sadsad x
asdasd

Anne Ürünleri Emzirme

Emzirme Ürünleri

Anne sütü bebekler için en güzel besin kaynağı. Emzirme fiziksel gelişim açısından önemli olduğu kadar bebek ile anne arasındaki duygusal bağı güçlendirdiği de bir gerçek. Bu nedenle bebeğinizi emzirmek ve anne sütüne devam etmek için çaba sarf etmelisiniz. Çoğu zaman yanlış emzirme pozisyonu ya da anne göğsünde yaşanan çatlak gibi sorunlar emzirme dönemini sıkıntıya sokabiliyor. Emzirme dönemi boyunca annelerin ve bebeklerin ihtiyaç duyacağı her türlü emzirme ürününe, biberonlar, göğüs pedleri, göğüs koruyucular, göğüs ucu bakım kremleri, süt pompaları ve anne sütü saklama poşetleri bu sayfamızda sizlere en iyi fiyatlarla sunuluyor. Bu kategorimizdeki en popüler ürünler, Lansinoh, Chicco, Palmerss, Wee gibi markalar.

   Emzirme Ürünleri Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayınız... Gizle

Emzirme ürünleri; annelere, doğum sonrası süreçte en fazla yardımcı ürün grubu arasındadır. Söz konusu gruba dahil olan ürünler; emzirme yastığı, emzirme önlüğü, göğüs pedleri, göğüs kalkanı, süt saklama poşetleri, göğüs ucu koruyucular ve göğüs pompalarıdır. Göğüs pompaları, süt sorunu yaşayan veya özellikle çalışan ve süt saklamak isteyen anneler için süt sağarak özel süt saklama poşetleri ile sütlerini sağlıklı olarak dondurucularda saklamalarına ve daha sonra ilk tazeliğinde bebeklerine sunmalarına olanak sağlayan ikilidir. Emzirme yastığı, bebeğin en doğru şekilde yatırılarak emzirilmesine olanak tanır. Göğüs koruyucu pedler ve göğüs kalkanları, gün içerisinde akan sütün, içerisinde hapsederek kıyafetlere bulaşmasını önler. Bunun yanı sıra göğüs kalkanları, akan sütün kalkanda toplanmasını sağlayarak kalkanda biriken sütün saklanmasına olanak tanımaktadır. Göğüs ucu koruyucular ise, hamilelik, doğum ve emzirme sonrası daha fazla hassaslaşan göğüs uçlarının tahrişlerden korunmasını sağlar. Emzirme ürünlerinde en fazla tercih edilen markalar; Avent, Babe, Bebedor, Chicco, Lansinoh, Mustela ve Roxhel’dir.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.

SOĞUK HAVALARDA CİLT BAKIMI

Sonbaharın yerini kışa bıraktığı soğuk havaların ülkeyi etkisi altına aldığı şu sıralarda cilt bakımı oldukça önemli.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.