Clinique

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 152 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Clinique Ürünleri

Üst düzey dermokozmetik standartlarda geliştirilmiş bir cilt bakımı: Clinique. Marka, 50 yılı aşkın süredir kozmetik piyasasında yer alır ve geliştirdiği ürünlerle kadınlara ve erkeklere özel seçenekler sunar. Gelenekselleşmiş tüm güzellik normlarına karşı çıkar ve kullanıcısının kendi güzelliğinin farkına varmasına yardımcı olur. Elit bir kişisel bakıma kavuşmak isteyen her kullanıcının yolu Clinique ile kesişebilir.
Marka, komplike bir cilt bakımı rutinleri yerine sadeleştirilmiş ve temiz içeriklerle geliştirilmiş ürünlerin yer aldığı bir bakımı savunur. Markanın ürünleri, dermatolojik testlerden geçerek piyasaya sunulur ve üretimin her aşamasında kalite kontrollerinden geçer. Güvenli içeriklerle geliştirilen bu bakım ürünleri yüksek konsantrasyonlar içerir. Yüzde yüz parfümsüz geliştirilen markanın ürünleri ile cildiniz bakıma doysun. Cildinize uygun bir cilt bakımı oluşturmak isterseniz markaya ait ürünleri tercih edebilirsiniz. Karma, yağlı, kuru, normal ve hassas her cilt tipi için geliştirilmiş özel seçenekleri ile bakımda adres Clinique’dir. Cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri, erkek bakım ürünleri, güneş bakım ürünleri, parfümler ve setler gibi önemli Clinique ürünleri dermoeczanem.com’da sizlerle… Öne çıkan Clinique toniklerinden olan For Men Exfoliating Tonic Anti Brillance, tıraş sonrası kullanım için özel geliştirilmiştir. Yağlı ciltlere özel geliştirilen formu cildi derinlemesine temizler ve tıraşın etkisini gidermeye çalışır. Erkek cildi için özel geliştirilmiştir.
Clinique nemlendiricilerinden biri olan Clinique Even Better Hand Cream, lekeye eğilimli ciltler için özel geliştirilmiştir. Cilt görünümü düzenlemeye yardımcı formülü ton dengesizliğini gidermeye yardımcı olur. Ayrıca cildi nemlendirmeyi de ihmal etmez.
Clinique Anti Blemish BB Cream; Clinique BB kremlerden biridir. Normal, karma, yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için geliştirilmiştir. Kolay bir kullanıma sahiptir. Cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı olur. Ciltteki fazla yağa karşı bakım yapar, sebum dengesini ayarlamaya çalışır, cilt görünümünü eşitlemeyi hedefler. Cilde pürüzsüzlük kazandırmayı amaçlar. Cilde mat bir görünüme ulaştırmayı hedefler, günlük kullanım için uygundur. Ayrıca cildi güneşe karşı korumaya çalışır. Tüm Clinique ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.