Nuxe

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 160 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Nuxe Ürünleri

Nuxe 1990 yılında Fransa’da küçük bir formülasyon laboratuvarında başlayan başarı hikâyesidir. Kadınlardan ilham aldığını söyleyen Aliza Jabes tarafından kurulan Nuxe 30 yıldan kısa sürede dünyanın pek çok ülkede faaliyet gösteren küresel bir firma olmuştur. Aliza Jabes doğanın mucizevi etkisiyle bilimi birleştirerek duyulara hitap etmeyi amaçlamıştır. Kurulduktan kısa bir süre sonra hiçbir markada bulunmayan kuru yağ olan Hulie Prodigieuse’u piyasaya sürerek sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. Doğadan esinlenen Nuxe bakımın yanı sıra müşterilerinin keyif almasını amaçlar. Etkileyici kokusuyla birlikte eşsiz hissiyatıyla ruha da iyi gelen formülleri vardır. Bu yenilikçi yaklaşımı ile pek çok ürün çeşidiyle farklı kişilere hitap eden ürünler geliştirmiştir. Nuxe yenilikçi bakış açısıyla birlikte kaliteye önem vererek ürünleri kalite süzgecinden geçirerek, müşterilerinin geribildirimlerini dikkate alarak piyasaya sunar. Dermokozmetikte kendini kanıtlayan Nuxe, Nuxe-Bio serisiyle hem organik pazarına giriş yapmış hem de ekolojik tasarımı ile doğaya saygılı ürünler üretmiştir.

Nuxe Huile Prodigeuse

Özgün formülüyle kuru yağ olarak piyasaya giren Huile Prodigeuse zaman içirişinde Nuxe’un kült bir ürünü haline gelmiştir. İlk olarak 1991 yılında üretilen Huile Prodigeuse bitkisel yağların faydalarından yararlanılarak kuru yağ olarak yani yağ hissi bırakmadan, kısa sürede emilebilen, cildi, nemlendirmek, görünümünü değiştirmek, parlaklık sağlamak amacıyla formüle edilmiştir. Nuxe 1998 yılında formülüne sedef parçacıkları ekleyerek muhteşem dokusuna ışıltı kazandıran Huile Prodigeuse Or ‘u geliştirmiştir. Yenilikçi anlayışının zaman içerisinde kaybetmeyen Nuxe, 2016 senesinde Huile Prodigeuse’un 25. Yılına özel formülünü geliştirerek Tsubaki yağı eklemiştir. Aynı sene çok kuru cilde sahip olanları düşünen Nuxe formüle makedamya yağını ekleyerek Huile Prodigeuse Rich’i piyasaya kazanmıştır.2019 yılına gelindiğindeyse Huile Prodigeuse Florale doğmuştur. İçerisine eklenen greyfurt ve manolya ile kullanıcılarını hoş kokusuyla mest etmişti.

Huile Prodigeuse tüm mevsimlerde kullanarak cildinizi rahatlatmaya yardımcı olabilirsiniz. Sadece tek bir yağ ile yüzünüzde, vücudunuzda ve saçınızda harikalar yaratabilirsiniz. Cilt bakımınızın vazgeçilmezi haline gelecek Huile Prodigeuse serisinin Huile Prodigeuse Or ürününü makyaj esnasında da kullanarak ışıltılı bir görünüm kazanabilirsiniz. Elmacık kemiklerinize, dekolte bölgenize ve saçınıza uygulayarak özel gecelerin yıldızı siz olabilirsiniz. Zaman içerisinde oluşan istenmeyen çatlakların görümünü azaltmak içinde kuru yağ serisini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi kuru yağın pek çok yararlı yönü vardır. Nuxe Huile Prodigeuse serisinin eşsiz ürünlerine dermoeczanem.com’dan temin edebilirsiniz.

Canlı Görünen Bir Yüz İçin Nuxe Yüz Bakımı

Nuxe tüm cilt tipleri için özgün içerikleri ile her ihtiyaca yönelik öneriler sunar. İyi bir cilt görünümü için en önemli bakım basamağı cildi temizlemektir. Nuxe Very Rose serisi tüm cilt tipleri için uyumlu olup gül suyunun ferahlatıcı etkisinden yararlanarak cildi günlük kirden, yağdan ve makyaj kalıntısından arındırmaya yardımcı olur. Nuxe Very Rose 3’ü 1 Arada Nemlendirici Micellar Su: Cildinizi temizlerken içerisindeki gül suyu sayesinde cildi yumuşatır ve güzel kokusuyla duyulara hitap eder. Very Rose Yüz Temizleme Köpüğü: Gül suyu ile formüle edilen köpük cildi kurutmadan temizlemeyi hedefler. Duşta kullanarak güzel kokusundan ve yumuşak etkisinden bütünsel olarak faydalanabilirsiniz. Nuxe Very Rose Kusursuz Makyaj Temizleme Sütü yağlı süt dokusuyla makyajı nazikçe temizlerken yağlı bir his bırakmadan rahatlık sağlamaya yardımcı olur. Very Rose serisinin diğer ürünlerini dermoeczanem.com’da bulabilirsiniz.

