La Roche Posay Anthelios Güneş Serisi

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Anthelios Güneş Kremleri ve Losyonları

La Roche Posay, 1975 yılında Fransa’nın termal su kaynakları ile meşhur ‘La Roche Posay’ isimli tarihi bir kentten almıştır. Kentten çıkan termal sular ve özel dermatolojik laboratuvarlarda geliştirilen formüller sayesinde La Roche Posay, başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada dermokozmetik alanında çok büyük başarılara imza atmıştır. ‘La Roche Posay Laboratoire Dermatologique’ insan cildine değer veren felsefesi ile, farklı cilt tipleri için özel formüller geliştirerek, cilt düzensizliklerini en aza indirmeyi hedefler, ciltlerimiz için en güzel görünümü sağlamaya çalışır. İşte tam da bu noktada devreye La Roche Posay Anthelios serisi giriyor, çünkü cildimize ne kadar bakarsak bakalım, ne kullanırsak kullanalım, güneşten doğru şekilde korunmadığımız sürece, kullandığımız ürünlerin hiç bir faydasını göremeyiz. La Roche Posay de bunu çok iyi biliyor ve cildimizi güneşe karşı en etkili biçimde korumamız ve cilt için kullandığımız diğer ürünler ile de en iyi uyumu sağlayabilmemiz için La Roche Posay Güneş Koruyucu Anthelios serisini geliştirdi.

La Roche Posay Anthelios Güneş Kremleri

25 yıldan daha uzun bir süredir geliştirilen La Roche Posay güneş kremleri, son teknoloji klinik çalışmalar sayesinde, UVA - UVB, infrared ve diğer zararlı etkenlere karşı yüksek koruma sağlar. Bu korumanın yanında cildinizin duyduğu nemlendirme, leke görünümüne karşı bakım, toleransı düşük ciltler için bakım ve anti-aging gibi farklı görevleri de üstlenir. La Roche Posay Anthelios serisinin en büyük özelliği, bütün bu yüksek koruma ve bakımları sağlarken, ciltte istenmeyen bir tepki oluşmamasını sağlamak için özel geliştirilmiş olmasıdır.

Toleransı Düşük Hassas Yüzler İçin Optimum Güneş Koruması

Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş formüle sahip Anthelioslar, cildi güneşten korumak için en uygun ve etkili formüle sahiptirler. Ciltte güneş ile temas sonucu oluşabilecek cilt görünümü problemlerini en aza indirmek, zararlı UVa ve UVb ışınlarına karşı tam koruma sağlamak için özen ile geliştirmişlerdir. La Roche Posay Anthelios ürünleri tere ve suya dayanıklı da olsa, konforlu bir his için terden arınmış şekilde kullanmak daha uygundur. Tüm Anthelios ürünleri hassas ciltlerin kullanabileceği şekilde geliştirilmiştir. Fakat hassas ciltler için en çok önerilen güneş kremleri, Anthelios XL Dry Touch, Anthelios Hydrating Cream Spf50+ ve serinin en güçlü UVa koruyucusu olan Anthelios Invisible Fluid Spf50+’dir.

Hem Güneş Koruyucu Hemde Nemlendirici İsteyenler İçin

Sıcak yaz dönemleri içinde cildimizin sebum dengesinin bozulduğunu ve neme ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Yaz dönemleri için cildimizin genellikle su bazlı nemlendiricilere ihtiyaç duyduğunu söyleyebiliriz. Cildimizin su ihtiyacı doğru şekilde karşılanmadığı takdirde güneşe karşı olan hassasiyet de artabilir. Gelişmiş Xl Protect formülü sayesinde, yüzünüz için, Anthelios Hydrating Cream ve Anthelios Sun Intolerance Cream, vücudunuz için Anthelios Xl Comfort Lotion, çocuklar içinse ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS INVISIBLE SPR devreye girer. Bütün bu ürünlerin ortak özellikleri La Roche’nin özel olarak geliştirdiği ‘Xl Protect’ formüllerine sahip olmaları, cildi dengeli şekilde nemlendiricileri olmaları ve kolayca emilebilmeleridir.

Leke Görünümlü Ciltler İçin

Güneş ciltteki leke oluşumunu hızlandıran en önemli faktörlerden bir tanesidir ve bazı ciltler leke görünümü kazanmaya, ciltteki renk dengisinin bozulmasına daha meyillidir. İşte bu cilde sahip kişiler, kendi ciltleri için özel olarak geliştirilmiş, renk eşitlemeye yardımcı olan çok güçlü güneş kremi kullanmalılar. ANTHELIOS PIGMENTATION RENKLİ KREM SPF50+ ve ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS JEL KREM SPF50+ tam da bu görevleri üstlenmek üzere geliştirilmiş özel kremlerdir. ANTHELİOS PIGMENTATION RENKLİ KREM, Xl Protect formülünü, procerad ile zenginleştirmiştir. Güneşe karşı toleransı düşük, lekeye meyilli olan ciltler özel olarak geliştirilmiştir. ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS JEL KREM, Niacinamide ve ve salisilik asit özü ile geliştirilmiş cilt tonunu eşitlemeyi ve ciltte leke olmasını engellemeyi amaçlayan çok yüksek korumalı güneş kremidir

La Roche Posay Güneş Kremi Nasıl ve Ne Zaman Kullanılmalı?

La Roche Posay güneş kremini en etkili şekilde kullanmak için dikkate edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlardan ilki, güneş kremini güneş ile temas etmeden yaklaşık 5-10 dakika arasında kullanmaktır. O sürede cilt güneş kremini emecek böylece zararlı güneş ışınlarına karşı derinlemesine koruma sağlayacaktır. Güneş kremi cildin en üst kısmına, cilt bakım rutininin en son aşaması olarak uygulanmalıdır. Yaklaşık 2 saatte bir defa veya cilt terleme yada ıslanma gibi bir durum ile karşılaşırsa krem yenilenmelidir. Zararlı UVa ve UVb ışınları sadece yazın veya güneş olduğu zamanlar değil, 365 gün boyunca aktif olarak dünya yüzeyine çarpmaktadır. Dolayısı ile sadece yaz aylarında değil, kış ve bahar aylarında da güneşe karşı doğru şekilde korunmalıyız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.