Emzirme Ürünleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2

Emzirme Ürünleri

Annelik dünyanın en güzel duygularından biridir. Hayata bir birey kazandırmak gibi belli bir sorumluluğu peşinden sürüklese de her anı oldukça keyiflidir. Anneliğin en çok hissedildiği anlardan biri hiç şüphesiz emzirme anıdır. Emzirmek, anne ile bebeğin arasındaki bağı güçlendiren en önemli olgudur. Uzmanlar ilk altı ay sadece anne sütünü tavsiye eder. Bebeğinizin gelişimi için anne sütü çok faydalıdır. Bu süreçte hayatınızı kolaylaştırmak için markalar tarafından geliştirilen emzirme ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Dünyanın en zorlu ve güzel süreci kesinlikle anne olmaktır. Hayatınıza anlam katan varlığın ihtiyaçlarını karşılamak ve ona güzel bir hayat sunmaya çalışmak tek amacınız haline dönüşebiliyor. Bebekleri anne sütüyle beslemek, ilk altı ay uzmanlar tarafından önerilir.
Emzirme ürünleri, göğüs ucu emzirmeye elverişli olmayan, çalışan annelerin ya da gittiği her ortamda bebeklerini beslemek isteyen annelerin yardımına koşar. Sadece anne sütünü muhafaza etmeye yardımcı ürünler bu kategoride yer almaz. Ayrıca anneler için çaylar, emzirme önlükleri, göğüs petleri, göğüs ucu kremleri ve birçok emzirme ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

Wee Baby Anne Sütü Saklama Poşeti
Sütünüzü uzun süre rahatlıkla muhafaza etmenize yardımcı olacak Wee Baby Anne Sütü Saklama Poşeti sayesinde bebeğinizi istediğiniz her an besleyebilirsiniz. Sızdırmaz çift kilit sistemi sayesinde dondurucuda saklanabilir. Dondurucuya koymadan önce poşetin üzerindeki tarih kısmına tarih yazmayı unutmayın. Böylelikle en son ne zaman koyduğunuza dair fikir sahibi olabilirsiniz.
Avent Anne Sütü Saklama Poşeti
Anneler tarafından yoğun ilgi gören anne sütü saklama poşeti, uzun süreli muhafaza için son derece uygundur. Steril yapısı ile pratik ve konforlu yapısı sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün BPA içermez. Kolay saklamaya çok uygundur.

Chicco Elektrikli Göğüs Pompası
Sütünüzü doğru bir şekilde sağmanız için özel geliştirilmiştir. Pratik yapısı her göğüs ucuna göre ayarlanabilir. Kolay taşınabilir çantasıyla gittiğiniz her yerde süt sağma işlemini yapabilirsiniz.
Tüm emzirme ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.