginliği ile bitmek bilmeyen bir hazine olup Caudalie ürünlerinde kullanılan üzümden elde edilen içerikler Fransa'daki üzüm bağlarından gelmektedir. Caudalie’nin ilham verici hikayesi de tam olarak bu nokta da başlar. Caudalie, 1993 yılında Mathilda Thomas’ın Fransa’da ilk kez üretim için adım attığı asma üzümlerinin cilt görünümü üzerindeki iyileştirici etkisinin keşfedilmesi ile ortaya çıkmıştır. Bu keşif Château Smith Haut Lafitte'teki bağbozumunda Bordeaux'daki Eczacılık Üniversitesi Laboratuvarları'nın direktörü olan Profesör Joseph Vercauteren'le tanıştıktan sonra Profesörün Mathilda Thomas’a üzüm çekirdeklerinin bitki dünyasındaki en güçlü antioksidanını içerdiğini söylemesi ile başlamıştır. 1995 yılında ise Profesör Vercauteren'in çalışmaları sayesinde CAUDALİE, kozmetik alanında üzüm çekirdeklerinden elde edilen ve bitkisel içerikler arasında en güçlü antioksidanlardan olan stabilize edilmiş polifenolleri kullanan ilk marka olmuştur.

Polifenoller markanın bütün formüllerinin hammaddesi olup, Fransa’nın asma bağlarında olan üzüm çekirdeğinde bulunan bir maddedir. Antioksidan özelliği ile bilinen polifenol maddesi ayrıca yaşlanma görünümü karşıtı bakımı ile de destek sağlamaktadır. Bu keşiften sonra cilt bakım ürünleri geliştirmeye başlayan Thomas, çok geniş ürün yelpazesine sahip olarak markasını uluslararası bir marka haline getirmiş olup o günden beri devamını sürdürmektedir.

CAUDALİE markası, Fransa Bilimsel Araştırma Merkezinde yapılan çalışmalarla ve araştırmalarla desteklenen buna göre cilt görünümü ihtiyaçlarına göre geliştirilen serileri ile tüm cilt tiplerine özel seçenekler sunar. Cudalie Vinopure, Caudalie Vinoperfect, Caudalie Resveratrol Lift, Caudalie Premier Cru, Caudalie Vineactiv, Caudalie Vinosource, Caudalie Güneş Koruyucu Bakım Serileri ve daima oldukça şık tasarımları ile kendini geliştirmeyi hedeflemiştir.

Caudalie Vinopure Yağlı ve Düzensiz Ciltler Serisi

Caudalie Vinopure Serisi, yüz temizliği ve bakımı için cilt görünümünde meydana gelen düzensizlikleri önlemeye destek sağlayan yağlı cilt görünümlerine özel bakım seridir. Yağlı bir cilt görünümüne sahip olmak normal ciltlere oranla daha fazla sebum üretimine sahip olmak demektir. Yağlı ciltlerde parlama, geniş görünümlü gözenekler ve bu gözeneklerin makyaj ve kirle dolması da çeşitli cilt görünümü düzensizliklerine neden olabilir. Bundan dolayı eğer yağlı bir cilt görünümüne sahipsen cilt bakımında kullanacağın ürünlerin mutlaka yağlı ciltlere uygun olması ve cilt görünümünün daha fazla sebum üretmesine ve nem dengesini düzenlemeye yardımcı olacak ürünler seçilmesine özen gösterilmelidir. Caudalie Vinopure yağlı ciltler serisinin bakım rutinlerinde kullanılabilecek üzüm polifenolleri ve esansiyel yağların birleşimi ile oluşan hassas ve güvenli formül içeriğine sahip ürünleri ile günlük cilt bakım rutini oluşturabilir cildinizin düzensiz görünümünü azaltmaya destek sağlayabilirsiniz.

