Voonka Ürünleri

Voonka Ürünleri

    Tempolu iş&eğitim hayatı içerisinde dengeli ve düzenli beslenmek başarımızdaki en büyük faktörlerden başında gelir. Yoğun tempo ile başa çıkabilmek için çoğumuz hem kendimiz hem de yakınlarımız için vitamin ve mineral desteği alıyoruz. Alırken tercihimiz güven duyduğumuz, geçmişi olan tavsiye edilen markalar oluyor. İşte burada Helal Sertifikalı, İSO9001 ve İSO10001 gibi kalite sertifikalarına sahip uzun yıllardır aşina olduğumuz Eczacıbaşı gibi kurumsal insana değer veren, güven duyduğumuz firmalar dikkat çekiyor. 44 çeşit, ürünleri ile VOONKA markasını mutlaka incelemelisiniz. Her yaşa ve ihtiyaca yönelik çeşitleri ile günlük hayatımızı kolaylaştıracak Voonka ürünleri; hem sağlık, hem zindelik, hem de güzellik için tercih edebilirsiniz..

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltlere Bakım Önerileri

Yağlı bir cilde sahipsiniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, cildiniz; akne oluşumuna, siyah noktaya, gözenek genişlemesi sorununa çok yatkın.

FILORGA Markasının Favori 5 Ürünü

Fransız dermokozmetik devi FILORGA , Michel Tordjman tarafından kurulmuştur. Geliştirdiği cildi güzelleştirici ürünleri, araştırmalarla destekler. 

Kadınlara Özel Plaja Hazırlık Sırları

Tatil ve plaj için hazırlıklar genelde kadınlar tarafından yapılır ve hummalı bir çaba gerektirir. Girdikleri her ortamda güzel gözükmek isteyen kadınlar plaj için ekstra hazırlık yaparlar. Peki, plaja hazırlık için neler yapılmalıdır? Sizin için araştırdık.

Koltuk Altı Kararması Neden Oluşur?

Kadınlar yaz yaklaştıkça belli cilt sorunlarına çözüm bulmaya çalışırlar. Bu sorunlardan biri hiç şüphesiz koltuk altı kararmaları ve bikini bölgesi kararmalarıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.