Solante

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Solante Güneş Kremleri

Doyasıya yazın tadını çıkarmayı, keyifle güneşlenmeyi bütün sene heyecanla bekleriz. Yaz mevsiminin ve bununla birlikte güneşli bir güne uyanmanın ruhumuza kattığı o enerji muhteşem bir his. Bunların yanı sıra vücudumuzun D vitamini üretmesi için de güneşe ihtiyacı vardır. Fakat güneşten faydalanırken güneşten gelen zararlı UVA ve UVB ışınlarını da unutmamak gerekir. Çünkü güneşten gelen UVA ve UVB ışınları olarak adlandırılan tüm ışınlar olumlu etkilere sahip değildir. Güneşin zararlı ışınlarından dolayı cilt görünümünde meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı gerekli önlemleri almak ve bunun için güneş kremi ya da koruyucuları kullanmak şarttır. Öyle ki havanın kapalı olduğu bir kış gününde dahi güneşin zararlarının devam ettiği ve bundan dolayı sadece yaz aylarında değil dört mevsim boyunca önlem alınması gereken bir durumdur. İsviçreli Akatis markasının güneş bakımı ve koruma ürünleri alanında uzman olan SOLANTE serisi özel olarak formüle ettiği dermatolojik test onaylı her cilt tipine uygun renkli-renksiz iki ayrı formda yüksek koruma faktörlü krem ve losyonlar sunmaktadır.

Güneşin zararlı ışınları ile birlikte cilt görünümünde lekelenme, erken yaşlanma belirtileri, kırışıklık, nem seviyesinde azalma gibi olumsuz durumlar meydana gelebilir. Tüm bunlar için cilt tipi görünümüne göre tercih ettiğin güneş koruyucusunun önemli olduğu kadar tercih ettiğin marka seçiminin de önemi büyüktür. Solante güneş kremleri cildinizi güçlü formülasyonu sayesinde güneşten korumaya yardımcı olurken aynı zaman da cilt görünümüne nemlendirici, antioksidan ve anti-aging desteği sağlar.

Solante Güneş Koruyucu Ürünler

İsviçreli bilim insanlarının özel olarak geliştirdiği Solante güneş koruyucuları alanında oldukça beğenilen ve tercih edilen bir markadır. Üretime başladığı günden beri her yaşa ve cilt tipine göre özel olarak ürettiği güneş koruyucu kremleri ile kullananlara güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardımcı oluyor. Cilt yapıları çok hassas olan ve güneş koruyucu ürünleri ihmal edilmemesi gereken çocuklar için de özel olarak formüle edilmiş serisi bulunmaktadır. Dermatolojik onaylı besleyici, koruyucu ve özel formüllere sahip içerikleri ile tüm cilt görünümü düzensizliklerine özel tasarlanmıştır.

Solante Ürün Serileri ve Ürünleri Nelerdir?

Solante markasının; Pigmenta, Acnes, Atopica, Pregna, Telerubor, İmmuna, Antiox, Gold ve Bebek-Çocuk etkili ve güvenilir içerikleri ile Güneş Koruyucu serileri bulunmaktadır.

Solante Pigmenta Serisi

Güneşin zararlı etkilerinden dolayı leke görünümüne eğimli ciltler için geliştirilmiş leke oluşma riskini azaltmaya yardımcı seridir. Güneş sonrası leke görünümü olmasını istemeyenlerin sıkça tercih ettiği Solante Pigmenta renkli ve renksiz olmak üzere iki çeşit losyon seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda Pigmenta serisinin etkin içeriği ile Anti-aging özelliği bulunup yaşlılık ve ince çizgi görünümüne destek sağlar.

