Bioderma Atoderm

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Bioderma Atoderm Ürünleri

Bioderma markası, her cilt tipine özgü ürünler geliştirir. Cildin direk sorununa yönelik geliştirdiği ürünlerle her cildin kendine özgü ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Cilt kuruluğu ve atopiye eğilim gösterme en çok kuru cilt tipinde görülür. Bioderma Atoderm serisi ile dermoeczanem.com’da sizlerle buluşuyor.

Atopiye eğilim ve kuru cilt görünümü sıkça rastlanan cilt sorunlarından biridir. Bu cilt sorununa karşı geliştirilen ürünler, cildin nem miktarını yükseltir ve atopiye eğilim gösterme sorununa karşı bakım yaparlar. Böylelikle cilt üzerindeki nemsiz görünüm azaltılmaya çalışılır. Son derece yetkin olan Atoderm ürünleri, laboratuvarlarda geliştirilmiştir. Dermatolojik testlere tabi tutulan bu ürünler, cilde uyumlu pH’a sahiptir. Atoderm ürünleri sorunları çözme konusunda başarısı ile kuru cilt tipi sahiplerinden yoğun ilgi görür.

Atoderm serisi • Cildi kuru görünümden uzaklaştırmaya çalışır.
• Cilde doğal ışıltı kazandırmayı amaçlar.
• Cildin ihtiyacı olan nemi takviye eder.
• Cildin üzerinden dış faktörlerin etkisini azaltmaya çalışır.

Yatıştırıcı bakım kremi, temizleyici jel, nemlendirici lip-stick, cildi nemlendirmeye yardımcı bakım kremi, yatıştırmaya yardımcı sprey, besleyici balm, temizleyici bar, koruyucu jel ve birçok Atoderm ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.