Neostrata Ürünleri

Neostrata Ürünleri

   Dermokozmetik markalarının yıldızı NeoStrata ürünleri ile cildin farklı problemlerine karşı çözüm sunar. NeoStrata formüllerini, geçmişten gelen bilgi birikimi ile tecrübeli uzman kadrosuyla harmanlar. Marka, Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey Eyaleti’nin Princeton şehrinde kurulmuş.
   Ürünleri, NeoStrata kullananlar tarafından oldukça ilgi gören marka, NeoStrata Türkiye sahasında da öncü olmayı başarır. Polihidroksi asitlerin cilt bakımı kullanımına yönelik çalışmaları ile dermokozmetik alanında ilklere imza atmış.
   NeoStrata leke kremi, NeoStrata Enlighten Skin Brightener cilt lekelerini hafifletmeyi amaçlar.
   NeoStrata Bionic Eye Cream Plus ise, kırışıklık karşıtı göz çevresi bakım kremidir. NeoStrata Enlighten Pigment Lightening Gel, cilt yüzeyindeki lekeli bölgeleri pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Güneş, yaş gibi değişik sebepler ile ortaya çıkan koyu cilt lekelerinde kullanılır.
   Güneş koruyucuları, nemlendirici losyonu, anti-aging kremi, lekeli ciltler için geliştirilmiş losyonu, kuru ciltler için bakım ürünleri gibi geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken NeoStrata ürünlerini dermoeczanem.com ayrıcalığıyla avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

BEYAZ DUT KURUSUNUN FAYDALARI

Beyaz dut, tadıyla kokusuyla lezzetiyle insanların en çok sevdiği meyvelerden biri. Ülkemizde bolca yetişen beyaz dut, ilkbahar mevsiminin aranılan meyvesidir.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.