sadsad x
asdasd

Caudalie Kampanyası Geçerlilik Süresi: 14/06/2018 - 30/09/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Caudalie Ürünleri

  Cilt dış dünyadaki faktörlerden çok çabuk etkilenen bir yapıya sahiptir. Bu hassas yapısı etkin ve düzenli şekilde bir bakım görmez ise zamanla deforme olarak görünüm kusurlarına maruz kalır.  Günümüz şartlarında başta yoğun tempo ve çevresel koşullar, cildimizin olması gerekenden daha hızlı yaşlanmasına sebep olmakta. Dermokozmetik ürünler kullanarak bu olumsuz etkilerin önüne geçmek ve cildimizi erken yaşlanma etkilerinden korumak mümkün. Bunun için en uygun yollardan birisi de Caudalie Ürünleri gibi doğal kaynaklı etken maddeler kullanan dermokozmetik bakım ürünlerini seçmek.
 Angelina Jolie, Jennifer Aniston gibi ünlüler aracılığı ile ismini duyurmuş olan Caudalie firması bunlardan biridir. Fransa’nın Paris kentinde ortaya çıkan Caudalie, dünyaya adını duyurmuş, kullananlar tarafından olumlu dönüşler almış her türlü cilt kusuru ile başa çıkabilen profesyonel cilt bakım markasıdır. Bütün Caudalie ürünleri içeriğinde üzüm çekirdeği ve asma yaprağı ekstreleri barındırmaktadır Bu özelliği ile dermatalojik açıdan
 doğal içerikli ve sağlıklıdır. 
 Doğaya saygılı ürünler geliştirilen Caudalie markası ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Caudalie ürünleri hayvan haklarına, doğaya ve insan sağlığına saygılı bir yaklaşım sergiler. Ürünler içerisinde mineral yağlar, sentetik maddeler, kozmetikte çok kullanılan sodyum larül sülfat, hayvansal katkı maddeleri, paraben ve ftalat gibi kimyasallar bulunmaz. Caudalie ürünlerinin içerisinde sadece kendisine özel Polifenol bulunur. Bu madde üzüm çekirdeğinin doğal yapısından elde edilmektedir. Çok güçlü bir anti-oksidan olan bu madde yaşlanma karşıtıdır. Özellikle anti aging ve cilt lekeleri sorunlarında uzman haline gelmiş marka, Vinexpert ve Vinoperfect serisi ile de büyük başarılar kazanmıştır. Söz konusu cilt kusurlarına çözüm üreten Caudalie ürünlerine www.dermoeczanem.com sitesinden en ucuz fiyatlarla ve özel kampanyalarıyla sahip olabilirsiniz.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.