Caudalie Vinopure Arındırıcı Temizleme Jeli, doğal salisilik asit, üzüm çekirdeği polifenolleri ve organik esansiyel yağlar (lavanta esansiyel yağı, limon otu esansiyel yağı) içeren formülü ile cilt görünümünün temizlenmesine ve arındırılmasına yardımcı olur. Jel temizleme suyu cilt görünümüne anında ferah ve temiz his verirken aynı zamanda hassas ve etkili formülü ile gözenek görünümü ve fazla sebum üretimi azalmasına yardımcı olur.

Caudalie Vinopure Temizleyici Tonik, içeriğinde bulunan organik gül suyu ve hyalüronik asit etkisi ile cilt görünümünün canlandırılmasına, arındırılmasına ve gözenek görünümünün sıkılaştırılmasına yardımcı olur. Üzüm polifenolleri ve suya benzer akışkan yapısı ile cilt görünümünün anında ferahlamasına destek sağlar.

Serinin diğer ürünleri olan Caudalie Vinopure Serum ve Caudalie Vinopure Matlaştırıcı Fluid Krem ile cilt bakımınızı tamamlayabilir içeriğinde bulunan Organik gül suyu, üzüm polifenoller ve organik esansiyel yağlar sayesinde gözenek görünümünün sıkılaşmasına ve pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. Serinin diğer ürünlerini Dermoeczanem.com sitemizden inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

Caudalie Vinoperfect Leke Görünümü Karşıtı Serisi

Caudalie Vinoperfect Serisi, ciltte birçok sebepten dolayı meydana gelen leke görünümlü ciltler için yardımcı seridir. Çevresel faktörler, güneş ışınları, hormonal faktörler, kullanılan cilt bakım ürünleri gibi birçok etkenler leke görünümüne neden olabilir. Öncelikle bunun için isteğe bağlı olarak bir dermatolog uzmanından destek alabilirsiniz. Caudalie Vinoperfect serisi hassas cilt görünümleri de dahil olmak üzere her cilt tipi için uygun olup sizler için hassas ve özel formülü ile ciltteki leke görünümünü azaltmayı hedeflemiştir.

Caudalie Vinoperfect Nemlendirici Gündüz Bakım Kremi Spf20 ürünü cilt görünümünün düzelmesine ve leke görünümünün azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda cilt görünümünün parlaklığını geri kazanmasına ve rahatlamasına destek olur. SPF20 etkisi ile güneşin zararlı ışınlarından korumaya da yardımcı olur. Caudalie Vinoperfect Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Serum turunç çiçeği, portakal ağacı yaprağı, karpuz ve nane fito-aromatik, taze ve zarif kokusuyla milyonlarca kadının kalbini fethederek istenmeyen leke görünümünü azaltmaya destek olur. Ayrıca cilt görünümünün ışıltısını arttırırken cilt tonunun eşit eşit görünmesinde yardımcı olur. Caudalie Vinoperfect Leke Karşıtı El Bakım Kremi ile hepimiz için en çok bakıma ihtiyaç duyan ellerimizin lekeli görünümünü azaltmaya elleri korumaya ve beslemeye yardımcı olur. İçeriğindeki avokado ve shea yağları ile günün her anında elleri derinlemesine beslemeye destek sağlar.

Caudalie Premier Cru Anti-Age Bakım Serisi

Yaşlanma görünümü belirtilerine karşı önlem almanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız hassas ve etkili formül içeriği ile tercihinizi Caudalie Premier Cru serisinden yana kullanabilirsiniz. Anti-age bakım ile cilt görünümünün kaybetmiş olduğu elastikiyet kaybını önlemeye destek olurken yaşlanma görünümü etkilerini azaltmaya ve yavaşlatmaya destek olabilirsiniz. Bunun için anti age özellikli yüz kremleri, serumlar ve diğer bakım ürünleri kullanarak, anti aging bir cilt bakım rutini oluşturabilirsiniz.

