Göğüs Bakımı

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
1 2

Göğüs Bakım Ürünleri

Göğüsler kadınların en önemli organlarından biridir. Özellikle bebek olduktan sonraki dönemde bakımı kadınlar için daha önemli hale gelir. Çünkü bu dönemde göğüslerde değişiklikler gözlenebilir. Bu değişimlere karşı göğüslerinize mutlaka bakım yapmalısınız. İşte tam da bu aşamada siz yardımcı olacak ürünler dermoeczanem.com’da sizi bekliyor.
Emzirmek anne ve bebeklerin arasındaki bağın artmasına yardımcı olur. Emzirme ürünleri ile göğüslerinize bakım yapabilir ve bebeğinizi rahat rahat emzirebilirsiniz. Göğüs petleri, göğüs ucu bakım ürünleri, çatlak bakım kremleri, göğüs ucu kremleri, meme ucu bakım kremleri, göğüs petleri, göğüs pompaları, göğüs koruyucular, anne sütü saklama poşetleri, göğüs büyütücü krem gibi birçok ürünleri ile göğüs bakım ürünleri dermoeczanem.com’da…
Lansinoh Nursing Pads; Göğüs peti olarak tasarlanan bu ürün, annelerin kıyafetlerinin lekelenmesini engeller. Emzirdiğiniz dönemde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Lansinoh HPA Lanolin Krem; Göğüs uçlarını rahatlatmak için üretilmiştir. Son teknoloji yardımıyla üretilmiştir. Saf lanolin içerir. Cildinize uygulayarak yumuşamasına yardımcı olmasını sağlar. Avusturya merkezli üretime sahip krem, dünyada birçok annenin yardımına koşar. İngiliz Alerji Kurumundan onay almış bir üründür.
The Organic Pharmacy Miracle Nipple Cream; Emzirme sırasında oluşabilecek sorunlara karşı bakım için geliştirilmiştir. Emzirme sonrasında uygulanabilir. The Organic Pharmacy Miracle Nipple Cream, göğüs uçlarını nemlendirmeye yardımcı olur.
Tüm göğüs bakımı ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.