Bioxcin

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Bioxcin Ürünleri

Saçlar geçmişten bu yana insanoğlunun en önemli güzellik sembollerinden biridir. Güzel görünen saçlara sahip olmak ise emek ister. Geliştirilmiş özel seçenekleri ile Bioxcin size hayal ettiğiniz bakıma kavuşturmak için var.
Marka 10 yılı aşkın süredir geliştirilen bakım ürünleri ile saç bakımında önemli bir yere sahiptir. Her saç sorununa karşı sahip olduğu geniş ürün gamıyla cevap verir. Biota laboratuvarlarında geliştirilen bu ürünler, özel seçenekler barındırır ve her saç tipinin ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Yüksek dermokozmetik standartlarda geliştirilen ürün gamına sahip marka, inovatif bakış açısına sahiptir. Tüm ürünler piyasaya sunulmadan önce kliniklerce test edilir. Markanın yoğun aktif konsantrasyonlar hedefe yönelik bakım için özel geliştirilmiştir. Sadece Türkiye değil, dünyanın birçok ülkesinde ürünleri yoğun ilgiyle karşılanır. Şampuanlar, serumlar, tabletler ve birçok seçenekle Bioxcin dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Marka özellikle dökülme sorununa karşı geliştirdiği ürünlerle büyük çoğunluğun problemini çözmeye çalışır. Günlük bakımda kullanılan bu ürünler, saça derinlemesine bakım yapar. Siz de dökülme problemiyle kar
şı karşıyaysanız Bioxcin ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Bioxcin Forte
Bioxcin Forte Şampuan, dökülme sorununa özel geliştirilmiştir. Ayrıca tam bir temizlik sunar ve saçlara parlaklık kazandırmaya çalışır. İçeriğindeki doğal ham maddelerle güçlü bir bakıma yol açar.

Bioxcin Forte Serum
Yoğun dökülme sorununa karşı bakım için geliştirilmiştir. Dökülmeyi azaltmaya çalışır. İçeriğindeki doğal ham maddelerle günlük bakım için uydundur.

Bioxcin Quantum Normal ve Kuru Saçlar İçin Şampuan
Marka, sadece dökülme sorunu için değil, kuru ve normal saçların günlük sorunları için de ürün geliştirmiştir. Normal ve kuru saç tipine sahipseniz ve derinlemesine bakım yapacak şampuan arıyorsanız, ürün tam size göre. Derinlemesine nemlendiren yapısı, tertemiz yapan özel formülü ile farkını anında hissedeceksiniz.

Bioxcin Biotin Şampuan
Tüm saç tipleri için özel geliştirilmiştir. Dipleri derinlemesine temizler ve saç tellerini yağdan arındırır. Dermatolojik olarak test edilen formülü, daha canlı, güzel ve parlak bir görünüme ulaştırır. Hipoalerjeniktir. Günlük kullanıma uygundur.
Tüm Bioxcin ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.