Çalışma hayatını içerisine girince günlük koşturma içerisinde insan en çok kendini ihmal eder. Nuxe Insta-Masque kısa sürede kendinize özen göstererek duyulara hitap eden bu maske serisiyle günün stresinden uzaklaşarak rahatlayabilirsiniz. Nuxe Insta-Masque Peeling Etkili Bütünleştirici Maske Gül suyunun faydalarını Macadamia Fındığı yağı ve ince doğal peeling tozuyla birleştirerek 2 dakika cilde peeling uygular ve bütünlük kazandırır. Insta-Masque Arındırıcı ve Pürüzsüzleştirici Maske: Gül suyu ile kilin birleşiminden oluşan bu maske cildinizi nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Nuxe Insta-Masque Detoks Etkili Parlaklık Maskesi karbonlu maske Gül Suyunun faydalarını aktifleştirilmiş bitkisel karbonun faydalarıyla birleştirerek cildinizi temizlemeye yardımcı olur. Cilde temas ettiğinden süte dönüştüğünden kolayca durulanabilir.

Nuxe Laboratuvarında karma ciltler için beyaz nilüferli nemlendirici Aquabella serisi geliştirilmiştir. Aquabella Günlük Kullanıma Uygun Mikro Tanecikli Arındırıcı Jel cildi temizler, taze ve aydınlık görünmesine katkı sağlar. Aquabella nemlendirici emülsiyon karma ciltler için çıplak ten hissi veren akışkan bir losyondur.

Kuru ve hassas cilde sahip olan kişiler en çok sert ve gergin olmasından şikâyet eder. Nuxe Reve de Miel Serisi bakım serisi, nemlendirici etki sunan bitkisel yağlar ve akasya balı sayesinde kuru ve çok kuru ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Nuxe Rêve de Mie Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli bal ve ayçiçeği içeren jel duyulara hitap ederek cildinizi nazikçe temizler. Rêve de Miel El ve Tırnak Bakım Kremi yıpranmış, kuru ellerine içeriğindeki bal, bitkisel yağlar ve e vitamini sayesinde gün geçtikçe yumuşatmaya yardımcı olur.

Nuxe'tan Doğal Cilt Bakım Serisi: Nuxe Bio Organic

Yenilikçi anlayışıyla trendleri ve müşteri taleplerini dikkate alan Nuxe, Nuxe Bio serisiyle organik segmentte de varlığını kanıtlamaya karar vermiştir. %99’a yakın doğal içeriğiyle organik sertifikalı ve vegan hammaddeler kullanarak formüle etmiştir. Bununla birlikte ambalaj malzemesin olarak %25 geri dönüşümden elde edilmiş cam ve FSC sertifikalı kâğıttan üretilmiş kutular kullanmıştır. Nuxe Bio serisi hem kadınlara hem de erkeklere sabah akşam kullanabilecekleri farklı amaçları olan 10 ürün sunmuştur. Çok Yönlü Cilt Tonu Eşitleyici Renkli Nemlendirici Bakım: Cildi nemlendirir, pürüzlü görünümü azaltmaya yardımcı olur ve cilde aydınlık kazandırır. Hassa ciltler dahil tüm ciltler kullanabilir. Göz Altı Torbası ve Koyu Halka Önleyici, Enerji Verici Göz Bakımı: Göz çevresini korur, nemlendirir ve yorgunluk belirtilerinin görünürlüğünü azaltmaya destek sağlar. Tüm ciltler için uygundur. Misel Su: Yüz ve göz makyajını temizler, çevre kirliliğine bağlı partikülleri arındırır. Hassa ciltler dahil tüm ciltler kullanabilir. Pek çok Nuxe Bio serisi ürünlerini avantajlı fiyatlarla dermoeczanem.com sitemizden erişebilirsiniz.

Nuxe İle Anti Aging Bakımınızı Tamamlayın

Yaşlanmak her insanın karşı koymakta güçlük çektiği ve kişiyi mutsuz eden bir olaydır. Kişilere göre genetik yatkınlık, yaşadığı hayatın koşulları, çevresel faktörler, yaşlanma hızını ve belirtilerini arttırabilir. İnsanları mutlu etmeyi ve ruhlarına incelikle dokunmayı amaç edinen Nuxe, yoğun aktifler içeren gençliği korumaya yönelik ve yaşlılık belirtilerinin görünürlüğünü azaltmaya yardımcı olmak için anti-aging seriler geliştirmiştir.

Yaşlanma karşıtı önlemin en önemli adımlarından biri de cildi güneşin zararlı ışıklarından korumaya yardımcı olmaktır. Sadece yazın koruyucu kullanılmasına yönelik bir algı olsa da bu etkileri azaltmaya yardımcı olmak için her mevsim koruyucu kullanmak gerekir. Güneş koruyucuların içerisinde buluna UV filtreler sayesinde güneşin zararlı etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için Nuxe Sun serisini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Pek çok insan yüzüne veya ellerine gösterdiği özenin pek azını vücuduna gösterir. Nuxe Body bu algıyı değiştirecek vücut bakım ürünleriyle vücudunuzu şımartacak büyüleyici kokuya sahip bir seridir. İçerisinde badem çiçeği ve portakal çiçeğinin birleşiminden oluşan çiçek kompleksi sayesinde cildinizi yumuşatır ve rahatlama sağlar.

Nuxe’un etkileyici bakım yolcuğunu keşfetmek için dermoeczanem.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.