lierac 40 indirim slider

Stoklarla sınırlıdır. Geçerlilik Süresi: 25/03/2024 -31/05/2024 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Lierac

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Lierac Paris Ürünleri

Güzelliğin yaşı olmadığını savunan LIERAC, Fransa’da kurulan dermokozmetik markasıdır. 1975 yılında, Fransız Estetik Tıp Derneği kurucu üyesi olan Dr. Leon Cariel’in tecrübesini ortaya koyarak cilt görünümü üzerine çalışmaları ile hikayesi başlamıştır. Ürünleri ile her yaşta güzel kalmayı bilen, kendine güvenen, göz kamaştıran, zamanın vermiş olduğu yorgunluk ve stresi cilt görünümün de kontrol edilmesine yardımcı olan geniş ürün yelpazesi ile çok tercih edilen bir dünya markası.

Lierac’ın en gözde ürünü ve ilk piyasaya çıkış ürünü Lierac Phytolastil Çatlaklar İçin Jeldir. 1975 yılında laboratuvarda yapılan çalışmalar üzerine ilk çatlak görünümü önlemeye yardımcı ürün olarak piyasaya çıkan Phytolastil Çatlaklar İçin Jel, hiç kuşkusuz kadınların özellikle ani-hızlı kilo alma dönemlerinde bütünleştiği ve en çok tercih ettiği ürünlerden biri haline gelmiş.

Ulusal Fransız Bilimsel Araştırma Merkezi, Fransız Hastanesi ve ülkenin önde gelen üniversitelerinin eczacılık bölümleri ile ortak araştırmalar yürüten Lierac Laboratuvarları, güçlü birliktelik başarıları ve üstün inovasyon anlayışı ile gelişmelerini sürdürmekte. LIERAC, geliştirdiği ürünlerle hedefe yönelik bakımın etkin markalarından biridir. Tüm seri ve bakım ürünleri ile kişinin daha genç ve canlı bir görünüme sahip olmasını daima hedef olarak belirlemiş ve bu konuda ilerlemiştir.

LIERAC, etkin ve güvenilir içerik yapısı ile yediden yetmişe her yaşa hitap edecek geniş ürün yelpazesi özellikle yaşlanma görünümü belirtilerini önlemeye yardımcı ürün ve serileri ile daima cilt görünümü düzensizliklerini önlemeye yardımcı olmayı hedefler. Premium Anti Age Serisi, Phytolastil Çatlak Bakım, Temizleyici Bakım, Lierac Cilt Bakım Serisi, Lierac Sunissime Güneş Ürünleri, Lift İntegral Sıkılaştırıcı Seri, Vücut Bakım Ürünleri, Hydragenist Nemlendirici Seri, Supra Radiance Aydınlatıcı Serisi gibi cilt ve vücut görünümü için tasarlanmış daha birçok serileri bulunmaktadır.

Lierac Çatlak Karşıtı Jel: Phytolastil

LIERAC Phytolastil çatlak karşıtı jel, ciltteki çatlak görünümü sorununa karşı geliştirilmiş oldukça etkili bir bakım ürünüdür. Görünüm açısından çok hoş olmayan ancak yaygın hale gelen vücut çatlak görünümü ciltte görünen ani değişiklikler, hızlı kilo alıp verme gibi nedenlere bağlı olarak oluşabilir. Çoğunlukla bel, kalça, bacak, karın ve kollarda görülen vücuttaki çatlak görünümleri pek çok farklı nedene bağlı olarak oluşsa da cilt görünümünün düzensiz olması sonucu da meydana gelebilir. Bundan dolayı vücutta çatlak görünümlerinin oluşmaması için önlem almak veya oluştuğunda hemen müdahale etmek büyük önem taşır.

Lierac Phytolastil Çatlak Karşıtı Jel, tüm cilt tipleri için uygun olup karın, basen ve göğüs bölgesinde hızlı kilo alımı ve vb. sebeplere bağlı oluşabilecek çatlak görünümüne bakım yapmaya yardımcı jelidir. Lierac Phytolastil, 30 yılı aşkın süredir nesilden nesile aktarılan tecrübesi ile sunulan bir çatlak görünümü karşıtı bakım ürünüyken aynı zamanda nem desteği sağlayarak cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun konsantrasyonları sayesinde sahip olduğu güçlü ve etkili formülasyonu ile çatlak görünümünü önlemeye destek sağlar. Özellikle Lierac çatlak görünümü karşıtı jeli masaj yaparak uygulandığında sürekli ve düzenli kullanımı, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir.

