Maybelline Ürünleri

Maybelline Ürünleri

   Makyaj trendlerini ‘podyumdan caddelere’ iddiasıyla kullanıcılarına sunan Maybelline New-York, dünyanın bir numaralı makyaj markası olma konusunda emin adımlarla ilerliyor. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra ürünlerinin ışıltısı, cazip ve genç bir görünüm kazandırmasıyla kadınların gönlünü fethetmeye devam edecek gibi duruyor. Maybelline markası kaliteli ürünleri ve avantajlı fiyatlarıyla makyaj malzemesi markaları arasında öncü olmaya devam ediyor.
   Maybelline ruj, Maybelline maskara, Maybelline pudra, Maybelline kapatıcı, Maybelline eye-liner, Maybelline New-York markasının en dikkat çeken ürünleri. Maybelline Volum Express Colossal Mascara Smoky Eyes ise, kadınların çok tercih ettiği maskaralardan biri. Maybelline markasının kozmetik ürünlerine dermoeczanem.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 127 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.