Lierac

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Lierac Ürünleri

Kadınlar, her an güzel görünmek isterler. Bu nedenle ciltlerine özel ilgi gösterirler ve sorunlarını çözmeye çalışırlar. Fransa merkezli Lierac, geliştirdiği ürünlerle kadınların güzellik tutkularına hizmet ediyor. Üstün dermokozmetik standartlarla geliştirilen Lierac ürünleri ile güzelliğin dayanılmaz cazibesine hayır diyemeyeceksiniz.

Lierac Ürünleri ile İdeal Cilt Bakımına Kavuşun
Standartlaşan cilt bakım rutinlerinden sıkıldınız mı? Kendi cildinizi direkt hedef alan ürünlerle klişelerden uzak bir cilt bakımı mı istiyorsunuz? Marka, her cilt sorununa özel geliştirdiği ürünleriyle, kişiye özel problemleri çözmeye çalışır. Özellikle sorunları azaltmada oldukça başarılı Lierac kremleri ile bakımın eşsiz hazzını cildinizde hissedebilirsiniz.
Global yaşlanma karşıtı bakım için anti age ürünleri, sıkılaştırıcı bakım için Lift İntegral ürünleri, nemlendirici bakım için Lierac Hydragenist ürünleri, çatlak bakım için Lierac Phytolastil ürünleri, cilt bakımı, vücut bakımı, temizleyici bakım ürünleri, göz çevresi bakımı ürünleri, akneye eğilim gösteren ciltler için Lierac Sebologie ürünleri, güneşten korunmak için geliştirdiği Sunissime ürünleri, detoks için özel geliştirilen Supra Radiance ürünleri ve markanın avantajlı tüm ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

Lierac Phytolastil Jel Çatlak Karşıtı Bakım
Anne adaylarının gözdesi bu Lierac çatlak kremi, göğüs, basen ve karın bölgesinde etkili performans sergiler. Günlük kullanım için uygun olan yapısı, özenle seçilmiş ham maddelerle geliştirilmiştir. Ciltte oluşan çatlak problemine karşı bakım yapmaya çalışır. Pompalı formu oldukça kullanışlıdır. Cildin esnekliğini, nemini artırmaya çalışır ve pürüzsüz bir görünüme ulaştırmayı hedefler. Aslan pençesi ekstresi, duvar sarmaşığı ekstresi, zemberek otu ekstresi ile geliştirilen bu ürün, tüm yaş grupları tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Masaj yaparak uyguladığınızda etkisinin arttığını fark edeceksiniz.

Lierac Hydragenist Moisturizing Serum
Yaşlanmak ve zamanın ciltteki etkilerine karşı bakım yapım yapmak şarttır. Özellikle otuzlu yaşlardan önce… Cilde yaşlanma karşıtı bakımda oldukça etkili olan Lierac serumları geliştirildiği özel formülleri ile etkin bakımın adresidir. Marka tarafından geliştirilen Hydragenist Moisturizing Serum hyalüronik asit içeren özel formülü ile tam bir yaşlanma karşıtı bakım yapar. Cilde yumuşaklık kazandırmaya çalışan formülü, cildi güzel bir görünüme ulaştırmayı amaçlar.

Lierac Supra Radiance Nuit
Lierac nemlendiricileri içinde yer alan Supra Radiance Nuit, cilde ışıltı ve nem kazandırmaya çalışır. Günlük kullanım için son derece uygundur. Cilde detoks etkisi sağlayan özel yapısı, karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilmiştir. Cilde yaşlanma karşıtı bakım da yapar.
Tüm Lierac ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.