bioderma photoderm güneş serisi

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Bioderma Photoderm Güneş Kremleri ve Losyonları

Cildimizi her mevsim güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı korumamız gerekir. Çünkü güneş her mevsim dünyamıza zararlı UV ışınlarını yansıtmaya devam eder. Bu sebeple güneş kremleri cilt bakım rutinlerinde oldukça önemli ürünler arasındadır. Güneş, cildimiz ve dünyamız için oldukça önemli bir kaynak olsa da cildimizin uzun süre güneşten gelen ışınlara korumasız bir şekilde maruz kalması bazı kötü durumlara sebebiyet verebilir. Bakım rutinlerinde sıklıkla karşılaşılan ve kullanıcıları tarafından oldukça sevilen Bioderma markasının Photoderm serisi ile cildinizi güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz. Bioderma Photoderm güneş kremleri özellikle hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği güneş bakım ürünlerini içerir. Seride bulunan ürünler ile cildinizi güneşten gelen zararlı UV ışınlarından korurken bakım yapabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan seri de renkli güneş kremleri, bebekler ve çocuklar için güneş kremleri, güneş koruyucu sprey, mineral güneş kremleri gibi birçok seçenek bulunur. Farklı SPF değerleri, formülasyonları ve kullanım alanlarına göre çeşitli ürünler bulunur. Bioderma Photoderm güneş kremlerinin içerikleri ve hafif dokusu ile cilde hızlı bir şekilde nüfuz eden ve yağlı bir his bırakmayan ürünler içerir.

Cilt Tipine Uygun Bioderma Photoderm Ürünleri

Bioderma Photoderm güneş kremleri özellikle hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına özel olarak üretilen farklı formülasyonlarda güneş kremleri seçeneği bulunan bir seridir. Seride bulunan ürünler ile cildinizi güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı korurken bakım yapabilirsiniz. Böylece cildinizde daha genç ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olabilirsiniz. Bioderma Photoderm serisinde bulunan renkli, mineral, sprey ve krem seçenekleri ile cildinizi güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayabilirsiniz. Farklı cilt tiplerine özel olarak üretilmiş Photoderm ürünleri şunlardır; Bioderma Photoderm M SPF 50+ lekeye eğilimli ciltlere özel mavi ışık korumalı matlaştırıcı jel krem dokulu bir üründür. Bioderma Photoderm AKN Mat Spf30+ düzensiz ve karma cilt tipine özel olarak üretilmiş matlaştırıcı etkili güneş kremidir. Bioderma Photoderm Pediatrics Mineral SPF50+ yenidoğan bebeklerin ve çocukların ciltleri için özel olarak geliştirilmiş mineralli güneş kremidir. Bioderma Photoderm Aquafluid SPF50+ tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun su kadar akışkan dokuya sahip ciltte mat bir görünüm oluşmasına yardımcı güneş kremi. Cilt tipine ve ihtiyacına özel olarak formüle edilmiş Bioderma markasının güneş koruma ürünlerini daha detaylı bir şekilde incelemek için Dermoeczanem.com’dan Bioderma Photoderm sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bioderma Photoderm Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Güneş bakım ürünlerinin nasıl kullanıldığını merak edenler için adım adım güneş bakım ürünü nasıl kullanılır inceleyelim.

  1. Cildinizi etkili bir şekilde temizlemelisiniz.
  2. Güneşe çıkmadan önce en fazla 30 dakika içinde cilde sürülmesi gerekir
  3. Kullandığınız güneş ürünü sıvı formda ise homojen bir kıvama getirilmesi için iyi bir şekilde çalkalanması gerekir.
  4. Güneş kreminizi cildinize eşit bir miktarda ve yeterince sürdüğünüze emin olmalısınız.
  5. Güneş kreminizi cildinize sürdükten en fazla 2 saat sonra yenilenmesi gerekir. Gün içinde güneş kreminizi yenilemeyi unutmayın.
  6. Güneş kreminizi göz çevrenize temas ettirmekten kaçının.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.