Maybelline Ürünleri

Maybelline Ürünleri

   Makyaj trendlerini ‘podyumdan caddelere’ iddiasıyla kullanıcılarına sunan Maybelline New-York, dünyanın bir numaralı makyaj markası olma konusunda emin adımlarla ilerliyor. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra ürünlerinin ışıltısı, cazip ve genç bir görünüm kazandırmasıyla kadınların gönlünü fethetmeye devam edecek gibi duruyor. Maybelline markası kaliteli ürünleri ve avantajlı fiyatlarıyla makyaj malzemesi markaları arasında öncü olmaya devam ediyor.
   Maybelline ruj, Maybelline maskara, Maybelline pudra, Maybelline kapatıcı, Maybelline eye-liner, Maybelline New-York markasının en dikkat çeken ürünleri. Maybelline Volum Express Colossal Mascara Smoky Eyes ise, kadınların çok tercih ettiği maskaralardan biri. Maybelline markasının kozmetik ürünlerine dermoeczanem.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 99 ürün görüntüleniyor.
1 2

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.