Solante Güneş Koruyucuları

Solante Güneş Koruyucuları

İsviçre merkezli Solante markası; geliştirdiği güneş kremleri ile UV ışınlarına karşı cildi korurken; atopiye eğilim, kızarıklığa eğilim, akneye eğilim gösteren, yaşlılık etkisi, lekeye eğilimli ciltler gibi cilt sorunlarına karşı bakım yapar. Güneş bakımınızda, laboratuvarlarda üretilen ve cilde yararlı formüllere sahip Solante ürünlerinin farkını hissedeceksiniz. Solante; Pigmenta, İmmuna, Pregna, Telerubor, Atopica, Acnes, Gold, Acnitica gibi yediden yetmişe tüm yaş aralığı için geliştirdiği güneş ürünleri ile dermoeczanem.com’da yer alıyor.

Solante Güneş Kremi Özellikleri Nedir?
Güneşin zararlı UV ışınlarının, ciltle direkt temasında birçok sorun ortaya çıkabilir. Bu sorunlara; cildin yaşlanma etkisini hızlandırması, kırışıklık görünümünü artırması, cildi kuru görüntüye çabuk ulaştırması ve cildin elastikiyet seviyesinin azalmasına yol açması örnek verilebilir.
İsviçreli Solante markası, tam olarak UV ışınlarının olumsuz yanlarına karşı cildi korumayı hedefler. Markanın çok amaçlı kullanıma uygun ürünleri, cildi UV ışınlarından korumasının yanı sıra, kullanıcısının cilt sorunlarına bireysel olarak çözüm bulmasına yardımcı olur. Yani Solante güneş kremleri ile cildinizi korurken sahip olduğunuz cilt sorununa karşı direkt bakım yapma şansına ulaşabilirsiniz.
Markanın son derece kaliteli içeriklerle geliştirilmiş yapısı, sonuç odaklı bir bakımın kapılarını açar. Pratik yapısıyla kat kat ürün kullanmak istemeyen kadınlara özel renkli formları da bulunan bu güneş ürünleri ile yazın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Çocuklar için de geliştirdiği güneş ürünleri ile seçenekleri çoğaltan Solante, çocuklarıyla birlikte dışarı çıkmak zorunda kalan ebeveynlerin imdadına koşar.

Solante Pigmenta
UV ışınlarının olumsuz bir yanı da ciltte leke oluşumunu tetiklemesidir. Solante, Pigmenta serisini, ciltte var olan lekelere bakım yapması, yeni lekelerin oluşma riskini en aza indirmesi için geliştirmiştir. UV koruma kalkanına sahip olan seri renkli forma da sahiptir. Böylelikle kadınların cilt kusurlarını gizlemesi hedeflenir ve fondöten kullanmayı sevmeyen kadınlara pratik bir kullanım imkânı sunulur. Cildi derinlemesine nemlendiren yapısı ve anti aging içeriği ile bu ürün vazgeçilmeniz olacak. Farklı ürün seçeneklerine sahip Solante Pigmenta ürünleri, avantajlı fiyatları ile sitemizde sizleri bekliyor.

Solante Acnes
Akneye eğilim gösteren yağlı ciltler hedef alınarak geliştirilen Solante Acnes; UV ışınlarına karşı cildi korurken, akneye eğilim gösteren ciltlere karşı bakım yapar. Çift etkili formülüyle son derece etkin bir performansa sahip Acnes, tıpkı Pigmenta gibi renkli forma sahiptir. Yağsız yapısıyla, suya ve tere dayanıklı olan ürün, matlaştırıcı bileşenlere sahip yapısı ile T bölgesindeki aşırı parlamanın önüne geçilmesi hedeflenerek üretilmiştir. Cilt yapısına mat bir görünüm kazandırılması amaçlanmıştır. Acnes serisinin tüm ürünleri sitemizde yer alıyor.

Solante Atopica
Atopiye eğilim dolayısıyla cildinizde gördüğünüz birçok sorunun temeli kuruluktur. Solante bu serisinde cildinde atopiye eğilim ve kuruluk sorunu yaşayan kullanıcılarına özel bakım seçeneği sunuyor. Geliştirilmiş UV filtreleri ile ciltte oluşacak kuruluğun önüne geçmeyi hedefleyen marka, elverişli bakım şansıyla gözleri üzerinde topluyor. Atopiye eğilim sorununuz varsa ve güneşe karşı nitelikli bir koruma istiyorsanız gönül rahatlığı ile seriye göz atabilirsiniz.

