dermobottestebasla

Stick Güneş Kremi

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Stick Güneş Kremleri

Stick güneş koruyucular, diğer formlara göre daha pratik olduğu için tercih edilmektedir. Ciltte özel bölgelere güneş koruyucu uygulamak için de çokça tercih edilen bir formdur. Özellikle yüz, dudak, burun gibi bölgeler hassas olduğu için kolay uygulanan stick formlar daha çok tercih edilir. Stick güneş koruyucular cildi güneşten gelen zararlı UV ışınlarından korumak amacıyla geliştirilen ürünlerdir.  Cilt korunmadığı takdirde ciltte erken yaşlanma, leke görünümü gibi cilt sorunları ortaya çıkabilir. Stick forma bakıldığında suya dayanıklı olduğu için yüzme spor gibi aktivitelerde sıkça tercih edilir.

Stick Güneş Koruyucunun Avantajları

Stick güneş koruyucularının en çok tercih edilen formlardan biri olmasının sebebi kolay taşınabiliyor olmasıdır. Hem küçük boyda hem de stick formda olduğu için çantada hatta cepte bile taşınabilir olmasından kaynaklıdır.  Böylece sıkça güneş koruyucu uygulama fırsatı yakalanmış olur.

Stick güneş koruyucular, krem ve losyonlara göre daha kolay uygulanabilir ve yapışkanlık hissi bırakmayan ürünlerdir. Hafif yapıya sahiplerdir. Bu sebeple yağlı ve karma cilde sahip kişiler tarafından tercih edilir.

Stick Güneş Koruyucu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Stick güneş koruyucu seçerken bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncellikle cilt tipinize uygun ve yüksek spf değerine sahip ürünler tercih edilmelidir. İçeriğine dikkat edilmesi gerekir. Daha doğal geniş spektrum içeren stick koruyucular kullanılmalıdır. Stick güneş koruyucu kullanmadan önce cildin temiz olması önemlidir. Gözenek görünümü, siyah ve beyaz nokta görünümü oluşmaması için mutlaka cilt temiz olmalıdır.

Uriage Stick Güneş Kremleri

Uriage Bariesun SPF50+ Invisible Stick hassas bölgeler için kullanıma uygundur. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korur. Nemlendirici etki sunar. Uriage Bariesun Stick Levres Spf 30 derecesine sahiptir. Güneş korumalı dudak bakımı yapar. Dudakları güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Güneşten koruma sağlarken aynı zamanda dudakları nemlendirerek besler. Dudaklara yumuşaklık verir. Gün boyu koruma sağlar. Tüm ciltlere uygundur.

Mustela SPF50+ Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Stick

Arıtılmış Avokado yağı içerir. Hedeflenen yüz ve vücut bölgelerini tüm mevsimlerde UVA ile UVB ışınlarına karşı korur. Uygulaması kolay ve pratiktir. Hem cepte hem de çantada taşınabilir. Hızlı rütuşlar için mükemmel bir yardımcıdır. Ciltte beyaz iz bırakmayan görünmez bir yapıya sahiptir, yapışkan bir his bırakmaz. Suya ve kuma dayanıklı formülü, 1 yaştan itibaren, aşırı kuru ciltler dahil tüm cilt tiplerine ve tüm ailenin kullanımına uygundur. Uygulamadan sonra cildi yumuşatmaya ve kuruyan ciltte düzensiz cilt görünümüne karşı bakım sağlar. Tüm aile bireyleri için güvenlidir. Mustela için özel seçilen yüksek toleranslı koruyucu filtreler içerir. Hawaii Mercan Koruma Yasası'na uygun UV filtrelerine sahiptir. Patentli içeriği Avocado Perseose sayesinde tüm cilt tiplerinin nemini korumaya yardımcıdır. İçerdiği yoğun E Vitamini ile cildi güçlendirmeye yardımcıdır. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlar ve kokusuzdur.

Bionike Güneş Koruyucu Stick Spf +50

Bionike Güneş Koruyucu Stick Spf +50 uygulandığında yumuşak ve şeffaf bir yapıya sahip, çok yüksek koruma sağlayan, bölgesel kullanım için pratik çubuktur. Dudaklar, burun ve kulaklar gibi en hassas bölgelerin özel bir ışıkla korunması için idealdir. UVA ve UVB koruması sağlar. Su geçirmez. Koruyucu ve parfüm içermez.

Avene Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu Stick Spf 50

Hassas bölgelere özgü geliştirilen stick formda güneş koruyucu üründür. Ambalajı sayesinde pratik kullanım sağlar. Gün boyu güneşin zararlı ışınlarına karşı hassas bölgeleri korur. Cildi beslemeye ve nemlendirmeye yardımcıdır. Çevre dostu sertifikalı bir fabrikada üretilmiştir. Aileler, sporcular ve kadınlara yönelik, fark edilmiş hassas alanlar için yüksek güneş koruması.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.