Maybelline

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Tüm Ürünleri
Cesur, pigmentli bir renge sahip, kremsi, mat ruj
(0)
Maybelline Super Stay Matte Ink Liquid Lipstick 5ml
59,90 TL
53,91 TL
Göz altı kapatıcısı. Göz altı şişlik ve ince çizgileri kapatmaya yardımcıdır.
(0)
Maybelline Instant Eraser Eye Perfect Cover Concealer 6.8ml
82,90 TL
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
1 2

Maybelline Ürünleri

Makyaj trendlerini ‘podyumdan caddelere’ iddiasıyla kullanıcılarına sunan Maybelline New-York, dünyanın bir numaralı makyaj markası olma konusunda emin adımlarla ilerliyor. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra ürünlerinin ışıltısı, cazip ve genç bir görünüm kazandırmasıyla kadınların gönlünü fethetmeye devam edecek gibi duruyor. Maybelline markası kaliteli ürünleri ve avantajlı fiyatlarıyla, makyaj malzemesi markaları arasında öncü olmaya devam ediyor.
Makyaj, eskiden bu yana kadınların güzelleşme yöntemlerinden biridir. Eski Mısır Kraliçesi Kloepatra’nın doğal yağlardan makyaj malzemesi yaptırdığı biliniyor. Günümüzde de kadınların sık kullandığı makyaj kendi içinde birçok trende sahiptir. Bu trendler her sene geliştirilen makyaj malzemeleri ile revize ediliyor ve ihtiyaca göre kullanıcısına sunuluyor.
Oldukça kompleks malzemelere sahip olan Maybelline, son derece şık ürünleri ile kadınların aklını başından alıyor. Maybelline ruj, maskara, pudra, kapatıcı, eye-liner, Maybelline New-York markasının en dikkat çeken ürünlerinden birkaçıdır.

Maybelline Volum Express Colossal Mascara Smoky Eyes Maybelline Volum Express Colossal Mascara Smoky Eyes, kadınların çok tercih ettiği maskaralardan biridir. Kirpiklere dolgun bir görünüm kazandırmaya çalışır. Günlük kullanım için uygundur.

Maybelline Fit Me Concealer Makyaj artistlerinin çokça önerdiği ürünlerden biri olan Fit me, ciltteki kusurları derinlemesine gizliyor. Fondöten performansı sergileyen yapısı oldukça başarılı bir kapatıcılığa sahiptir. Maybelline markasının kozmetik ürünlerine dermoeczanem.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.