Misbahçe

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Tüm Ürünleri
 • Koyu leke karşıtı bakım sunar.
 • Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.
 • Antioksidan açısından zengin içeriğe sahiptir.
 • Cildi yumuşatır ve nemlendirir.
(0)
Misbahçe Aydınlatıcı Leke Karşıtı Konsantre 30 ml
 • Göz çevresine tazelik hissi sunar.
 • Gözenekleri tıkamadan nemlendirir.
 • Aydınlatıcı etkiye sahiptir.
 • %100 bitkisel su bazlı içeriğe sahiptir.
(0)
Misbahçe Nemlendirici - Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu 15 ml
 • Cildi temizler, arındırır.
 • Ferahlatır.
 • Parfüm, saç parfümü ve vücut misti olarak kullanılabilir.
(0)
Misbahçe Çiçek Buketi Aromatik Kolonya 60 ml
Kampanya ürünüdür. Satışta değildir.
(0)
Misbahçe Kuşburnu Çekirdeği Yağı 10 ml + Kitapçık ( Kampanya Ürünü )
Yüz, vücut ve saç temizliğinde kullanılan sabun.
(0)
Misbahçe Defne Sabunu 185 gr
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Misbahçe

Misbahçe markası, zeytinden elde edilen yağlarla kişisel bakım için uygun ürünler geliştirir. Bir aile şirketine ait olan marka, geliştirdiği ürünleri cildin pH’ına uygun tasarlar. Kaliteyi bir öncelik olarak gören Misbahçe, üretimin her aşamasında bu prensibinden dışarı çıkmaz. En iyi ham maddeleri seçen marka, cilt bakımında temiz içerikleri kullanmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir.
Misbahçe, cildinde Anadolu topraklarının tatlı esintisini yaşamak isteyenlerin tercihidir. Ülkemizden ve dünyanın her yerinden büyük özveriyle seçilen mahsullerle geliştirilen markanın ürünleri, cildinize taze bir his kazandıracak ve mis gibi bir hisse ulaştıracaktır. Doğal cilt bakımını savunan ve bilinç haline getirmeye çalışan Misbahçe, çalışmalarını düzenlediği workshoplarla destekler ve herkese tanıtmaya çalışır. Misbahçe, en fazla sabun çeşitliliğine sahip olan markalardan biridir.
Marka tarafından geliştirilen yağlar, en kaliteli kaynaklardan elde edilir ve sertifikalıdır. Tüm ürünler ambalajlanmadan önce dezenfekte edilir. Ürünlerin birçoğu buzdolabında saklanarak muhafaza edilir. Bu yağlardan öne çıkan kuşburnu çekirdeği yağını, cilt bakımınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Yoğun ilgi gören Misbahçe aktif yüz suyu, tüm içerikleriyle tamamen doğal olan Misbahçe güneş kremi ile cilt bakımınızda doğanın muhteşem enerjisini hissedebilirsiniz. Markanın güneş kremi yüzde yüz doğal içeriklere sahip nadir ürünlerden biridir. Uçucu yağlar, esansiyel yağlar, kokusuyla büyüleyen sabunlar ve birçok Misbahçe cilt bakım ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
Misbahçe nemlendirici leke karşıtı aktif yüz suyu ile cildinizin ihtiyacı olan nemi karşılayabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan bu ürün, cildin lekeye eğilimini azaltmaya çalışır.
Yüzde yüz saf özlerden elde edilen Misbahçe gül suyu, cildi ideal temizliğe ulaştırır. Cilt gerginliğini azaltmaya, cildi yatıştırmaya, rahatlatmaya ve gün yorgunluğunu gidermeye yardımcı olur. Günlük cilt bakımınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Buzdolabında saklanması önerilir.
Fas’tan getirilen Argan meyvesinden elde edilen Misbahçe argan yağı; saç ve cilt bakımında rahatlıkla kullanılabilir. Saçtaki yorgunluğu gidermeye yardımcı olan özel formülü, ışıltı kazandırmaya da yardımcı olur. Ciltte kullanıldığında da nem ihtiyacını takviye eder, zamanın etkilerini gidermeye çalışır.
Misbahçe ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.