Bioxcin Ürünleri

Bioxcin Ürünleri

   BIOXCIN, saç sorunlarına karşı etkili ürünler geliştiren bir Türk markasıdır. Doğadan aldıkları güçle birlikte kullanıcı odaklı bir misyon edinmişlerdir. BIOXCIN, geliştirdiği ürünlerle dermokozmetik piyasasına yetkiliğini kanıtlamıştır.
   BIOXCIN’in hikâyesi
   BIOXCIN hikâyesi 2002 yılında başlar. Anadolu topraklarından aldıkları ilhamla ürünlerini geliştiren BIOXCIN markası Biota Laboratuvarlarında üretilir. AR-GE merkezlerinde sürekli araştırmaya dayalı olarak yeni ürünlerini hazırlarlar.
   BIOXCIN ürünleri nelerdir?
   Marka yüzde yüz bitkisel çözümlerle yenilikçi bakış açısını yansıtır. BIOXCIN şampuanları çeşitli saç sorunlarına, geliştirdiği özel serilerle cevap vermeye çalışır. Serilerde topraktan bitkilere geçen 59 elementi kullanır.
   • BIOXCIN Genesis;
   İlk kez fark edilen saç dökülmesine karşı bakım için geliştirilmiştir. Saç tipi sorunlarına karşı da bakım yapan ürünleri barındırır. Özellikle kuru ve yağlı saçlar için geliştirilen BIOXCIN şampuanlar serinin dikkat çeken ürünleridir.
   • BIOXCIN Quantum;
   Zengin içeriği ve güçlü aktif bileşenleri ile saç bakımını ideal hale getirir. BIOXCIN Quantum serum serinin dikkat çeken ürünüdür.
   • BIOXCIN Forte;
   Saç dökülmesi sorununa karşı yoğun bakım yapan seridir.BIOXCIN Forte Keratin Complex Tablet serinin en tercih edilen ürünüdür.
   • BIOXCIN Aqua Thermal;
   Aqua Thermal Serisi formülünde Bolu Göynük ve Bursa Osmangazi’den elde edilen termal su kullanılır. BIOXCIN Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan serinin en çok sevilen ürünüdür.
   • Siyah Sarımsak;
   BIOXCIN siyah sarımsakla saça canlılık ve hacim kazandırmayı amaçlar. BIOXCIN Siyah Sarımsak Şampuanı güçlü içeriği ile saç sorunu yaşayan insanların gözdesidir.
   Türkiye’nin en büyük farmasötik fabrikasında çalışmalarına devam eden marka, doğaya ve insana saygılı olarak ürünlerini geliştirir. Özellikle BIOXCIN Şampuanları saç dökülme karşıtı bakımda ilk akla gelen ürünlerden bir tanesidir.
   BIOXCIN ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.