Voonka Ürünleri

Voonka Ürünleri

    Tempolu iş&eğitim hayatı içerisinde dengeli ve düzenli beslenmek başarımızdaki en büyük faktörlerden başında gelir. Yoğun tempo ile başa çıkabilmek için çoğumuz hem kendimiz hem de yakınlarımız için vitamin ve mineral desteği alıyoruz. Alırken tercihimiz güven duyduğumuz, geçmişi olan tavsiye edilen markalar oluyor. İşte burada Helal Sertifikalı, İSO9001 ve İSO10001 gibi kalite sertifikalarına sahip uzun yıllardır aşina olduğumuz Eczacıbaşı gibi kurumsal insana değer veren, güven duyduğumuz firmalar dikkat çekiyor. 44 çeşit, ürünleri ile VOONKA markasını mutlaka incelemelisiniz. Her yaşa ve ihtiyaca yönelik çeşitleri ile günlük hayatımızı kolaylaştıracak Voonka ürünleri; hem sağlık, hem zindelik, hem de güzellik için tercih edebilirsiniz..

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2

Pişik Bakımı Nasıl Olmalıdır

Pişik sorunu, bebeklerde çok görülen cilt problemlerinden biridir. En çok 0-18 ay arası görülen bu problem, ebeveynlerin elini kolunu bağlar.

İstenmeyen Tüylerden Kremle Kurtulun

Pratik bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulamaya yardımcı olan tüy dökücü kremler, son yılların trend ürünleridir. Özellikle dar vakitlerde istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı bu ürünler, cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmada oldukça başarılıdır.

Hassas Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hassas ciltlerin çok yaşadığı bir sorun olan kızarıklığa eğilime, özellikle yaz aylarında sık rastlanır. Diğer cilt tiplerine göre dış faktörlerin etkisine daha duyarlı olan bu cilt tipini yanlış bakım uygulamaları ve yanlış bakım ürünleri kullanmak da etkiler.

Deniz Sonrası Saç Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Yaz geldi, plajlar doldu. Özellikle kadınlar plajda görünümlerine özel ilgi gösteriyorlar. Plaja gitmeden önce tırnaklar yaptırılıyor, vücuttaki istenmeyen tüyler yok ediliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.