CİLT SORUNLARINA ÇÖZÜMLER

Hassas Cilt
Nemsiz Cilt
Kuru Cilt
Donuk Cilt
Çizgi ve Kırışıklık
Elastikiyet Kaybı
Olgun Cilt
Güneşten Koruma
Arınmış Cilt
Yağlı Cilt
Yorgun Cilt

KATEGORİ BAZLI ÇÖZÜMLER

Darphin

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Darphin Cilt Bakım Ürünleri

1958 yılında Paris’in kalbinde kurulmuş olan Darphin Enstitüsü, cilt görünümü üzerine yaptığı araştırmalar ile cilde daha canlı ve enerjik bir görünüm kazandırmayı kendine hedef haline getirmiş dünyaca ünlü bir dermokozmetik markasıdır. Fransız Kraliçelerinden ilham alan, Fransız kadınları ve kraliçelerinin güzellik sırlarından etkilenen Fransız botanist, yüzyıllar boyunca güzellikleri ve cilt bakımları için kullandıkları nadir bulunan botanik içerik ve bitkilerden yola çıkarak Darphin markası serüvenini başlatmıştır. "Güzelliğin botanik gücü" mottosuyla, lüks bir cilt bakım markası olan Darphin kullanıcısını mutlu eden formüllere imza atarak geliştirdiği ürünlerle kadınlara cilt bakımının eşsiz hazzını yaşatıyor.

Üretim içi serüvenine dünyanın çeşitli yerlerinden en saf içerikleri toplayarak başlayan DARPHİN bitkilerin en aktif kısımları kullanılarak üretilen ürünlerinde en taze ve en kaliteli içerikleri kullanmaktadır. Darphin markası ürünlerinin formüllerinin sırrı botanik içeriklerinin özenle ve taze bir şekilde korumasında gizlidir.

Mükemmel sonuçlar edinmeyi amaçlayarak ürünlerini hazırlayan Darphin cilt tiplerine, cilt ihtiyaçlarına ve yaş aralığına göre daima etkili, güvenilir ve özel formüller geliştirerek cildinizi hak ettiği bakıma kavuşturuyor.

Darphin aromatik bakım serisi, Darphin Intral serisi, Darphin aydınlatıcı bakım serisi, Darphin anti aging serisi, Darphin besleyici bakım serisi, Darphin el ve vücut bakım serisi, Darphin göz ve dudak bakımı, Darpin güneş ürünleri, Darphin leke görünümü bakım ürünleri, Darphin nemlendiriciler, Darphin temizleyiciler gibi serileri ile etkin ve kaliteli bir bakım rutini için DARPHİN markasını keşfedin.

Darphin Aromatik Bakım Serisi

Darphin Aromatik Bakım Serisi, hayatını en saf ve en konsantre bitki özlerini bulmaya ve bu bitki özlerini kullanarak cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarmaya adamıştır. Darphin Fransız kraliçelerinin ve kraliyet ailesinden olan kadınların güzellik sırlarından etkilenerek aromatik yağlar ile formülasyon oluşturulmaya başlamıştır. Fransa'nın bilinen önemli kraliçelerinden Marie Antoinette cildi için, aydınlatıcı etkisi ile bilinen Portakal Çiçeğini kullanırdı. Buradan esinlenerek cildin ışıltısının geri kazanılmasına ve lekeli görüntünün azalmasına destek sağlayan Darphin Orange Blossom Portakal Çiçeği içeren Aromatik Bakım yağı üretilmiştir.

Darphin aromatik bakım serisi ürün kutusu açılıp ürünle temas edilene kadar tazeliğini koruyan botanik Darphin içerikleri cilde derinlemesine nüfuz ederek dokusu ve kokusu ile kadınları mest ederek alışkanlık yaratır ve lüks bir cilt bakım deneyimi sunar. Serinin ürünleri güçlü aromatik yağları ile formüle edilerek cilde aydınlık, canlı, tazeleyici ve berrak görünüm kazandırırken aynı zamanda leke görünümünün azalmasına ve anti aging bakım sağlamaya yardımcı olur.

Darphin 8 Flowers Nectar içeriğinde bulunan tüm cilt tipleri için uygun antioksidan içeriğiyle zengin 8 güçlü çiçek özü ile daha genç görünüm kazandırmaya yardımcı olurken cildin beslenmesine ve yumuşak bir his kazanmasına destek sağlar. O mis gibi 8 çiçek özü ferahlığını şimdiden hissetmedik mi? :)

Darphin Tangerine Aromatic Care Essantial Oil Elixir içeriğinde ki C vitamini bakımından zengin meyveler sayesinde gece boyu çalışarak ciltteki yorgunluk görünümü belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Botanik içeriklere sahip serinin bu mükemmel ürünü cildinizin nemlenmesine, aydınlatılmasına, tazelenmesine ve ışıl ışıl bir görünüm kazanmasına destek sağlar.

