Humble Brush

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

The Humble Brush Ürünleri

Humble Brush
 2013 yılında İsveç’te kurulan Humble Brush, ağız bakım ürünleri geliştirir. Doğa ve insan dostu geliştirdiği ağız bakım ürünleri dünyada büyük bir farkındalığa imza atıyor. Satın alınan her bir Humble Brush ürününün tutarıyla yardıma muhtaç insanlara bağışta bulunuluyor.
Humble Brush Ürünleri
Humble Brush’ın İskandinav tasarımlı ürünleri, ergonomik yapısıyla konforlu bir ağız bakımına sahip olmak isteyen insanların ilk aklına gelen marka olmayı sürdürüyor. Marka, ağız bakımının her aşamasında rahatlıkla kullanılabilecek ürünler geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir.
Markanın, diş fırçaları, diş macunları, diş fırçası saklama kabı, diş ipi ve birçok ağız bakım ürünü dermoeczanem.com’da yer almaktadır.
Humble Brush Diş Fırçaları
Geri dönüşüme uygun olmayan plastik saplı ürünlerin gezegene zararının farkında olan Humble Brush, geri dönüşüme uygun, bambu saplı ürünler geliştirir. Doğada çözünebilen Humble Brush diş fırçalarının kılları BPA içermez. Vegan sertifikalıdır. Humble Brush Doğal Yumuşak Yetişkin Diş Fırçası markanın çok tercih edilen ürünlerinden biridir.
Humble Brush Diş Macunu
Sade, verimli, pratik ebatlarda geliştirilen markanın ağız bakım ürünleri dünyada birçok insan tarafından ilgiyle takip ediliyor ve ağız bakım rutinlerinde kullanılıyor.
Humble Brush diş macunları, dişleri günlük yemek kalıntılarından, dış faktörlerin etkisinden nitelikli bir şekilde temizler, ferah bir nefese kavuşturmaya yardımcı olur. Nane aromalı, çilek aromalı, zencefil aromalı ve kömür içeriğiyle dişleri beyazlatmaya yardımcı diş macunları ile ağız bakımında tercih sınırını geliştirir ve yetişkinlere çok seçenek şansı sunar.
Humble Brush Diş Fırçası Saklama Kabı
Marka ağız bakımının her aşamasına özel geliştirdiği ürünlerine bir örnekte diş fırçası saklama kabıdır. Humble Case Diş Fırçası Saklama Kabı günlük olarak diş fırçanızı rahatlıkla muhafaza edebilmenizi sağlar. Böylelikle diş fırçanızın ömrünü uzatabilir, dış faktörlerin etkisinden koruyabilirsiniz. Taşınabilir boyuyla seyahatler için de oldukça uygun olan ürün gittiğiniz her yerde ağzı bakımınızı aksatmamanıza yardımcı olur.
   Humble Brush ürünlerini dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.