Bioxcin Ürünleri

Bioxcin Ürünleri

Geçmişten günümüze saç dökülmesi, insanların ortak estetik sorunlarından biridir. İnsanlar türlü yöntemlerle saç dökülmesine karşı çözüm aramaya çalışır ve birçok kozmetik yöntem dener. Bioxcin, geliştirdiği ürünlerle saç sorunlarına karşı, bitkisel çözümler üreterek tanınmıştır ve özellikle saç dökülmesine sunduğu çözüm önerileri ile çok yaygın olan bu sorunun önüne geçmeye çalışır.
Anadolu’nun geniş bitki çeşidinden ilham alan ve bu bitkileri ürünleriyle harmanlayan Bioxcin markası, Girişimci Cihat Dündar tarafından kurulmuştur. Geniş ürün skalası ve etkili çözüm önerileri ile tüm Bioxcin ürünleri dermoeczanem.com’da…

Bioxcin Saç Dökülmesi Karşıtı Şampuan
Saç dökülmesi birçok nedenden dolayı kaynaklanabilir. Özellikle;
Genetik yatkınlık: Genetik yatkınlık, dökülmenin başlıca nedenlerinden biridir. Anne ve babalarda görülen dökülme sorunu çocuklarda da görülebilir.
Stres: Stres vücutta birçok soruna yol açabilir. Saç dökülmesi aynı vücut gibi stresten etkilenir.
Yanlış ürün kullanımı: Saç tipine uygun olmayan ürünü kullanmak dökülmeye yol açabilir.
Sigara: Sigara, içeriğinde birçok zararlı madde barındırdığından dökülmeyi etkileyen diğer nedenlerden biridir.

Saç dökülmesine karşı bakımda dikkat etmeniz gerekenler;
Saç tipinize uygun ürün kullanın
Saç tipinize uygun ürün kullanmanız sadece dökülme sorununa değil diğer yanlış ürün kullanmaktan kaynaklı oluşabilecek tüm sorunları engelleyebilir. Yağlı, karma, kuru, normal, hassas hangi tipe sahipseniz, kullanacağınız ürün saç tipinize uygun olmalıdır.
Sigara kullanmayın
Dökülme problemi yaşıyorsanız sigarayı hayatınızdan çıkarmanız gerekir. Çıkaramıyorsanız bile çözüme katkıda bulunabilmek için kullanımını en aza indirmelisiniz.
Bakım ürünleri kullanın
Sadece dökülme değil herhangi bir soruna sahipseniz kullandığınız saç bakım ürünü saç sorununuzla uyumlu olmalıdır. Eğer kepek sorunu yaşıyorsanız kullandığınız ürün, kepek problemini çözmeye yatkın olmalı, eğer yağlı bir saç tipine sahipseniz kullandığınız ürün saçlarınızdaki fazla yağı arındırabiliyor olmalıdır.
Bioxcin şampuanları geniş ürün yelpazesiyle sadece dökülme değil diğer birçok saç sorunlarına karşı bakım yapan seriye sahiptir. Şampuanlar, üst düzey ham maddeler geliştirilerek oluşturulur ve nitelikli bir bakım için çok uygundur. Kullanıcı memnuniyeti düşünülerek geliştirilen tüm Bioxcin şampuanları ile canlı görünen saçlar bir tık uzağınızda. Sipariş verin ve markayı keşfedin.
Genesis, Forte, Aqua Thermal, Siyah Sarımsak, Quantum gibi serilere sahip şampuanlarla, Bioxcin markası dermoeczanem.com’da…

Bioxcin Forte
Formülündeki aktif komplekslerle aşırı dökülmelere karşı bakım yapmak için geliştirilmiştir. İçeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde saç tellerini güçlendirmeyi hedefler. Bioxcin Forte serisinde yer alan; şampuanlar, serumları ve takviye edici gıdalarla birlikte aşamalı bir dökülme karşıtı bakıma ulaşabilirsiniz.
Bioxcin Forte Şampuan, etkin formülü ile dökülme karşıtı bakımda ilk akla gelen ürünlerden biridir. Günlük saçlarınızı yıkarken rahatlıkla kullanabilir, dökülme sorununuza karşı bakım yapabilirsiniz.

