VeNatura

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 126 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

VeNatura Ürünleri

VeNatura vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markası, 2012 yılının Eylül ayında Vefa İlaç Şirketi tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Marka, vücudun normal fonksiyonlarına katkı sağlamaya yardımcı takviye edici gıda geliştirir. VeNatura ürünleri GMP ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardına uygun tasarlanır ve piyasaya sunulur. Başarılı ve titiz bir üretim geliştirmeyi kendine misyon edinmiştir.
VeNatura markası AR-GE laboratuvarları TÜBİTAK’la birlikte birçok proje geliştirmektedir. VeNatura ürünleri; projelerle ve bilimsel araştırmalarla desteklenir. İnovatif bakış açısıyla sürekli yenilenir ve zamana uyarlanır.
VeNatura Vitamin D3 ve Menaquinon 7 Takviye Edici Gıda, VeNatura Selenyum Takviye Edici Gıda, VeNatura Koenzim Q10 (Ubikinon) Takviye Edici Gıda, VeNatura Magnezyum ve çeşitli multivitaminler markanın çok talep gören ürünlerinden birkaçıdır. Alfa lipoik asit,  selenyum, koenzim q10, omega-3, Epa ve DHA esansyel yağları, magnezyum, D3 vitamini, B12 vitamini, çinko, demir magnezyum gibi bir çok değerli mineral ve birçok VeNatura markasının takviye edici gıdaları sitemizde yer alıyor.
VeNatura Fiyatları
VeNatura ürünleri doğal ham maddelerden elde edilen formülerle hazırlanır ve piyasaya sunulur. 3675 m² üretim alanına sahip marka, ürünlerini kaliteli ürün geliştirme fikrine odaklar. Dünyada 23 ülkeye, ürünlerini ihraç eder. Venatura markası ürünlerinin performansını ve içeriğini göz önünde bulundurarak fiyatlandırır. VeNatura ürünleri fiyatlandırırken ulaşılabilir, avantajlı fiyatlar belirler.
VeNatura ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, avantajlı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.