Dermadolin

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Dermadolin Saç Bakım Ürünleri

1982 yılında Kadolin kepeğe karşı saç bakım şampuanı ile üretime başlayan Dermadolin, GMP sertifikasına sahiptir. Dermokozmetik sektöründe adından söz ettiren marka, özünü Anadolu’ya dayandıran bir Türk firmasıdır. Dermadolin markası tüm ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.
Dermadolin; Ceradolin, Minidolin, Seranem, Piridolin, Kadolin, Selyum gibi isimlerle cilt bakım ve saç ürünleri geliştiriyor. Cilde ve saça faydalı ürünlerle geliştirilen Dermadolin ürünleri son teknoloji yardımıyla geliştiriliyor. Özenle seçilen ham maddelere sahip bu ürünlerin farkını hemen hissedebilirsiniz.
Ceradolin şampuanları, kepeğe karşı etkili çözüm bulmaya çalışır. Ceradolin kremleri; yağ bazlı nemlendirici losyon, normal-kuru-hassas ciltler için nemlendirici krem, yağ bazlı nemlendirici losyon gibi ürünlerle çeşitliliğinden söz ettirir.
Minidolin bebek-çocuk ürünleri ise, saç-vücut şampuanı ile nemlendirici vücut losyonu annelerin en tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Pirdolin ise, su bazlı nemlendirici losyon, kepek bakım şampuanı gibi ürünleriyle sitemizde yer alıyor. Dermadolin markasının ürünlerini, dermoeczanem.com ayrıcalığıyla avantajlı fiyatlarla online olarak satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.