Solante Pigmenta Tinted Lotion SPF 50+: Koyu renkli lekelerin görünümüne karşı bakım sağlamaya destek sağlayan içeriğinde bitkisel özler bulunan renkli güneş koruyucudur. Yağsız ve suya dayanıklı formülü ile tüm cilt tipleri için uygun olup anti-aging etki sağlama yardımcı olur. Renkli formu ile cilt tonu eşitlemeye yardımcı olarak pratik fondöten görevi de üstlenmektedir. Solante Pigmenta Lotion SPF 50+: Koyu renkli lekelerin görünümüne karşı bakım sağlamaya ve güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı losyondur. Suya dayanıklı özel formülü ile tüm cilt tipleri için uygundur.

Solante Acnes Serisi

Düzensiz ciltler için özel olarak formüle edilmiş olup modern ve stabil filtreleri ile güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı seridir. Yağsız ve suya dayanıklı formülü ile cilt görünümünü nemlendirmeye, yatıştırmaya ve beslemeye yardımcı olur. Matlaştırıcı bileşenlere sahip yapısı ile T bölgesindeki aşırı parlamanın önüne geçerek cilt görünümünde mat bir görünüm sağlamaya destek sağlar. Serinin renkli ve renksiz olmak üzere ayrı formları bulunmaktadır.

Solante Acnes Tinted Losyon SPF 50+: Düzensiz ciltler için kullanıma uygun olup cilt görünümünü nemlendirmeye, yatıştırmaya ve beslemeye yardımcı güneş koruyucudur. Stabil filtleri ile cildi güneşin zararlı ışınlarından (UVA/UVB) korumaya ayrıca renkli formu ile kapatıcılık etkisine ve ciltte ipeksi bir görünüme destek sağlar. Solante Acnes Sun Care Lotion SPF 50+: Yağsız ve suya dayanıklı özel formülü ile düzensiz ciltler için kullanıma uygun olup, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı güneş koruyucudur. Etkin içeriği ile cildi nemlendirmeye ve beslemeye destek olur.

Solante Immuna Serisi

Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olup özel ve etkili içerik yapısı ile yaşlanma görünümü belirtilerine karşı destek sağlayan seridir. Cilt görünümü için yararlı antioksidan ve anti-aging içeriği ile ciltteki gerginlik hissini azaltmaya destek olarak cilt görünümünde ultra nem sağlamaya yardımcı olur. Solante Immuna SPF 50+ Güneş Losyonu: Yaşlanma görünümü belirtilerine karşı bakım sağlayan yağsız ve suya dayanıklı güneş losyonudur. Cilt görünümünü güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Bitkisel özler yoluyla elde edilmiş özel kokusu ile tüm cilt yapısı için uygundur.

Solante Atopica Serisi

Cilt görünümünde kuruluk hissine eğilimli ciltler için etkili içerik yapısı ile özel olarak formüle edilmiş seridir. Geliştirilmiş UV filtreleri ile cilt görünümünde meydana gelebilecek kuruluk hissinin oluşumunun önüne geçmesine destek sağlar. Solante Atopica SPF 50+ Losyon: Solante Atopica SPF50 Losyon, hassas ciltler dahil kuru ve çok kuru cilt görünümlerine destek için geliştirilen güneş koruyucu bakım ürünüdür. Cildi yoğun nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olurken aynı zamanda renkli formu ile cilt tonu eşitlemeye ve ciltte ipeksi bir görünüme destek sağlar.

Solante Antiox Sun Care Serisi

Güneşin zararlı ışınlarının etkilerinden biri olan cilt görünümünde yaşlanma belirtilerine karşı bakım sağlarken aynı zamanda anti-aging ve antioksidan etki sağlamaya destekçi yağsız ve suya dayanıklı özel formüle sahiptir. Güneşten korunmanın yanı sıra aynı zaman da cildine uygun nemlendirici, anti-aging ve antioksidan isteyenler için cilt görünümüne yardımcı olan güvenle tercih edebileceğiniz seridir. Solante Antiox Sun Care Lotion SPF 50+: Özel formülü ve bitkisel özleri ile yaşlanma görünümüne karşı bakım sağlayan cildin güneş ışınlarından korunmasına yardımcı güneş koruyucu losyondur. Cilt görünümünü nemlendirmeye, yatıştırmaya ve beslemeye destek sağlar.

