Cilinique Kampanyası Geçerlilik Süresi: 05/04/2018 - 31/10/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Clinique Makyaj ve Cilt Bakım Ürünleri

Markanın geçmiş 1966 yılına kadar uzanıyor. Kurucuları arasında ünlü estetisyenler ve dermatoloji uzmanları yer alıyor. Clinique ürünleri dünyaca ünlü güzellik devi Esta Lauder , Elca Cosmetics bünyesindeki önemli bir Amerikan markası. Bakım için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerin yanı sıra parfüm ve makyaj ürünlerinde de sizlere zengin seçenekler sunuyor. Clinique markasının cilt bakım ürünleri arasında nemlendiriciler, anti-age bakım, leke karşıtı bakım ürünleri, yağlanma karşıtı matlaştırıcı bakım ürünleri, güneş kremleri, makyaj ve cilt temizleme ürünleri gibi çok ihtiyaç duyacağınız ve kullananların yorumlarında yüksek beğeni alan ürünler mevcut. Bunun yanında Cliniuqe Makyaj kategorisinde günlük makyajınız ve özel günleriniz için ihtiyaç duyacağınız her türlü makyaj ürününü yüksek kalite ve etkinliğe sahip özelliklerle bulacaksınız.

   Clinique Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayınız... Gizle

 Clinique, Harika Bir Cilt Yaratılabilir felsefesine dayanarak dermatologlar tarafından kurulan ilk kozmetik markasıdır. Her biri özenle üretilmiş olan Clinique  cilt bakımı, makyaj ürünleri ve güneş ürünleri Alerji Testinden geçmiştir ve %100 Parfümsüzdür
 Cilt bakımından makyaj ürünlerine kadar tüm ürünleri dermatolojik kökenlere dayanmaktadır. Tüm farklı cilt tipleri ve endişeleri için özel çözümler ve farklı cilt tiplerinin rahatlığına odaklanmış ürünler, sektördeki en iyi eğitimi almış uzmanlarla bir araya geldiğinde Clinique'i nesiller boyu güvenilen bir dost ve kişisel güzelliğin dünyadaki sembolü haline getiriyor. Cliniquedünyanın lider prestijli cilt bakımı ve kozmetik markalarından biridir ve bugün tüm dünyada 130'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
 Tüm ciltler için özel çözümler üreten Clinique markasının anti blemish, even better, repairwear, güneş ürünleri, makyaj ürünleri, parfümler, erkek bakım serisi ve avantajlı setlerine sitemizden online olarak ulaşabilir, uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4 5 6
Toplam 303 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.