Lierac Nemlendirici Kremler: Hydragenıst

Nem, cildimizin en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Kadın erkek fark etmeksizin her yaşta ve her zaman cildimizin canlı bir görünümde olmasını isteriz. Cilt görünümünün esnekliğini ve canlılığını korunmasına yardımcı olan en önemli etkenlerden biri de nemdir. Nemsiz kalan bir cilt önce kuruyor, sonrasında da cilt görünümün de daha çabuk kırışma ve yaşlanma görünümü belirtileri başlıyor. Cildimiz için bu kadar önemli olan nem ihtiyacının karşılanması ise günümüzde nemlendirici kremler ile daha kolay bir hale geliyor. Öncelikle birden fazla çeşidi olan nemlendirici kremlerden cildimize göre uygun olan doğru ürünü seçmek ve düzenli kullanım büyük önem taşıyor. Lierac Hydragenist nemlendiriciler serisi cilt görünümünü ideal nem seviyesine kavuşturmak için özel olarak geliştirilmiş seridir.

Lierac Hydragenist Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem Jel içeriğinde bulunan Hyalüronik asit sayesinde güçlü bir nemlendirici olup kırışıklık görünümü karşıtı bakıma destek sağlayarak cildin daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream kayısı yağı ile zenginleştirilmiş olup cildi nemlendirmeye ve uzun süreli nemli kalmasına destek olur. Kuru ve çok kuru ciltlerin tercih edebileceği bu krem aynı zaman da hyalüronik asit ve zengin içerik yapısı sayesinde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü önlemeye yardımcı olarak taze cilt görünümü elde etmeyi destekler.

Lierac Hydragenist nemlendiriciler serisine Dermoeczanem.com sitemizden ulaşabilir ve cildinize uygun olan ürünü tercih ederek cilt görünümünüzün gün boyu nemli kalmasına destek olabilirsiniz.

Güzelliğin Yaşı Olmaz: Lierac Premium Anti Age Serisi

Yaşlanma görünümü belirtilerine karşı önlem almanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız LIERAC PREMIUM ANTI AGE SERİSİ ürünlerine başlamanın zamanı gelmiş demektir. Anti aging bakım yaş ilerlemesine bağlı olarak cilt görünümünde meydana gelen düzensizlikleri önlemeye yardımcı olur. Ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi olduğu düşünülerek ince çizgi, kırışıklık, elastikiyet kaybı gibi yaşlanma görünümünün sebep olduğu belirtilere karşı anti age ürünleri ile cilt görünümüne destek sağlanmalıdır. Böylece, yaşın ve çevresel faktörlerin sebep olduğu yaşlanma görünümü etkilerini, daha başlamadan geciktirmeye, yavaşlatmaya ve azaltmaya destek ve yardımcı olunur. Aynı zaman da cildin nem kaybetmesi ince çizgi ve kırışıklık görünümünün oluşumunun hızlanmasına yol açıyor. Bundan dolayı anti age bakım yaparken cildin nem ihtiyacının unutulmamasına ve LIERAC NEMLENDİRİCİ KREMLER: HYDRAGENIST serini kullanmaya özen gösterilmelidir.

LIERAC PREMIUM ANTI AGE Serisi’nin Lierac Laboratuvarlarında geliştirilen etkili ve güçlü zengin içerik yapısına sahip ürünlerini daha yakından tanıyalım.

Lierac Premium The Silky Cream içeriğindeki siyah orkide, siyah gül, siyah gelincik sayesinde yaşlanma görünümü belirtilerini önlemeye destek sağlarken aynı zamanda içeriğindeki hyalüronik asit ile nemsizliğe karşı yardımcı olur. Gece ve gündüz kullanıma uygun olup cilt görünümündeki koyu leke görünümü gibi düzensizlikleri önlemeye destek olur.

Lierac Premium Serum içeriğindeki hyalüronik asit konsantresi ile tüm yaşlanma görünümü belirtilerine karşı bakım sağlamaya yardımcı olur. Cildin kaybetmiş olduğu elastikiyet kaybını kazanmaya ve kırışıklık görünümünü azaltmaya destek sağlar. Serinin çok tercih edilen anti age ürünlerinden biri olup temiz cilde PREMIUM yaşlanma görünümü karşıtı kremlerden önce kullanılması tavsiye edilir.

