The Humble Brush Ürünleri

The Humble Brush Ürünleri

   Humble Brush
   2013 yılında İsveç’te kurulan Humble Brush, ağız bakım ürünleri geliştirir. Doğa ve insan dostu geliştirdiği ağız bakım ürünleri dünyada büyük bir farkındalığa imza atıyor. Satın alınan her bir Humble Brush ürününün tutarıyla yardıma muhtaç insanlara bağışta bulunuluyor.
   Humble Brush Ürünleri
   Humble Brush’ın İskandinav tasarımlı ürünleri, ergonomik yapısıyla konforlu bir ağız bakımına sahip olmak isteyen insanların ilk aklına gelen marka olmayı sürdürüyor. Marka, ağız bakımının her aşamasında rahatlıkla kullanılabilecek ürünler geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir.
   Markanın, diş fırçaları, diş macunları, diş fırçası saklama kabı, diş ipi ve birçok ağız bakım ürünü dermoeczanem.com’da yer almaktadır.
   Humble Brush Diş Fırçaları
   Geri dönüşüme uygun olmayan plastik saplı ürünlerin gezegene zararının farkında olan Humble Brush, geri dönüşüme uygun, bambu saplı ürünler geliştirir. Doğada çözünebilen Humble Brush diş fırçalarının kılları BPA içermez. Vegan sertifikalıdır. Humble Brush Doğal Yumuşak Yetişkin Diş Fırçası markanın çok tercih edilen ürünlerinden biridir.
   Humble Brush Diş Macunu
   Sade, verimli, pratik ebatlarda geliştirilen markanın ağız bakım ürünleri dünyada birçok insan tarafından ilgiyle takip ediliyor ve ağız bakım rutinlerinde kullanılıyor.
   Humble Brush diş macunları, dişleri günlük yemek kalıntılarından, dış faktörlerin etkisinden nitelikli bir şekilde temizler, ferah bir nefese kavuşturmaya yardımcı olur. Nane aromalı, çilek aromalı, zencefil aromalı ve kömür içeriğiyle dişleri beyazlatmaya yardımcı diş macunları ile ağız bakımında tercih sınırını geliştirir ve yetişkinlere çok seçenek şansı sunar.
   Humble Brush Diş Fırçası Saklama Kabı
   Marka ağız bakımının her aşamasına özel geliştirdiği ürünlerine bir örnekte diş fırçası saklama kabıdır. Humble Case Diş Fırçası Saklama Kabı günlük olarak diş fırçanızı rahatlıkla muhafaza edebilmenizi sağlar. Böylelikle diş fırçanızın ömrünü uzatabilir, dış faktörlerin etkisinden koruyabilirsiniz. Taşınabilir boyuyla seyahatler için de oldukça uygun olan ürün gittiğiniz her yerde ağzı bakımınızı aksatmamanıza yardımcı olur.
   Humble Brush ürünlerini dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

The-humble-co-5.jpg (147 KB)

Humble Brush Kampanyası Geçerlilik Süresi: 30/07/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında;

Her satılan diş fırçası için humble brush, ihtiyaç sahibi insanlara eşdeğer miktarda bağış yapıyor

 Siz de projeye ortak olun, sevindirin.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.