lierac ana sayfa slider 20

Stoklarla sınırlıdır. Geçerlilik Süresi: 20/06/2024 -31/07/2024 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Lierac

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

Lierac Paris Ürünleri

Güzelliğin yaşı olmadığını savunan LIERAC, Fransa’da kurulan dermokozmetik markasıdır. 1975 yılında, Fransız Estetik Tıp Derneği kurucu üyesi olan Dr. Leon Cariel’in tecrübesini ortaya koyarak cilt görünümü üzerine çalışmaları ile hikayesi başlamıştır. Ürünleri ile her yaşta güzel kalmayı bilen, kendine güvenen, göz kamaştıran ve yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir şekilde bakım yapmayı hedefleyen geniş ürün yelpazesi ile çok tercih edilen bir dünya markası.

Lierac’ın en gözde ürünü ve ilk piyasaya çıkış ürünü Lierac Phytolastil Çatlaklar İçin Jeldir. 1975 yılında laboratuvarda yapılan çalışmalar üzerine ilk çatlak görünümü önlemeye yardımcı ürün olarak piyasaya çıkan Phytolastil Çatlaklar İçin Jel, hiç kuşkusuz kadınların özellikle ani/hızlı kilo alma dönemlerinde bütünleştiği ve en çok tercih ettiği ürünlerden biri haline gelmiş.

Ulusal Fransız Bilimsel Araştırma Merkezi, Fransız Hastanesi ve ülkenin önde gelen üniversitelerinin eczacılık bölümleri ile ortak araştırmalar yürüten Lierac Laboratuvarları, güçlü birliktelik başarıları ve üstün inovasyon anlayışı ile gelişmelerini sürdürmekte. LIERAC, geliştirdiği ürünlerle hedefe yönelik bakımın etkin markalarından biridir. Tüm seri ve bakım ürünleri ile kişinin daha genç ve canlı bir görünüme sahip olmasını daima hedef olarak belirlemiş ve bu konuda ilerlemiştir.

LIERAC, etkin ve güvenilir içerik yapısı ile yediden yetmişe her yaşa hitap edecek geniş ürün yelpazesine sahip üst düzey bir markadır. Özellikle yaşlanma görünümü belirtilerine karşı bakım yapan ürün ve serileri ile daima ciltte daha güzel, genç bir görünüm oluşmasına yardımcı olmayı hedefler. Phytolastil Çatlak Bakım, Temizleyici Bakım, Lierac Cilt Bakım Serisi, Lierac Sunissime Güneş Ürünleri, Lift İntegral Sıkılaştırıcı Seri, Vücut Bakım Ürünleri, Hydragenist Nemlendirici Seri, Supra Radiance Aydınlatıcı Serisi gibi cilt ve vücut görünümü için tasarlanmış daha birçok serileri bulunmaktadır.

Lierac Çatlak Karşıtı Jel: Phytolastil

LIERAC Phytolastil çatlak karşıtı jel, ciltteki çatlak görünümüne karşı geliştirilmiş oldukça etkili bir bakım ürünüdür. Görünüm açısından çok hoş olmayan ancak yaygın hale gelen vücutta çatlak görünümü ciltte görünen ani değişiklikler, hızlı kilo alıp verme gibi nedenlere bağlı olarak oluşabilir. Çoğunlukla bel, kalça, bacak, karın ve kollarda görülen vücuttaki çatlak görünümleri pek çok farklı nedene bağlı olarak oluşsa da cilt görünümünün düzensiz olması sonucu da meydana gelebilir. Bundan dolayı vücutta çatlak görünümlerinin oluşmaması için veya oluştuğunda hemen bakım yapmak büyük önem taşır.

Lierac Phytolastil Çatlak Karşıtı Jel, tüm cilt tipleri için uygun olup karın, basen ve göğüs bölgesinde hızlı kilo alımı ve vb. sebeplere bağlı oluşabilecek çatlak görünümüne bakım yapmaya yardımcı jeldir. Lierac Phytolastil, 30 yılı aşkın süredir nesilden nesile aktarılan tecrübesi ile sunulan bir çatlak görünümü karşıtı bakım ürünüyken aynı zamanda nem desteği sağlayarak cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun konsantrasyonları sayesinde sahip olduğu güçlü ve etkili formülasyonu ile çatlak görünümüne karşı bakım yapar. Özellikle Lierac çatlak görünümü karşıtı jeli masaj yaparak uygulandığında sürekli ve düzenli kullanımı, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir.