Solante Pregna Serisi

Anne adaylarının hassas cildine uygun güneşin zararlı etkilerinden korunmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış seridir. Özel bitkisel içerikler ile zenginleştirilmiş yağsız ve suya dayanıklı formülü ile anne adayları güvenle tercih edebilir. Solante Pregna SPF 50+ Losyon: İçerisindeki bitkisel özler ve özel kokusu yoluyla anne adaylarının hassas cilt görünümü için özel içerikli losyondur. Stabil filtreleri ile güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya ve cilt görünümünü beslemeye, nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır.

Solante Gold Serisi

Özel formülasyonu ile tüm cilt tipleri için uygun olan ve her yaşa hitap eden Solante Gold Serisi cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olurken cilt görünümünü nemlendirmeye ve beslemeye destek sağlar. Serinin ürünleri yağsız ve suya dayanıklı formülasyonu ile SPF50 ve SPF30 ayrı formları bulunmaktadır. Solante Gold Spf50+ Güneş Koruyucu Losyon: Güneşten SPF50+ düzeyinde koruma sağlamaya yardımcı bu güneş koruyucu ürün, geniş spektrumlu formülü ve içerdiği filtrelerle cilt görünümünün güçlendirilmesine, beslenmesine ve korunmasına yardımcı olur.

Solante Bebek-Çocuk Güneş Koruyucu Serisi

Güneşin zararlı etkileri bebek ve çocuklar için tehlikelidir. Çocuk cildi güneşe karşı yetişkin cildine göre daha hassastır. Solante Bebek-Çocuk Güneş Koruyucu Serisi çocukların cilt tipine uyum sağlayabilen onları güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından özel formülasyonu ile en kapsamlı şekilde korumaya yardımcı seridir. Ayrıca serinin ürünleri çocuklar için önemli olan yüksek nemlendirici özelliği ile cilt görünümünün daima nemli kalmasına destek sağlar. Solante Çocuk Losyonu SPF 30+: Çocukların hassas cilt tipi için uygun yağsız güneş losyonudur. İçerisindeki özel bitkisel özler yoluyla cilt görünümünü zararlı güneş ışınlarından korumaya yardımcı olurken aynı zamanda cilde ipeksi bir görünüm sağlamaya destek sağlar.

Solante Güneş Koruyucuları Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarının cilt görünümüne olan etkilerinden dolayı güneş koruyucular yılın her mevsimi kullanılması gereken bakım ürünlerindendir. Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı Solante Güneş Koruyucuları yalnızca yılların vermiş olduğu etki ile değil güneşin cilt görünümünde yaşlanma belirtilerine, ince çizgilere, leke görünümlerine ve güneşin zararlı ışınlarından dolayı istenmeyen diğer durumlara karşı önlem almaya yardımcı olur. Güneş koruyucular güneşe çıkmadan 10-15 dakika önce kullanılmalıdır. Çünkü kullanılan güneş koruyucuların güneş ile temas etmeden önce emilimi sağlanmalıdır. Ayrıca bütün güneş koruyucu ürünlerin her 3-4 saatte bir uygulanması özellikle aşırı terleme, yüzme ve kurulanma gibi fiziksel aktivitelerden sonra tekrar edilmesi önerilir.

Cilt tipine uygun tercih ettiğin Solante Güneş Koruyucu ile güneşin zararlı ışınlarından korunmaya yardımcı olurken aynı zaman da güzelliğine destek olabilirsin. Renkli ve renksiz formları bulunan, her an çantanızda taşıyabileceğiniz özel bitkisel içerikler ile zenginleştirilmiş Solante Güneş Koruyucuları tüm serileri ile Dermoeczanem.com sitemizden inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.