sadsad x
asdasd
Bioxcin Ürünleri

Bioxcin Ürünleri

   Türkiye’de ‘’saç dökülmesini önleyici’’ olarak pazarlanan ilk markalardan biri olan Bioxcin 2006 yılından bu yana Türkiye’ de Pazar lideri olarak başarısını kanıtlamış durumda.
   Bioxin, Biota Laboratuvarları’nın bir alt markası. Bioxin’ den bahsetmek için öncelikle Biota Laboratuvarları hakkında bilgi sahip olmak gerekir. Türkiye’de 10 sene’ den daha uzun bir süredir, saç bakımı başta olmak üzere birçok cilt sorununa çözüm aramak için İstanbul’un seçkin Üniversiteleri ile ortak çalışmaktadırlar. Elde edilen tüm sonuçlar bağımsız laboratuvarlar tarafından değerlendiriliyor. Anadolu’daki bitkilerden yararlanarak üretilmiş ürünler Amerikalı ve Avrupalı tüketicilere de sunulmakta.
   Ayrıca Bioder, Nutraxin ve Biobaby, Biota Laboratuvarları’nda üretilen diğer markalar.
   Bioxin Forte, İtalya’nın en seçkin eğitim kurumlarından bir tanesi olan Pavia Üniversitesi’nin yaptığı gözlem sonucu saç dökülmesi sorununa karşı yardımcı olabileceği gösterilmiştir. Aynı test Bioxin Genesis için yapılmış, Genesis serum ile birlikte kullanıldığında başarının yükseldiği görülmüştür. Bioxcin Femina kadınlara özel saç problemlerine karşı çözümler sunarken, Bioxcin serumlar ve özel saç bakım yağları da tüketicilerin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.