Serinin diğer çeşitli aromatik yağlarıyla zengin ve etkili formülasyonu ile cildinize ışıl ışıl görünüm kazandırmaya yardımcı olacak bu harika ürünlerini Dermoeczanem.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Darphin Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Bakım Serisi

Yaşlanma görünümü belirtilerine karşı önlem almanın zamanı geldiğini düşünüyorsan anti-aging ürünlerden destek almanın zamanı gelmiş demektir. İlk yaşlanma görünümü belirtilerinin 25 yaşından itibaren başladığını düşünürsek, bu ürünlere ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi olduğunu unutmamamız gerekmektedir.

Yetişkinlerin cildinde zamanın cilt görünümü üzerindeki etkilerine karşı Darphin, Anti Age Serisini geliştirmiştir. Cilt görünümünde meydana gelen ince çizgiler, elastikiyet kaybı ve renk görünümü eşitsizlikleri gibi yaşlanmanın sebep olduğu belirtilere karşı DARPHİN ANTI-AGING serisinden anti-aging özellikli yüz kremleri, serumlar, göz çevresi bakım ürünleri kullanarak bir bakım rutini oluşturabilirsiniz.

Darphin Exquisage Beauty Revaling Cream Anti-Aging Bakım zenginleştirilmiş, etkili ve botanik içerikleri ile ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olurken cildi zararlı dış etkenlere karşı korumaya destek sağlar. Anti-aging özelliğiyle dolgun ve sıkı görünüm kazanmaya yardımcı olup daha genç ve güzel bir görünüm kazanmanıza katkı sağlar.

Darphin Predermine Firming Wrinkle Repair Serum kırışıklık görünümü yaşayan tüm ciltler için uygun olup cildin kolajen ve elastin kaybı etkilerinin azalmasına yardımcı olarak daha genç görünüm kazandırmayı hedefler. İçeriğindeki Peptitler ve Yonca esansları ile cildin doğal görünümünü geri kavuşturmaya yardımcı olur.

Darphin Ideal Resource Light Re-Birth Overnight Cream salisilik asit, Japon madımağı, Centella Asiatica ve beyaz hibiskus içeriği ile cilde dolgun, pürüzsüz -aydınlık görünüm kazandırmaya ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı gece kremidir. Etkili ve zenginleştirilmiş formülasyonu ile cildin sabahları daha yumuşak ve dinlenmiş görünmesine yardımcı olur.

Serinin diğer ürünleri olan vitamince botanik içerikleri ile zenginleştirilmiş cilt ve göz çevresi bakım ürünleri, serumları ve kremleri Dermoeczanem.com sitemizden temin ederek anti-aging özellikleriyle daha genç ve güzel bir görünüm kazanmanıza destek olabilirsiniz.

Darphin Göz ve Dudak Çevresi Bakım

Göz çevresi bakımında en sık rastlanılan sorunlardan biri göz çevresi ve gözaltındaki kırışıklık görünümleridir. Göz çevresi bakımı, kişinin farkındalığının oluştuğu her yaştan itibaren gerçekleşebilir. Özellikle göz çevresi ne kadar sağlıklı ve bakımlı ise siz de kendinizde o derece canlılığı ve dinamikliği hissedersiniz.

Aynı zaman da dudaklar da yüzümüzdeki en önemli organlardan birisidir. Ancak hassas yapısı itibari ile birçok etkenlerden dolayı dudaklar cildimizde en kolay kuruyan, soğuk havalarda en hızlı çatlayan ve en zor toparlanan bölgelerden biridir. Bundan dolayı göz ve dudak çevresi bakımı rutin oluşturularak doğru ve zamanında yapılmaya özen gösterilmelidir.

Tüm cilt düzensizlikleri ve cilt tiplerine göre geniş ürün yelpazesine sahip olan DARPHİN hassas göz çevresi ve dudaklar için kapsamlı bir bakım içeren ürünleri ile kapılarını açıyor. Serinin vitamince zengin ve botanik içeriklerine sahip ürünleri dudak ve göz çevresine narin ve hassas bakım yapmasına destek olur.

Darphin Stimulskin Plus Multi Corrective Divine Eye Cream deniz zümrüdü, yeşim tozu ve botanik içeriklere sahip krem ile göz çevresinin çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olup göz çevresine daha aydınlık görünüm kazandırmaya destek sağlar. Ayrıca göz altındaki farklı ton görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Darphin Intral De-Puffing Anti-Oxidant Eye Cream zengin ve antioksidan içeriği sayesinde hassas göz çevresi dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olup cilt görünümünü eşitlemeye yardımcı olur. Aynı zaman da göz çevresinin gün boyu yoğun nemli kalmasına destek olarak tazeleyici nem sağlamasına destek olur.