Bioxcin Forte Keratin Complex Tablet
İçeriğindeki birçok ham madde, saç telleri için özel geliştirilmiştir.

Bioxcin Genesis
Yoğun bir dökülme sorunu yaşamıyorsanız ancak saç sorunlarına sahipseniz Genesis Serisi ile rahatlıkla bakım yapabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım için uygun dökülme karşıtı bakım yapabilen kuru, yağlı saçlar ve kepeğe karşı etkili şampuanlar ve serumlar seride sizleri bekliyor.
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Şampuan, içeriğindeki yararlı bileşenler sayesinde saç yapısını korumaya yardımcı olan ürün, yağlı saç tipi için uygundur. Rahatlıkla kullanabilir ve bakımınızı yapabilirsiniz.

Bioxcin Genesis Kuru-Normal Saçlar İçin Şampuan
Kuru saç tipine sahipseniz ve dökülme sorunu yaşıyorsanız sizin için özel geliştirilen bu şampuanla saçınıza bakım yapabilirsiniz. Şampuanı düzenli kullanımda farkı hemen hissedeceksiniz.

Bioxcin Genesis B11 Biocomplex Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Yağ Ekstresi
Saç bakımına katkıda bulunmayı hedefleyerek ürün geliştiren Bioxcin, bu bitkisel yağ ekstresi ile saçın ihtiyacı olan nemi takviye eder. Masaj yaparak uygulayabilir, ürünün verimini artırabilirsiniz.

Bioxcin Siyah Sarımsak
Kuru, yağlı, normal, karma saç tipine sahipseniz ve saçınız canlı görünümünü yitirdiyse Siyah Sarımsak Şampuanı, saç bakımınıza katkıda bulunmayı hedefler. Duş sırasında saçlarınıza masajla uygulayabilirsiniz. Yapısı sık kullanıma uygundur.

Bioxcin Quantum Serisi
Saçınız olduğundan daha gür ve güzel görünmesini isterseniz Quantum Serisi ile bakım yapabilirsiniz. Kaş kirpik serumu, her saç tipi için şampuan, serum gibi çeşitlerle dermoeczanem.com’da…

Bioxcin Quantum Kuru ve Normal İçin Şampuan
Kuru ve normal saçlar için geliştirilen şampuanla, saçlarınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Bioxcin Quantum Yağlı Saçlar İçin Şampuan
Bioxcin Quantum yağlı saçlar için şampuan, saç derisinde sebumdan kaynaklı aşırı yağlanma problemine çözümler üretir.

Bioxcin Quantum Hassas Saçlar İçin Bio-Activ Şampuan
Hassas saç tipine sahip yetişkinlerin kullandıkları saç ürünlerine dikkat etmesi gerekir. Quantum Hassas Saçlar İçin Bio-Activ Şampuan içeriğindeki özel bileşenler sayesinde saçın hassasiyetine bakım yapar.

Bioxcin Aqua Thermal Serisi
Kepek oluşumu, görsel açıdan hoş durmayan bir saç sorunudur. Markanın Aqua Thermal Serisi sahip olduğu ham maddeler sayesinde kepek ve diğer hassasiyetlere karşı bakım yapar. Şampuan, takviye edici gıda ve serum çeşitleriyle Aqua Thermal Serisi sitemizde sizleri bekliyor.
Bioxcin Aqua Thermal Hassas Saç ve Saç Derisi İçin Bakım Şampuan, hassas saç tipi için özel geliştirilmiş formülüyle saç telinizi güçlendirmeyi hedefler.

Bioxcin Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds
Kepek problemine karşı bitkisel çözümler üreterek kullanıcısına yardımcı olur. Saça ışıltı kazandırmaya da yardımcı olan ürünle,
Bioxcin Femina
Sadece kadınlar için özel geliştirilen Femina serisi ile size özel bir saç bakımına kavuşabilirsiniz. Oldukça pratik kullanıma sahip Femina ürünleri ile size özel bir bakıma kavuşabilirsiniz.
Bioxcin Femina Kuru-Normal Saçlar için Şampuan saçlara rahat bir şekilde şekil verilmesini sağlar. Kadın tipi saç dökülmesi için özel geliştirilmiştir.

