Solante

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Solante Güneş Kremi

Kırışıklık oluşumu, ışıltı kaybı, lekeye eğilim, nemsizlik, kuru görünüme ulaştırma, sertleştirme gibi birçok olumsuz durum UV ışınları ile birlikte ciltte görülür. Bu etkileri yaşamak istemiyorsanız dört mevsim güneş kremi kullanmanız gerekir. Güçlü formülleri, geliştirilmiş içerikleri ile Solante güneş ürünleri bu etkilere özel geliştirilmiştir.
Antioksidan içeriklerle geliştirilen Solante ürünleri, 10 yılı aşkın süredir Türk dermokozmetik sektöründe kullanıcısıyla buluşuyor. Kaliteli ham maddelere sahip markanın ürünleri modern bir üretim süreci sonunda hazırlanır. Deneyimli kadrosu bilimle desteklenen formülleri, her cilt tipine ve sorununa ayrı seçenek barındırır. Cilt tipinize ve sorununuza özel ürüne bu sayfadan direk sipariş verebilirsiniz.

Solante Pigmenta


Lekeler, UV ışınları sonrası ciltte görülür. Solante Pigmenta serisi ile cildi UV ışınlarından korumaya çalışır, leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Günlük bakım için son derece uygundur. Yeni çıkacak leke oluşum riskini azaltmaya çalışır. Yetişkin cildiyle uyum içindedir.

Solante Acnes
Akneye eğilim gösterme sorunu yağlı ciltlerde görülür. Acnes serisinde yer alan Solante güneş koruyucuları, cildin akneye eğilim gösterme sorununa karşı bakım yapmaya çalışır ve cildi UV ışınlarına karşı korumayı hedefler. Renkli forma da sahip ürünü vardır. Böylelikle cilt kusurlarını gizlemek de mümkündür.

Solante Atopica
Kuru ve çok kuru ciltlerde görülen atopiye eğilim sorununa özel geliştirilmiş bakım serisidir. Güneşten korumaya çalışırken bu cilt sorununa karşı da bakım yapılır.

Solante Pregna
Hassas ciltlere özel geliştirilmiştir. Krem formu cilt üzerinde kolay yayılır. UV ışınlarına karşı sahip olduğu tam koruma faktörüyle cevap verir.

Solante Telerubor
Kızarıklığa eğilimli hassas ciltlerin, kendilerini en çok güneşten korumaları gerekir. Çünkü güneş cildin hassasiyetini artırabilir. Telerubor serisi ile sadece cilt hassasiyetine karşı bakım yapmaz ayrıca cildi güneşe karşı da koruması amaçlanır.

Solante İmmuna
Cildinizde İmmuna’nın farkını hissetmek ve güneşe karşı keyifli bir bakıma ulaşmak isterseniz ürüne sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

Solante Gold ve Adults
Tüm cilt tipleri uygundur. Formülündeki yüksek antioksidanlar sayesinde cilde yararlı bakım yapar, güneşe karşı korumaya yardımcı olur, cildi nemlendirmeyi hedefler. . 50 ve 30 faktörlük seçeneklere sahiptir.

Solante Bebek Losyonu/ Çocuk Losyonu
Bebeğinize ve çocuğunuza özel geliştirilmiş ürünlerle güneş bakımı yapmak ister misiniz? Yüksek koruma faktörlü içerikleri, üst düzey performansa sahip formları ve ciltte kolay yayılan formülleri ile Solante bebeğinize ve çocuğunuzda kullanabileceğiniz güvenli ürünlere sahiptir.

Solante Antiox
Güneşle birlikte ciltte yaşlanma etkileri artar. Bu etkilere karşı güneş kremi kullanmak şarttır. Cilde özel geliştirmiş formlara sahip Solante, derinlemesine bakım için son derece uygundur. Ürün, güneşe karşı etkili bir şekilde korurken, cilde yaşlılık karşıtı bakım yapmaya çalışır. Yumuşak formuyla ciltte kolay yayılır. Ürüne sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.
Tüm Solante ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.