Neostrata

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

Neostrata Ürünleri

Dermokozmetik markalarının yıldızı NeoStrata ürünleri ile cildin farklı problemlerine karşı çözüm sunar. NeoStrata formüllerini, geçmişten gelen bilgi birikimi ile tecrübeli uzman kadrosuyla hazırlar. Marka, Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey Eyaleti’nin Princeton şehrinde kurulmuştur. NeoStrata, Türkiye sahasında da öncü olmayı başarır ve cilt bakımına yönelik çalışmaları ile ilklere imza atmıştır. NeoStrata leke kremi, NeoStrata Enlighten Skin Brightener cilt lekelerini hafifletmeyi amaçlar. Günlük kullanım için uygundur.
NeoStrata Enlighten Skin Brightener
NeoStrata Bionic Eye Cream Plus ise, kırışıklık karşıtı göz çevresi bakım kremidir. NeoStrata Enlighten Pigment Lightening Gel, cilt yüzeyindeki lekeye eğilimli bölgeler için özel geliştirilmiş formüle sahiptir.
NeoStrata Daytime Protection Cream Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirilmiştir. Günlük bakım için uygundur. Cildi nemlendirmeye ve ipeksi bir görünüme ulaştırmayı amaçlar.
Güneş koruyucuları, nemlendirici losyonu, anti-aging kremi, lekeli ciltler için geliştirilmiş losyonu, kuru ciltler için bakım ürünleri gibi geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken NeoStrata ürünlerini dermoeczanem.com ayrıcalığıyla avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.