Caudalie

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 6
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Caudalie Ürünleri

CAUDALİE’nin ilham verici hikâyesi, 1995 yılında Mathilda Thomas’ın ailesinden kalan üzüm bağlarının cilde yararlı olduğunu keşfetmesiyle başlar. Bu keşiften sonra cilt bakım ürünleri geliştirmeye başlayan Thomas, markasını uluslararası bir marka haline getirir. Fransızların cilt bakımındaki uzmanlığını ürünlerine yansıtan marka, çok geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Markanın formüllerinin ham maddesi; aileden kalan üzüm bağlarında yetişen üzümlerin çekirdeğindeki Polifenol maddesidir. Polifenol maddesi özellikle yaşlanma karşıtı bakımda çok etkilidir.
Tasarımı oldukça şık olan CAUDALİE Ürünleri, kadınların estetik duygusuna da hitap etmeyi hedefler. CAUDALİE’ye ait, Fransa Bilimsel Araştırma Merkezinde yapılan araştırmalarla desteklenen ve cilt ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen seriler, tüm cilt tiplerine ayrı seçenekler barındırır.
CAUDALİE Vinopure Serisi, akneye eğilim gösteren yağlı ciltler için bakım rutinlerinde kullanabilecek güvenli formülleri içerir. Bu cilt tipine sahipseniz, Vinopure Blemish Control Infusion Serum ile cildinize bakım yapabilir, Vinopure Skin Perfecting Mattifying Fluid bakımınızı destekleyebilirsiniz. İki ürün, içeriğindeki matlaştırıcı bileşenlerle cilt yüzeyini mat bir görünüme ulaştırmayı hedefler.
Seride yer alan CAUDALİE Beauty Elixir Set, kadınların yoğun ilgi gösterdiği ürünlerden biridir. Bakım için gerekli ürünleri içeren set ile günlük bakımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
CAUDALİE Vinoperfect serisi; “Cilt lekeleri kaderiniz değil. Gerçekten etkili, gözle görünür ve doğal bir çözüm mümkün.” mottosuyla geliştirilmiştir. Seri, ciltteki leke oluşumuna karşı savaşır ve cilde doğal ışıltı kazandırmayı hedefler.
Gece bakım kremi, cilt bakım seti, serum, nemlendirici gece kremi ve kapatıcı seçeneğiyle kapsamlı bir cilt bakımının kapılarını açar. Cildinizdeki leke oluşumuna karşı nitelikli bir bakım isterseniz rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Resveratrol Lift, sıkılaştırıcı bakım için oldukça elverişlidir. Özellikle zamanın etkisiyle, sarkmaya eğilim gösteren ciltler için etkili bakım yapan bu serinin lifting etkili ürünleri, cildinize iyi gelecek formülleri içerir. Seri, yaşlanma etkisinin çok görüldüğü göz ve dudak çevresi için özel ürünlere sahiptir.
Seride yer alan bakım setleri, kremler, serumlar, dudak balmı gibi seçenekler dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Premier Cru, tam bir anti age bakım serisidir. Seride yer alan setler, kremler ve yağlar ile kompleks bir anti age bakıma kavuşabilir, cildinizi zamanın etkisinden koruyabilirsiniz.
Güneş Koruyucu Bakım Serisi; cildi güneşten korurken, UV ışınlarının cilt üzerindeki yaşlanma etkisini hızlandıran özelliğine karşı nitelikli bakım yapar. Bu seri; CAUDALİE güneş koruyucuları; yüz ve vücut setlerini, güneş kremlerini, koruma faktörlü gündüz kremlerini içerir.
Her boy ve forma sahip CAUDALİE güneş kremleri ile yazın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
Vineactiv Serisi; cildi dış faktörlerin ve olumsuz hava şartlarının etkisinden korumaya çalışırken ihtiyacı olan nemi de takviye eder. Göz çevresi ve dudak çevresi için etkili ürünler, gece kremi ve kırışıklık karşıtı bakım ürünleri gibi bakım ürünlerinden ihtiyacınız olanı, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Vinosource Serisi; cildin ihtiyacı olan neme odaklı ürünleri içerir. Bu seride her cilt tipi için kremler setler, matlaştırıcı ürünler, serumlar çok geniş ürün gamına sahiptir. Günlük ihtiyacınız olan nem takviyesini yapabilmek için seriye göz atabilir, beğendiğiniz ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz. Farklı cilt tiplerine ayrı seçenek barındıran nitelikte birçok nemlendiricilere sitemizden ulaşabilirsiniz.
CAUDALİE’nin çevresel sürdürebilirliğe saygılı ürünleri, kozmo-etik değerler çerçevesinde geliştirilir. Hayvana, insana, doğaya saygılı bu ürünler; sentetik ve hayvansal maddeler, SLS, paraben ve ftalat içermez.
Marka, farklı ciltlerin ihtiyaçlarını benimser ve kullanıcısının hayat tarzına adapte edebilecek kalitede ürünler geliştirmeye çalışır. Özellikle make-up artistler tarafından çok tercih edilen markanın ürünleri, her yaştan kullanıcıya hitap eder.
CAUDALİE ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.