sadsad x
asdasd

NeoStrata Ürünleri

 Cilt bakımı uzmanlık isteyen alan . Cildin farklı problemleri ve farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretebilmek , kaliteli formülleri oluşturmak ve bilgi birikimi gerektirir. NeoStrata Cilt Bakım ürünleri firması da cilt bakımı alanında uzman tecrübeli kadrolara sahip bir markadır.  ABD kökenli bir firma olan Neostrata, aynı zamanda Exuviance gibi diğer markaların da sahibidir. Sitemizin bu sayfasında Neostrata Cilt Bakım ürünlerini en ucuz fiyatlarla satın alabilir, yorum ve önerilere bakabilir, ürün içeriklerini etki alanlarını inceleyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.