Caudalie Premier Cru Yaşlanma Görünümü Karşıtı Gündüz Bakım Kremi ile kırışıklık görünümü azaltmaya destek olurken yeni ipeksi dokusuyla cilt görünümüne uzun süreli ferahlatma etkisi sunar. Caudalie Premier Cru Yaşlanma Görünümü Karşıtı Göz Bakım Kremi içeriğinde bulunan üzüm çekirdeği polifenolleri ve resveratrol etkisi ile yaşlanma görünümü karşıtı bakım sağlamaya destek olurken mükemmel nemlenmiş bir cilt yapısı ile göz çevresine karşı bakım sağlamaya yardımcı olur. Caudalie Premier Cru Yaşlanma Karşıtı Bakım Yağı etkili ve eşsiz formülasyonu ile kırışıklık görünümü azaltmaya yardımcı cilde ışıl ışıl bir görünüm kazandırmaya destek sağlayan yaşlanma görünümü karşıtı bakım yağıdır. Cilt görünümünü beslemeye yardımcı olup aynı zamanda cilde ferahlık ve aydınlık bir görünüm kazandırmayı hedefler.

Caudalie Vineactiv Serisi

Caudalie Vineactiv Serisi cilt görünümünü dış faktörlerin ve olumsuz hava şartlarının etkisinden korumaya çalışırken aynı zaman da ihtiyacı olan nemi de kazandırmaya yardımcı olur. Günlük hayatta çok rahatlıkla tercih edebileceğiniz tüm cilt tipleri için uygun olan Caudalie Vineactiv Serisi ile cilt görünümünün nem ihtiyacını karşılayarak kırışıklık görünümünü azaltmayı ve cildinize ışıl ışıl görünüm kazandırmayı sağlayabilirsiniz.

Caudalie Vineactiv 3 Etkili Nemlendirici Bakım Kremi ile üzüm çekirdeği polifenolleri ve ladin özü sayesinde günlük nemlendirici ihtiyacınızı karşılayabilir cilt görünümünüze bir ışıltı kazandırabilirsiniz. Kadifemsi hafif dokusuyla tüm cilt tipleri için uygun olup aynı zamanda cildin kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Caudalie Vineactiv Detoks Etkili Gece Bakım Yağı üzüm çekirdeği yağı ve tatlı badem yağı birleşiminden oluşan eşsiz karışımı sayesinde yorgun cilt görünümünün gece boyu bakım sağlamasına yardımcı olurken uyandığınızda cildinizin tazelenmiş bir görünüme kavuşmasına destek sağlar.

Serinin diğer ürünleri olan Caudalie Vineactiv Enerji Verici Göz Bakım Kremini ve Caudalie Vineactiv Işıltı Verici Serumu Dermoeczanem.com sitemizden inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

Caudalie Resveratrol Lift Sıkılaştırıcı Etkili Bakım Serisi

Caudalie Resveratrol Lift serisi sıkılaştırıcı bakım için oldukça elverişlidir. Özellikle zamanın etkisiyle, sıkılaştırıcı etkiye gerek duyan cilt görünümü için etkili bakım yapan bu serinin lifting etkili ürünleri, cilt görünümünüze destek sağlayacak etkili içerik yapısına sahiptir. Seride, yaşlanma görünümü etkisinin çok görüldüğü göz ve dudak çevresi için özel ürünler yer alır. Seride yer alan bakım setleri, kremler, serumlar, dudak balmı gibi seçenekler Dermoeczanem.com sitemizden inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

Caudalie Resveratrol Lift Sıkılaştırıcı Serum, yağ içermeyen güçlü formülasyon yapısı ile cilt yapısının daha genç bir cilt görünümüne kavuşmasına yardımcı olur. Cildin pürüzsüz görünüm kazanmasına yardımcı olup cilde eşit bir görünüm kazandırmayı hedefler. Caudalie Resveratrol Lift Göz Çevresi Krem Jel, Caudalie’nin zenginleştirilmiş içerik yapısı Resveratrol ve Hyalüronik asit ile formüle edilmiş göz kremi, göz çevresi görünümünün yoğun nemlendirme sağlamaya destek olup daha pürüzsüz ve genç bir görünüm kazandırılmasına yardımcı olur. Caudalie Resveratrol Lift Sıkılaştırıcı Kaşmir Krem, Shea yağı ve üzüm çekirdeği yağı kombinasyonu ile cilt görünümünü nemlendirmeye ve yumuşak bir doku hissi vermeye yardımcı kremdir. Hyalüronik asit ve vegan kolajen içeriği ile daha pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt görünümü hedefler.