Solante Pregna
Hassas ciltlere özel geliştirilen Pregna ile güneş kaynaklı oluşacak sorunların önüne geçilmeye çalışılır. Solante Pregna serisi sitemizde sizleri bekliyor. Avantajlı fiyatlarla hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Solante Telerubor
Kızarıklığa eğilim, özellikle hassas cilt yapısında çok görülür. Yanlış bakım ürünü kullanmak, cildin pH’ına uygun olmayan ürün kullanmak, cildi sabunla temizlemek gibi yanlış yöntemler ciltteki hassasiyeti artırır. Bu cilt tipine sahip yetişkinlerin, kullanacakları her ürünün içeriğine önem göstermeleri gerekir. Özellikle güneş ürünleri bu cilt tipinin önem vermesi gereken başlıca dermokozmetik ürünlerden biridir. Bu cilt tipine sahipseniz güneş kremi için gönül rahatlığı ile Telerubor serisini tercih edebilirsiniz. Renkli formuyla cilt kusurlarınızı da kamufle edebilecek yapıya sahip ürün gamıyla, kızarıklığa eğilim sorununuza kapsamlı bir bakım şansına sahip olabilirsiniz.

Solante İmmuna
İçeriğindeki antioksidanlarla cilde yararlı bir formüle sahip Solante, UV ışınlarına karşı cildi yüksek derecede korur. Kolay bir kullanıma sahip ürünle cildinizi UV ışınlarına karşı korurken, güneşin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Solante Gold ve Adults
Tüm cilt tipleri ve normal kullanım için oldukça uygun olan ürün, içeriğinde sahip olduğu nemlendirici bileşenler sayesinde cildi güneşten korurken nemlendirmeyi ihmal etmez. 50 ve 30 faktörlük seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Solante Bebek Losyonu
Bebeklerin hassas cildi yetişkinlere göre UV ışınlarından daha fazla etkilenir. Bu hassasiyet göz önünde bulundurularak bebeklerin özellikle güneşin en tepede olduğu 11:00 ila 16:00 arasında dışarı çıkarılmaması önerilir. Ancak dışarı çıkmaya mecbur kalındığı bir durumda ebeveynlerin, bebeklerin hassas cildine uygun bir güneş kremini bebeklerinin cildine iyice uygulaması gerekir. Solante Bebek Losyonu, formülündeki özel bileşenler sayesinde bebek cildini UV ışınlarına karşı korumayı hedefler. Gün içinde sürekli tazeleyerek keyifle kullanabilirsiniz.

Solante Çocuk Losyonu
Tıpkı bebek ciltlerinde olduğu gibi çocukların ciltleri için de özel geliştirilmiş güneş kremi kullanılmalıdır. “Tek üründe birden çok fayda” içeriğiyle geliştirilen ürün, UV ışınlarına karşı çok özel filtrelere sahiptir. Losyon, yüksek nemlendirici özelliği ile cildi nemsiz bırakmamayı da hedefler. Güneşle temas etmeden en az yirmi dakika önce vücudun açık olan tüm bölgelerine uygulayabilirsiniz.

Solante Antiox
Bu güneş kremi, doğal yaşlanma etkisine karşı anti aging bakım yaparken, cildi yumuşak bir görünüme ulaştırmayı da hedefler. Oldukça pratik bir şekilde uygulanabilen yapısı ve yüksek konsantrasyonla geliştirilmiş filtreleri ile yoğun bir bakım için son derece etkindir. Dışarı çıkmadan minimum yirmi dakika önce uygulanması, su ya da terle temasında tazelenmesi gerekir.

Solante Güneş Kremlerinin İçeriği
Markanın güneş ürünlerinin içeriğinde antioksidanlar ve cilt için faydalı formüller bulunmaktadır. Dermatolojik testlerden geçerek piyasaya sunulan bu ürünler, son derece nitelikli geliştirilmiş, her bir ham maddesi özenle seçilmiştir. Markanın ürünleri cildi UV ışınlarından korurken, cilt sorunlarına bakım yapar. Kapsamlı ve çok amaçlı kullanım için oldukça uygun Solante güneş kremlerinin fiyatları ise, piyasadaki diğer güneş ürünleri ile paralel bir çizgiye sahiptir.
Sitemizde yer alan markaya, özellikle kampanya dönemlerinde büyük avantajlarla ulaşabilir ve dilediğiniz zaman diliminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak unutmamak gerekli ki bir güneş kremini paketini açtığınız takdirde maksimum bir sene içinde kullanmalısınız.
Ayrıca satın alacağınız güneş kremleri;
• Suya ve tere dayanıklı olmalı,
• Beyaz iz bırakmamalı,
• Komedojenik olmamalı (yani gözenekleri tıkamamalı),
• Ciltte yağlı his bırakmamalıdır.

Tüm Solante ürünleri; suya ve tere dayanıklıdır, beyaz iz bırakmaz, gözenekleri tıkamaz, ciltte yağlı his bırakmaz. Solante güneş kremlerini dilediğiniz zamanlarda rahatlıkla kullanabilir, sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.
Güneş ürünleri kategorisinde yer alan Solante güneş ürünlerine dermoeczanem.com aracılığı ile ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalar ile satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.