x
0(850) 840 45 87
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Lierac Ürünleri) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

 Phytolastil setleri ve temizleyici-tonik hediyeli setler kampanyaya dahil değildir. Lierac Kampanyası Geçerlilik Süresi: 27/04/2017 - 31/05/2017  Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Phytolastil setleri ve temizleyici-tonik hediyeli setler kampanyaya dahil değildir

Lierac Kampanyası Geçerlilik Süresi: 27/04/2017 - 31/05/2017  Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Lierac Kampanyası Geçerlilik Süresi: 27/04/2017 - 31/05/2017  Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Lierac Kampanyası Geçerlilik Süresi: 06/112016 - 31/05/2017  Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

 Lierac Phytolastil Kampanyası Geçerlilik Süresi: 05/11/2016 - 31/05/2017  Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın


Lierac Ürünleri

   Lierac Laboratuvarları 1975 yılında kurulduktan çok kısa bir zaman sonra uzmanlığından bahsedilmeye başlandı. Fransız çekiciliği ve birleştirilen formüllerin göz alıcılığı ve etkinliği tüm ürünleri birer zevk şölenine dönüştürüyor. 
   Lierac'ın sahip olduğu bilgi, kuruşulunda yatan prensiplere dayanır: Tıbbi uzmanlık, bilimsel güvenilirlik ve güçlü etik değerler. Markanın kurulduğu günden bu yana, bu üç prensip her bir yeni ürünün geliştirilmesinde rehberlik ediyor. 
   En son bilimsel gelişmelerden ilham alınarak geliştirilen yüksek teknolojili yaşlanma karşıtı ürünler "haute couture" özelliği ve hoş kokulu formülleriyle her yaşa hitap eden özel ve etkili çözümler sunar. Etkinlik ve kullanım zevkinin muazzam bir kombinasyonu olan PREMIUM serisi, yüksek konsantrasyonda hyaluronik asit içermekte olup, yüksek oranda antioksidan ve besleyici özelliğe sahiptir. Çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı PHYTOLASTIL bakım ürünleri 35 yıldan beri nesilden nesile geçen lider çatlak bakım ürünüdür. Sunific Güneş serisi ise, en gelişmiş güneş bakım teknolojisinden - patentli UVA/UVB koruması, bronzlaştırıcı kompleks, üç katmanlı yaşlanma karşıtı performans - yararlanılarak geliştirilmiş olup, karşı konulmaz bir yapıya sahip sedefsi yapısıyla parlak ve bronz tene kavuşmanızı sağlar.

  Tüm Lierac cilt, vücut ve güneş bakım ürünlerine sitemizden online olarak avantajlarla fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 
 

1 2 3 4
1 2 3 4

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.