Etat Pur

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2

Etat Pur Ürünleri

Etat Pur, Biorderma ve Institut Esthederm gibi kendini kanıtlamış markaların kurucusu olan eczacı ve biyolog Jean-Noel Thorel tarafından kurulan yeni bir markadır. Etat Pur Fransızca’da ‘saf hal’ anlamına gelmektedir.

Peki Etat Pur’u diğer markalardan ayıran farkları nelerdir?

Etat Pur diğer firmaların aksine, doğaya, çevreye ve insan cildine doğallıktan gelen bir saygı ile yaklaşmaktadır. Ürünlerin içeriği, insan cildine ve doğal yaşama zara vermeyecek şekilde geliştirildi. Etat Pur, cilt için fazlalık olan ve potansiyel olan tüm maddelerden kaçınır. Böylece mümkünce saf, cilde ve doğaya saygılı ürünler elde edilmiş olur.

Etat Pur, ekosisteme zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Doğal ve doğada dağılabilen bileşenlerden oluşan saf bir formüle sahiptir. Bu saf formül, cildinize sadece ihtiyaç duyduğunu vermek için geliştirilmiş böylece herhangi bir yan etki ve hassasiyet oluşma ihtimali en düşük hale gelmiştir. Ürünün ambalajları da %90 şekilde doğada kısa sürede parçalanacak şekilde geliştirilmiştir. Geri dönüştürülebilir kağıtlar ve kartonlar ile ambalajlanmıştır.

Piyasadaki birçok marka cilt için zararlı olabilecek kimyasallar kullanırken, Etat Pur bu konuda oldukça duyarlıdır. Doğallığının da ötesinde sade bir içerik ile hem ekosisteme hem de cildinize zarar vermeden kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.