The Purest Solutions

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2

The Purest Solutions Ürünleri

2020 yılında kurulan The Purest Solutions, cilt bakım ürünleri sunmaktadır. Sağlıklı bir cilt için en saf çözümleri üretmeyi amaçlamıştır ve bunu felsefe edinmiştir. Türk markası olan The Purest Solutions her zaman cilt problemlerine çözüm odaklı içerikler üretmeyi hedeflemiştir. Marka, formüller oluşturulurken tüketicinin ihtiyacı ve edindiği alışkanlıklar doğrultusunda adım adım ilerlemiştir. The Purest Solutions serumlar, tonikler, temizleyiciler ve kremlerden oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir. Cilt bakım ürünleri doğrudan cilde temas ettiği için temiz içeriğe sahip olması çok önemli konudur. Vegan ürünlere sahip olan The Purest Solutions, hayvan dostudur. Az ama öz olan efektif formülasyonlarıyla temiz içeriğe sahiptir. Tüm cilt tiplerine uygun ürün seçeneği bulunmaktadır. The Purest Solutions birden fazla ürünü bir araya getirerek avantajlı paketler sunmaktadır. Tonik, peeling ve nemlendiriciyi aynı setin içinde yer alabilir, bu sayede cilt bakım rutini direkt olarak oluşturulabilir.

Cildi tazelemeye yardımcı olan The Purest Solutions aynı zamanda 1% Retinol + Ceramide Rejuvenating Retinol Vita A Serum, Niacinamide 10% Vita-B Complex ve Solutio Brightening + Lightening Vitamin C Serum ile cildin ihtiyacı olan vitaminleri vermeye yardımcı olur. Cilde nem desteği sağlar. Nemli cilt sayesinde kırışıklık görünümünde azalma sağlanır. Niacinamide 10% Vita-B Complex, yenilikçi formüle sahiptir. İçeriğinde Panthenol, Tokoferol ve 4D Hyalüronik Asit bulunur.

Siyah nokta ve leke görünümünü azaltmaya yardımcı The Purest Solutions ürünleri; Intensive Pore Tightening + Lightening Serum, Arbutin 2% + Hyaluronic Acid Brightening Serum ve Oil Control Toner ile aynı zamanda cildin güçlenmesine yardımcı olur. Bu seri cilt tonunda oluşan eşitsizlik görünümü düzeltmeyi amaçlar.

The Purest Solutions yaşlanma belirtilerine karşı cildin özellikle göz çevresinin güçlü savunma oluşturmasını destekler. İnce çizgilerin en aza inmesine yardımcı olur. Derin kırışıklık görünümünün azalmasını hedefler. Peptide Complex Serum, aydınlatıcı ve yaşlanma karşıtı özellikleriyle cilde bakım yapar. İçeriği 10% Ascorbic Acid, 0.5% Ferulic Acid ve Prebiyotikler ile zenginleştirilerek formüle edilmiştir. Caffeine 5% + Vitamin C Radiance Eye Contour Serum, göz çevresinde meydana gelen ince çizgilere yaşlanma karşıtı bakım yapar. Aydınlık ve ışıl ışıl bir görünüm sağlar. Göz çevresi yüz bölgesinde bulunan en hassas bölgedir. Bu sebeple bakımının çok özenli yapılması gerekir. Masaj yaparak göz çevresine uygulanabilir böylelikle aynı zamanda masaj ile kan dolaşımı da hızlanır.

The Purest Solutions BHA İçeren Cilt Bakım Seti; Canlandırıcı ve Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi, Oil Control Toner’den oluşmaktadır. Hidroksi Asitler 3’e ayrılır; bunlardan biri Beta Hidroksi Asit’tir. İçeriğinde Salisilik Asit, Tropik Asit, Beta- Hidroksibütanoik Asit ve Tretokanik Asit barındırır. Peeling denince son dönemlerde oldukça popüler hale gelen asitler arasındadır. BHA’lar yağda çözünen asitlerdir. Cildin biraz daha derinine iner ve gözenekleri temizleyerek cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Sebum üretimini dengelemeye yardımcı olur. Cilt tonu görünümünün eşitlenmesini destekler. Canlandırıcı ve Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi, içeriği Hyalüronik asit ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede nemlendirme özelliği bulunur. Cildi yumuşatma özelliği vardır. Oil Control Toner, makyaj kalıntılarından arındırırken, cilt tonu eşitsizliğini de en aza indirir.

The Purest Solutions cilt sorunlarına karşı savaşır. Leke ve siyah nokta görünümüne karşı bakım ve yaşlanma karşıtı bakım gibi birçok soruna çözüm üreterek bakım yapar ve cildin en çok ihtiyacı olan nemi vererek birçok sorunu ortadan kaldırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.