Loreal Professionnel

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin 10 Etkili Durulanmayan Çok Fonksiyonlu Sprey Losyon
(0)
Loreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold 10 in 1 - 190 ml
85,00 TL
68,00 TL
Saç yoğunlaştırıcı ve dökülme karşıtı şampuan.
(0)
Loreal Professionnel Serie Expert Density Advanced Dökülme Karşıtı Şampuan 500 ml
135,00 TL
108,00 TL
Yüksek konsantre yağlarla güçlendirilmiş profesyonel saç bakım yağı.
(0)
Loreal Professionnel Mythic Oil Efsane Saç Yağı 100 ml
130,00 TL
104,00 TL
Güçlü tutuş gücü ile oluşturduğunuz şekli muhafaza eder.
(0)
Loreal Proffesionnel Tecni Art Web Design Sculpting Paste 150 ml
85,00 TL
68,00 TL
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Loreal Professionnel

Loreal Professionnel markasının kökleri 1900’lü yılların başına dayanmaktadır. Genç Fransız kimyager Eugene Paul Louis Schueller; saç boyası geliştirerek markasının ilk adımlarını atmıştır. Zamanla diğer saç bakım ürünlerini de geliştirmeye başlayan Schueller, Loreal Professionnel’i, saç bakımında kült haline getirmiştir.
Loreal Professionnel; saç sanatının güç ve ilham veren öncüsü olarak kabul edilir. Saçlara; bakım, renklendirme ve şekillendirme aşamalarında seçkin ve uzman bir dokunuş sunar. Dünyadaki en uzman kuaförlerin ilk tercihlerinden biridir. Saçı anlayan ve sorunlarına hâkim olan marka, çağı yakından takip ederek, kullanıcılarının sorunlarını tanımlar ve zamana uygun, etkili çözüm önerileri ile cevap vermeye çalışır. Sadece kadınlar için değil, erkekler için de önemli formüller geliştirir ve saçlara sadece estetik bakmaz, aynı zamanda saç ihtiyaçlarını da kaliteli bir şekilde çözmeye çalışır.

Loreal Professionnel’ın Öne Çıkan Ürünleri
Loreal Professionnel saç bakım, renklendirme, şekillendirme ürünleri profesyonel kuaförlerin tercihi olduğu için saçlara daha profesyonel ve etkili çözüm sunmayı amaçlar. Saçlarına modern dokunuşlar sunmak isteyen kadınlar, markanın ürünlerini bakım rutinlerinden ayırmazlar. Şampuanlar, saç serumları, saç kremleri, saç maskeleri, saç yağları ve şekillendiriciler ile sorununuza ve ihtiyaçlarınıza yönelik aradığınız tüm Loreal Professionnel ürünleri dermoeczanem.com’da sizi bekliyor.
Sarı saçlara sahip kadınların çok yaşadığı saç tellerindeki turunculaşmalara karşı bakım için geliştirilen Loreal Professionnel Serie Expert Blondifier Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuana bayılacaksınız. Yumuşacık dokusu, saçları derinlemesine temizleyen içeriği ve mis gibi kokusu ile banyo rutininizin vazgeçilmezi olacak. Loreal Professionnel Şampuanları arasında sorun çözmede çok başarılı olan bu ürüne sitemizden anında ulaşabilirsiniz.
Loreal Professionnel Serumlarından olan Absolut Repair Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Besleyici Serum, dış faktörlerin etkisine maruz kalmış saçlar için birebirdir. Saçlara doğal ışıltı kazandırmaya çalışır ve yumuşacık yapısıyla saçları derinlemesine beslemeyi hedefler.
Loreal Professionnel Saç Maskesi Blondifier Parlaklık Kazandırıcı Maskeyi ise, haftalık saç bakımınızdan ayırmayacaksınız. Doğal ham maddelerle zenginleştirilmiş muhteşem dokusu, saçlara ışıltı kazandırmaya yardımcı formülü ve saç sorunlarına cevap veren içeriği ile oldukça başarılıdır. Haftalık bakımda Blondifier Parlaklık Kazandırıcı Maskeyi siz de keşfedin.
Tüm Loreal Professionnel ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.