Bioxcin Femina Yağlı Saçlar İçin Şampuan
Yağlı ve dökülmeye meyilli saçlar için geliştirilen bu şampuan ile saçlarınız tertemiz olacak. Çok avantajlı fiyatlarla sitemizden alabileceğiniz ürünle birlikte ışıl ışıl saçlara kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Bioxcin şampuan fiyatları sahip olduğu bitkisel içeriklerin kalitesine, çözümdeki başarısına rağmen ulaşılabilirdir. Özellikle dermoeczanem.com’da son derece avantajlı fiyatlarla kullanıcısını beklemektedir.

Bioxcin Serum Çeşitleri
Serumlar diğer bakım ürünlerine göre daha performansı, kapasitesi yüksek bakım ürünleridir. Özellikle saç sorunlarını çözmedeki başarısıyla kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Kepek, dökülme, dış faktörlerin etkisiyle eski parlaklığını kaybetmiş ve benzeri ilgili sorunlarda çözüme aracı olarak kullanılır. Ayrı ayrı serilere sahip Bioxcin markası geliştirdiği serumlarla çözüm bulmaya çalışır. Bioxcin serumları ile saç sorunlarınıza karşı bitkisel bakım imkânına sahip olabilirsiniz.

Bioxcin Forte Saç Serumu
Sorunlarda çözüme aracı olan markanın Forte serisinde yer alan serum formülünde vitaminler, mineraller, omega 3’ler barındırır. Tam bir dökülme karşıtına uygun olan serumla, saçlarınızın ihtiyacı olan nemi de kazandırabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanabilir.
Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu
Kaş ve kirpikler, aynı saçlar gibi ayrı bakım gerektirir. Tüm ciltler için uygun kaş ve kirpik serumuyla cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapabilir ve kuvvetlenmesini sağlayabilirsiniz.
Bioxcin Genesis Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum
Sunduğu dermokozmetik ürünleri ile saç bakımında öne çıkan Bioxcin tüm saç tipleri için uygundur. Bakım rutininize ekleyerek sağlıklı görünen saçlara kavuşabilir, Genesis Serisi farkını hissedebilirsiniz.

Bioxcin Quantum Bio Activ Serum
Quantum Bio Activ Serum, içeriğindeki yoğunlaştırılmış konsantrelerle saç dökülmesine karşı etkili bakım yapar. Şampuanlara göre daha kompleks bir bakıma uygun serumla birlikte daha canlı görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemize girip Bioxcin Quantum Bio Activ Serumu sipariş etmeniz. Rahatlıkla sitemizden ulaşabileceğiniz serumla, saçlarınızdaki farka hayran kalacaksınız.

Bioxcin Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?
Belirli bir saç sorununa sahipseniz ve saçınıza uygun bakım yapmak istiyorsanız tercih etmeniz gereken ilk markalardan biri Bioxcin’dir. Yüzde yüz Türk malı olan marka, geniş ürün skalası ve serileriyle saç sorunlarını benimser ve ona kapsamlı çözüm önerileri sunar. Bioxcin ürünleri; karma, yağlı, normal, kuru, hassas saç tiplerinin bakımının her aşamasında kullanabileceği niteliğe sahiptir.
Yani; banyoda saçlarınızın temizliğini rahatlıkla yapabileceğiniz şampuanlar, banyo sonrası saçınızı yatıştırmak için geliştirilmiş saç bakım yağları, gün içinde saçlarınıza bakım yapabileceğiniz serumlar ve sorununuzu içten desteklemek için geliştirilen takviye edici gıdalarla birlikte düzgün bir bakıma kavuşabilirsiniz.
Bioxcin şampuanları geliştirilirken sadece temizlemeye odaklı değildir. Aynı zamanda saç tipine ve sorununa özel, bakım imkânı sunar. Çok amaçlı bir kullanım ile Bioxcin şampuanları dermoeczanem.com’da…
Bioxcin serumları ve Bioxcin takviye edici gıdaları şampuanlar ile birlikte saç bakımınızı destekleyebilirsiniz.
Bioxcin ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.