Bioxcin Ürünleri

Bioxcin Ürünleri

   Türkiye’de ‘’saç dökülmesini önleyici’’ olarak pazarlanan ilk markalardan biri olan Bioxcin 2006 yılından bu yana Türkiye’ de Pazar lideri olarak başarısını kanıtlamış durumda.
   Bioxin, Biota Laboratuvarları’nın bir alt markası. Bioxin’ den bahsetmek için öncelikle Biota Laboratuvarları hakkında bilgi sahip olmak gerekir. Türkiye’de 10 sene’ den daha uzun bir süredir, saç bakımı başta olmak üzere birçok cilt sorununa çözüm aramak için İstanbul’un seçkin Üniversiteleri ile ortak çalışmaktadırlar. Elde edilen tüm sonuçlar bağımsız laboratuvarlar tarafından değerlendiriliyor. Anadolu’daki bitkilerden yararlanarak üretilmiş ürünler Amerikalı ve Avrupalı tüketicilere de sunulmakta.
   Ayrıca Bioder, Nutraxin ve Biobaby, Biota Laboratuvarları’nda üretilen diğer markalar.
   Bioxin Forte, İtalya’nın en seçkin eğitim kurumlarından bir tanesi olan Pavia Üniversitesi’nin yaptığı gözlem sonucu saç dökülmesi sorununa karşı yardımcı olabileceği gösterilmiştir. Aynı test Bioxin Genesis için yapılmış, Genesis serum ile birlikte kullanıldığında başarının yükseldiği görülmüştür. Bioxcin Femina kadınlara özel saç problemlerine karşı çözümler sunarken, Bioxcin serumlar ve özel saç bakım yağları da tüketicilerin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.