Caudalie Vinotherapia Spa Vücut Bakım Serisi

Vücudumuz her ne kadar yüzümüz gibi çevresel faktörlere maruz kalmasa dahi yüzümüze yaptığımız bakım ne kadar önemliyse aynı şekilde vücudumuza da bakım yapmak bir o kadar önemlidir. Cilt tipi fark etmeksizin öncelik olarak vücudumuzu her gün nemlendirmeye özen göstermeliyiz. Tercih edilen bakım ürünleri yanı sıra vücut bakımı için günlük içilen su miktarına, gün aşırı duş alınmasına ve spora da önem verilmelidir. Caudalie Vinotherapia Serisi üzüm çekirdeği ve diğer bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş özel ve etkili formülasyon yapısı ile vücutta ipeksi bir his bırakmasına ve vücudun gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. Duş sonrası uygulayacağınız Caudalie Vinotherapia vücut bakım serisi ürünleri günün yorgunluğunu unutturmayı ve ferahlık hissi vermeyi hedefler.

Caudalie The Des Vignes Besleyici Vücut Losyonu, nemlendirici aktif bileşenler, üzüm polifenolleri yönünden zengin bitkisel içerikleri ile cilt görünümünü nemlendirmeye yardımcı vücut losyonudur. Sütsü, hafif ve nazik dokusu cilt görünümünde yağlı bir his bırakmadan yumuşak ve ipeksi dokunuş rahatlığı hissettirmeyi hedefler.

Caudalie Crushed Cabernet Scrub Vücut Peelingi, Vinotherapia serisinin en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Üzüm çekirdeği ve 6 ayrı esansiyel yağ içeren peeling cilt görünümünü pürüzsüzleştirmesine ve beslemesine destek olurken aynı zamanda cilt görünümünün ipeksi bir hisse kavuşmasına yardımcı olur.

Caudalie Güneş Koruyucu Bakım Serisi

Caudalie güneş koruyucu bakım serisi, güneş koruması içeren ürünleri ile cilt görünümünü güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken güneşin UV ışınlarının cilt görünümü üzerindeki yaşlanma görünümü etkisini hızlandıran özelliğine karşı etkili bakım yapmaya destek sağlar. Cilt görünümünü güneşin zararlı ışınlarının vermiş olduğu zararlardan ve bununla beraber cilt görünümünde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı destek sağlar.

Caudalie Kırışıklık Karşıtı Güneş Koruyucu SPF50 Yüz Kremi, içeriği üzüm suyu ve diğer mineral yağlar ile zenginleştirilmiş cilt görünümünü güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı yüksek faktörlü güneş kremidir. Hafif ve yapışkan hissi dokusu ile aynı zaman da yaşlanma görünümü karşıtı bakım sağamaya destek olur.

Caudalie Güneş Koruyucu SPF50 Yüz ve Vücut Sütü, organik üzüm suyu ile zenginleştirilmiş hafif süt formu ve yapışkan his bırakmayan formülasyonu ile cilt görünümünü nemlendirmeye yardımcı hem yüz hem vücut için tercih edilen yüksek koruma faktörlü güneş kremidir. Çoğu Caudalie ürünlerinde olduğu için yaşlanma görünümüne karşı bakım sağlamaya destek olur.

Tüm CAUDALİE seri ve ürünlerine Dermoeczanem.com’dan ulaşabilir ÜZÜM BAĞLARININ KALBİNDEN GELEN BAKIM ve mükemmel içerik yapısı ile cilt bakımınıza destek olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.