Darphin Petal Infusion Lip Oil mavi kantaron, kalendula ve gül gibi gerçek bitki yapraklarından oluşan serinin dudak bakımı ürünü ile nemsizlik kaynaklı çatlamaya ve kurumaya karşı bakıma destek olabilirsiniz. Dudaklara yumuşak ve dolgun görünümüne yardımcı olarak dudaklara ışıltılı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Aynaya her baktığımız da kendimizi daha mutlu hissetmemiz için göz ve dudak çevresi bakımını ihmal etmemeye özen göstererek serinin harika formülasyonu ile diğer ürünlerini Dermoeczanem.com sitemizden inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

Darphin Temizleyiciler

Cilt bakımının ilk adımı cildi temizlemektir. Bakım öncesi ve gece yatmadan önce cildin rahat nefes alabilmesi için cildin temizlenmesine mutlaka özen gösterilmelidir. Özellikle eğer makyaj yapan bir kişi iseniz ilk adım olarak makyaj temizleme sütü veya suyu ile makyaj çıkarılmalı daha sonra yüzü temizlemek için köpük ya da jel yüz yıkama ürünleri ile cilt temizlenmeli ardından tonik, nemlendirici krem ve isteğe bağlı olarak serum kullanılarak bakım tamamlanmalıdır.

Cilt için temizliğin öneminde olan Darphin, Darphin temizleyiciler serisi ile tüm cilt tiplerine göre yüz temizleme jelleri, temizleme sütleri, tonikler, temizleme suları gibi ürünleri ile cilt tipinize uygun çeşitte ürün seçeneği sunmaktadır.

Darphin Intral Air Mousse Douceur Nettoyante Cleanser tüm ciltler için uygun olup papatya, alıç, Hindistan cevizi gibi zengin içerik yapısı sayesinde cildin makyaj ve kirden arındırılmasına yardımcı olarak cildin rahatlamasına destek olur. Cilde temiz ve tazelenmiş bir görünüm ile yumuşak bir his kazandırmaya destek sağlar.

Darphin Intral Toner içeriğinde bulunan doğal özler sayesinde hassas ciltler içinde uygun olup cildi tazeleyip yatıştırmaya ve cilt görünümünü eşitlemeye yardımcı olur. En hassas ciltlerin yumuşamasına ve ferahlık hissi sunmasına yardımcı olur.

Darphin Intral Cleansing Milk botanik içeriklere sahip etkisi ile hassas ve toleransı düşük ciltlere özel formüle edilmiş olup ciltten kiri ve makyajı temizlemeye yardımcı olur. Darphin İntral serisi cildi güçlendirmeye destek sağlarken hava kirliliği gibi çevresel faktörlerin zararlı etkilerine karşı cildi korumaya yardımcı olur.

Darphin Temizleyiciler serisi ile cilt yapınıza uygun bakım rutinini oluşturabilir ve serinin tüm ürünlerini dermoeczanem.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Darphin Güneş Ürünleri

Güneş ışınları cildimize UVA ve UVB ışınları olarak ulaşırlar. Güneşin cildimize yararı olduğu kadar bu ışınların cildimize birçok zararlı etkileri de bulunmaktadır. Ancak doğru güneş koruma ürünleri güneşin bu zararlarını etkilerini azaltmaya karşı yardımcı olur.

Üst düzey formüllerle geliştirilen Darphin Güneş ürünleri cildi UVA/UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olarak buna bağlı lekelenme görünümü ve kırışıklık oluşumuna karşı bakım sağlamaya destek olur.

Darphin Intral Şeffaf Ten Renginde Cilt Bakım Kremi Spf 50 doğal mineral filtreler ve güçlü botanik içerik yapısı sayesinde SPF50 özelliği ile cildi UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. İnce ve hafif yapısı ile mükemmel bir makyaj alt bazı olup cildi sadece güneşten değil çevresel faktörlere ve hava kirliliğine karşıda korumaya destek sağlar.

Yazın ve güneşin keyfini doyasıya çıkarmak istiyorsanız Darphin serisinde yer alan güneş koruyucularını sitemizden hemen sipariş edebilirsiniz.

Fransız kraliçelerinin ışıl ışıl görünümünden ve güzellik yöntemlerinden ilham alınarak yapılan özel bitkilerle zenginleştirilmiş botanik içeriğe sahip formülasyonu ile mükemmel DARPHİN ürünlerini kullanmak senin de hakkın. Tüm DARPHİN SERİSİ ürünlerine Dermoeczanem.com sitemizden inceleyebilir, temin edebilir ve en önemlisi avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.