Siyah Nokta

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 ... 7
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 210 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Siyah Nokta Görünümünün Nedenleri ve Çözüm Yolları

Siyah nokta görünümü her ciltte oluşabilecek oldukça doğal bir durumdur. Siyah nokta görünümünün oluşmasının en büyük sebeplerinden biri cildi fazla yağ, kir ve makyaj kalıntılarının etkili bir şekilde temizlenmemesi sonucu oluşur. Ciltteki fazla yağ, kir ve makyaj kalıntıları gözeneklere dolar. Gözenekler dolduğu zaman da ciltte siyah nokta görünümü oluşur. Ciltte oluşan siyah nokta görünümünü azaltmaya yardımcı ürünler kullanılır. Cilt bakım rutinine eklenen birkaç ürün ile siyah nokta görünümünün temizlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Gözenekleri etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı ürünler Dermoeczanem.com’da

Siyah Nokta Karşıtı Bakım Önerileri

İlk olarak bilinmesi gereken siyah nokta neden oluştuğudur. Siyah nokta görünümü cildi ve gözenekleri etkili bir şekilde yağ, kir ve makyajdan arındırılmaması sonucunda oluşur. Bu durum her cilt tipinde görünebilir. Ancak siyah nokta görünümü diğer ciltlere oranla yağlı ve düzensiz ciltlerde daha çok görülür. Nedeni ise normalde cildin üretmesi gereken yağ miktarından daha fazla yağ üretmesidir. Yağlı ve düzensiz ciltlerde normalden daha fazla üretilen yağ etkili bir şekilde temizlenmediği zaman gözeneklere dolar ve bu da gözenekleri tıkar. Sıra geldi siyah nokta görünümü nasıl temizlenir? Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Siyah nokta karşıtı temizleme ürünleri ile cildi temizledikten sonra tonik ile cildi ve gözenekleri kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arındırılır. Tonik sürülen cilde siyah nokta karşıtı ve gözenek sıkılaştırmaya yardımcı serum uygulanır. Serum sonrası yine cilde siyah nokta karşıtı ve gözenek sıkılaştırmaya yardımcı krem ile bakım rutini tamamlanır. Gözenekleri sıkılaştırmaya ve siyah nokta karşıtı bakım yapmaya yardımcı popüler bakım ürünlerini inceleyelim!

Siyah Nokta Karşıtı Ürünler

Temizleme Ürünleri:

Bioderma Sebium Foaming Temizleme Jeli: Karma ve yağlı ciltlerin günlük kullanımına uygun temizleyici jel. Bioderma temizleyici jel geliştirilmiş formülü sayesinde ciltte fazla sebumu dengelemeye yardımcı olur. Ciltten yağ, kir ve makyajı nazik bir şekilde temizler. Sabun içermeyen formülü ile cildi kurutmadan temizlemeye yardımcıdır. Cildin pH seviyesine uygun olarak geliştirilmiştir. Gözenekleri tıkamaz.

Yves Rocher Pure Menthe Siyah Nokta Karşıtı Kömür Maskesi: Düzensiz ve yağlı ciltlerin kullanımına uygun Yves Rocher siyah nokta maskesi. %98 doğal içeriklere ve cilt ile uyumlu pH seviyesine sahiptir. Gözenekleri etkili bir şekilde temizlemeye ve siyah nokta görünümünü azaltmaya yardımcıdır. Cildi fazla sebumdan arındırmaya yardımcıdır. Formülü organik nane ve bitkisel kömür içerir. Ciltte pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Ferah dokusu ile cildi etkili bir şekilde temizlemeye yardımcıdır.

Ayrıca siyah nokta aleti ile ciltte siyah nokta karşıtı bakım yapabilirsiniz. Siyah nokta temizleme aleti nascita ultrasonik ile ciltteki gözenekleri etkili bir şekilde temizlemeye yardımcıdır. Ultrasonik titreşimlerle temizleme ürününü atomize eder ve kiri temizlemeye yardımcı olur. Genişlemiş gözenek görünümünü en aza indirmeye yardımcıdır. Temizleyiciler ve yüz masajı kombinasyonu ile ciltte daha pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

 

Tonik Ürünleri:

The Purest Solutions Exfoliating + Clarifying Toner: Cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırmaya ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcıdır. Ciltte yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcıdır. Vegan ve hayvan dostudur.

Gözenek Sıkılaştırıcı Krem

La Roche Posay Effaclar K (+) Yüz Bakım Kremi: Yağlı ve düzensiz ciltlerin kullanımına uygun sebum dengesini sağlamaya yardımcı krem. Cildin daha pürüzsüz ve eşit tonda görünmesine yardımcı olur. Ciltte fazla sebumdan dolayı oluşan parlama karşıtı bakım yapar. Tıkalı gözeneklerin etkili bir şekilde temizlenmesine ve gözenek görünümünün azalmasına yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.