Lierac Premium Yaşlanma Karşıtı Global Göz Çevresi Kremi içeriğindeki Hyalu-3 konsantresi sayesinde göz çevresindeki tüm yaşlanma görünümü belirtilerine karşı bakım sağlamaya yardımcı olur. Göz çevresinde meydana gelen koyu halka görünümü ve koyu leke görünümüne karşı bakım sağlayarak göz çevresinin aydınlanmasına destek olur.

LIERAC PIREMIUM ANTI AGE SERİSİNİN diğer ürünlerini ve anti age için özel olarak tasarlanmış setlerini Dermoeczanem.com sitemizden inceleyebilir ve cilt görünümünün yaş ilerlemesine rağmen ışıl ışıllığını her daim korumak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Lierac Vücut Bakım Ürünleri

Güzel ve bakımlı olmak için çok önem verdiğimiz cilt ve saç bakımının yanı sıra vücut bakımı da oldukça önem taşır. Düzenli şekilde yapılan vücut bakımı sayesinde eşsiz huzurda olabilirsiniz. Öncelikle etkin bir vücut bakımı için düzenli olarak sık duş almaya, vücut temizliğine, vücudu nemlendirmeye ve vücudun nasıl temizlenildiğine dikkat edilmelidir. Aynı zamanda cilt ve vücut yapısına uygun seçilen doğru vücut bakım ürünü ile vücut temizliği yapılmaya özen gösterilmelidir.

Lierac Body Hydra + Vücut Bakım Sütü içeriğindeki hyalüronik asit ile vücudun gerekli olan nem ihtiyacını karşılamaya destek olurken vücuda yaşlanma görünümü karşıtı bakım sağlamaya yardımcı olur.

Lierac Body Hydra+ Pürüzsüzleştirici Etkili Vücut Peelingi hassas ciltler için kullanıma uygun olup içerisindeki mikro kapsüller ve hyalüronik asit sayesinde vücudu nemlendirerek rahatlık hissi vermeye destek sağlar.

Lierac Body Slim Selülit Karşıtı Vücut Bakım Kremi içeriğindeki hyalüronik asit etkisi sayesinde vücudun daima nemli kalmasına destek sağlayarak yaşlanma görünümüne ve selülit görünümüne karşı yardımcı olur.

LIERAC vücut bakım ürünleri ile vücudumuzun ihtiyacı olan o parlak ve yumuşacık harika hisse kavuşmak için ne bekliyorsunuz.

Lierac Sunissime Güneş Serisi

Güneşin vermiş olduğu o ışıl ışıl havayı görünce bizde hemen kendimizi dışarıda bulanlardan mıyız? Cildimiz için güneşin önemi büyükken bir o kadar dikkat edilmesi gereken hususları da oldukça fazladır. Ancak güneşin görünmeyen UVA ve UVB ışınlarının cildimize birçok zararlı etkileri bulunmaktadır. Ancak doğru güneş koruma ürünleri güneşin bu zararlarını etkilerini azaltmaya karşı yardımcı olur.

Üst düzey formüllerle geliştirilen Lierac Sunissime Serisi ürünleri cildi UVA/UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olarak buna bağlı lekelenme görünümü ve kırışıklık oluşumuna karşı bakım sağlamaya destek olur. Aynı zaman da güneş koruyucu ürünleri yalnızca yazın değil her mevsim kullanmayı da ihmal etmemeyi unutmamalıyız.

Lierac Sunissime Anti Age Global Energizing Protective Fluid SPF50+ Güneş Kremi güçlü formülasyonu ile cildin güneşin UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya destek olur. Aynı zamanda içeriğindeki hyalüronik asit sayesinde cilt görünümünün nemli kalmasına destek sağlayarak kırışıklık görünümüne karşı bakım sağlamaya yardımcı olur.

Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Spf30 güneşten gelen bütün zararlı ışınlara karşı cilt görünümünü korumaya yardımcı olurken aynı zamanda içeriğinde bulunan hyalüronik asit ve pro taurin sayesinde yaşlanma belirtilerine karşı destek bakım sağlar. Parıldayan hafif yapılı ferahlatıcı bu mükemmel ürün ile bronz görünmenize de destek olabilirsiniz.

Her mevsim cilt bakımımız için olmazsa olmaz dediğimiz üstelik de anti age özelliği olan Lierac Sunissime Güneş Serisinin tüm ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ne demiştik "Güzelliğin Yaşı Olmaz." Bu felsefe anlayışı ile cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özellikteki güçlü formülasyona sahip LIERAC markasının tüm cilt bakım ürünlerine, geniş ürün yelpazesi ayrıcalıkları ve avantajlı fiyatları ile 7/24 Dermoeczanem.com internet sitemizden inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.