Tonik

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 ... 6 ... 10
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 318 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10

Cilt Bakım Rutininizin Vazgeçilmezi: Tonikler

Cilt bakım rutininin yeni vazgeçilmezlerinden biri olan tonikler hakkında konuşalım. Tonikler, cilt bakım rutininde daha etkili bir cilt temizliği için vazgeçilmez ürünler olarak yer almaya başladı. Peki, tonikler sadece etkili bir cilt temizliği için mi kullanılır? Hayır, toniklerin birçok işlevi bulunur. Tonikler cildi arındırmak, gözenekleri sıkılaştırmak, nemlendirmek, cildi fazla sebumdan arındırmak ve sebumu dengelemek gibi işlevleri de bulunur. Tonikler ciltte daha pürüzsüz ve eşit bir cilt görünümü oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca bilinmesi gereken önemli husus tonik yüz temizliği için kullanılmaz. Tonikler yüz temizleme jeli ile temizlenen cilde kullanılması gerekmektedir. Tonikler, cilt bakım rutininde kendisinden sonra kullanılan ürünlerin daha hızlı emilmesine ve daha etkili bir sonuç vermesine yardımcı olur. Etkili bir cilt temizliği için bakım rutinine tonik eklemeyi unutma! Her cilt tipine ve ihtiyacına uygun etkili tonikler Dermoeczanem.com sitemizde sizleri bekliyor.

Cilt Tipinize Özel Toniklerle Tanışın

Her bakım ürününde olduğu gibi toniklerde cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünler seçilmelidir. Cilt ihtiyacına ve tipine uygun seçilen toniklerin ciltte daha güzel ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Yağlı ve karma cilt tipine sahip kişilerin cildinden fazla sebumdan dolayı oluşan siyah nokta görünümü karşıtı bakım ürünü kullanmalıdır. Yağlı ve karma ciltler için salisilik asit tonik, gözenek sıkılaştırıcı tonik ve nemlendirici tonik kullanabilirler. Kuru cilt tipleri ise etkili, gözenek sıkılaştırıcı tonik ve nemlendirme özellikli tonikler kullanabilirler. Her cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünleri inceleyelim.

La Roche Posay Effaclar Mikro Soyucu Tonik: Yağlı ve düzensiz ciltlerin kullanımına uygundur. La Roche Posay Tonik içeriğinde bulunan tanecikler sayesinde ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına ve yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arınmasına yardımcı olur. Effaclar tonik hassas ciltlerin kullanımına uygundur. La Roche Posay termal suyu içeren tonik zengin içeriği ile ciltte oluşan gözenek görünümünün en aza inmesine yardımcı olur.

She Vec Glyc-Alright- 7 Glycolic Acid + Ginseng + Niacinamide: Aşırı hassas ciltler de dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cilt yapısı ile birebir uyumlu doğal aminoasit kompleksi içeren, agresif olmayan gözenek sıkılaştırıcı tonik. She Vec gözenek sıkılaştırıcı tonik ile ciltte oluşan fazla sebumdan arındırır ve ciltteki sebum dengesini sağlamaya yardımcı olur. Leke görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı She Vec gözenek sıkılaştırıcı tonik ince çizgilerin görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Vegan formüllü, alkol, paraben, parfüm ve boyar madde içermez. Gözenek sıkılaştırıcı tonik cildi nemlendirmeye ve antioksidan bakım yapmaya yardımcı olur.

The Purest Solutions Oil Control Toner: Yağlı ciltlerin kullanımına uygun The Purest tonik. Gözenek görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı. Ciltte bulunan yağ, kir ve makyaj kalıntılarını arındırmaya ve gözenek görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. The Purest tonik gözenekleri arındırmaya ve cilt tonu eşitsizliklerini en aza indirmeye yardımcıdır. Vegan ve hayvan dostudur.

Tonikler Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

Toniklerin birden fazla faydası olduğu için günümüzde cilt bakım rutinlerinde mutlaka olması gereken ürünler arasına girmiştir. Her cildin ihtiyacına uygun tonikler ile daha parlak ve pürüzsüz bir cilt görünüme kavuşmak daha da kolay bir hale gelmiştir. Peki, günümüzde cilt bakım rutinlerinin olmazsa olmazı tonikler hangi sıklıklarla kullanılmalıdır? Tonikler cilt bakımında sabah ve akşam olmak üzere kullanıma uygundurlar. Sabah kullanılan tonikler cildin gün içinde daha parlak, pürüzsüz ve temiz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Akşam cilt bakım rutininde kullanılan tonikler ise gün boyunca cildin maruz kaldığı çevresel koşulları, kiri ve makyaj kalıntılarını arındırmaya yardımcı olur. Ayrıca toniklerin cilt tipine, ihtiyacına ve toniğin içeriğine göre kullanım sıklığı değişmektedir. Cilt bakım rutinine tonik eklemek isteyenlerin kullanım sıklığı ile ilgili bilmesi gereken birkaç önemli konu var. Öncelikle cilt tipine göre kullanım sıklığının değişmesi konusuna değinelim. Yağlı cilt tipine sahip ve cilt gün içinde birkaç saatte bir fazla sebum üretiyor ise gün içinde tonik kullanım sıklığını arttırılmalıdır. Hassas ve kuru cilt tipine sahip kişiler ise tonik cildini çok fazla kurutuyor ise bir kere kullanılması yeterlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.