Lierac Nemlendirici Kremler: Hydragenıst

Nem, cildimizin en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Kadın erkek fark etmeksizin her yaşta ve her zaman cildimizin canlı bir görünümde olmasını isteriz. Cilt görünümünün esnekliğini ve parlaklığını korunmasına yardımcı olan en önemli etkenlerden biri de nemdir. Nemsiz kalan bir cilt önce kuruyor, sonrasında da cilt görünümün de daha çabuk kırışma ve yaşlanma görünümü belirtileri başlıyor. Cildimiz için bu kadar önemli olan nem ihtiyacının karşılanması ise günümüzde nemlendirici kremler ile daha kolay bir hale geliyor. Öncelikle birden fazla çeşidi olan nemlendirici kremlerden cildimize göre uygun olan doğru ürünü seçmek ve düzenli kullanım büyük önem taşıyor. Lierac Hydragenist nemlendiriciler serisi cilt görünümünü ideal nem seviyesine kavuşturmak için özel olarak geliştirilmiş seridir.

Lierac Hydragenist The Rehydrating Radiance Cream Gel %98 oranında doğal kaynaklı bileşenler ile formüle edilmiş nemlendirici ve aydınlatıcı krem-jel. Ultra hafif yapısı ile hassas ciltler de dahil olmak üzere normal ve karma ciltlere uyacak şekilde formüle edilmiştir. Cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye, taze, dolgun ve parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. 

Lierac Hydragenist The Rehydrating Serum %96 oranında doğal kaynaklı bileşenler ile formüle edilen nemlendirici serum, cildinizi etkili bir şekilde nemlendirir, dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Ciltte ferah, parlak ve taze bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cilt elastikiyetini artırmaya ve kuruluk karşıtı bakım yapar. 

Lierac Hydragenist nemlendiriciler serisine Dermoeczanem.com sitemizden ulaşabilir ve cildinize uygun olan ürünü tercih ederek cilt görünümünüzün gün boyu nemli kalmasına destek olabilirsiniz.

Lierac Vücut Bakım Ürünleri

Güzel ve bakımlı olmak için çok önem verdiğimiz cilt ve saç bakımının yanı sıra vücut bakımı da oldukça önem taşır. Düzenli şekilde yapılan vücut bakımı daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.  Öncelikle etkin bir vücut bakımı için düzenli olarak sık duş almaya, vücut temizliğine, vücudu nemlendirmeye ve vücudun nasıl temizlenmesi gerektiğine dikkat edilmelidir. Aynı zamanda cilt ve vücut yapısına uygun seçilen doğru vücut bakım ürünü ile vücut temizliği yapılmaya özen gösterilmelidir.

LIERAC vücut bakım ürünleri ile vücudumuzun ihtiyacı olan o parlak ve yumuşacık harika bir görünüm oluşması için ne bekliyorsunuz.

Lierac Sunissime Güneş Serisi

Güneşin vermiş olduğu o ışıl ışıl havayı görünce bizde hemen kendimizi dışarıda bulanlardan mıyız? Cildimiz için güneşin önemi büyükken bir o kadar dikkat edilmesi gereken hususları da oldukça fazladır. Ancak güneşin görünmeyen UVA ve UVB ışınlarının cildimize birçok zararlı etkileri bulunmaktadır. Ancak doğru güneş koruma ürünleri güneşin bu etkilerini azaltmaya karşı yardımcı olur.

Üst düzey formüllerle geliştirilen Lierac Sunissime Serisi ürünleri cildi UVA/UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olarak buna bağlı lekelenme görünümü ve kırışıklık oluşumuna karşı bakım sağlamaya destek olur. Aynı zaman da güneş koruyucu ürünleri yalnızca yazın değil her mevsim kullanmayı da ihmal etmemeyi unutmamalıyız.

Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Spf30 güneşten gelen bütün zararlı ışınlara karşı cilt görünümünü korumaya yardımcı olurken aynı zamanda içeriğinde bulunan hyalüronik asit ve pro taurin sayesinde yaşlanma belirtilerine karşı destek bakım sağlar. Parıldayan hafif yapılı ferahlatıcı bu mükemmel ürün ile bronz görünmenize de destek olabilirsiniz.

Her mevsim cilt bakımımız için olmazsa olmaz dediğimiz üstelik de anti age özelliği olan Lierac Sunissime Güneş Serisinin tüm ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ne demiştik "Güzelliğin Yaşı Olmaz." Bu felsefe anlayışı ile cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özellikteki güçlü formülasyona sahip LIERAC markasının tüm cilt bakım ürünlerine, geniş ürün yelpazesi ayrıcalıkları ve avantajlı fiyatları ile 7/24 Dermoeczanem.com internet sitemizden inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.