x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Çatlak bakım ürünleri

 Cilt çatlakları, Annelik süreci görülen cilt sorunları arasındadır. Annelik çatlaklarının bakımında mümkün olduğunca erken başlamak, çatlak görünümü bakımında yardımcı olmaktadır. Annelik çatlakları için, anne ve bebek sağlığının korunmasını hedef alarak özel içerikler içeren ürünlerin geliştirilmesi ve anne adaylarının çatlak görünümüne karşı bu ürünleri tercih etmesi, annelik sürecinde anne ve bebek sağlığının olumsuz etkilenmesinie karşı gelir. İlerleyen süreçler ve doğum sonrası kullanım için geliştirilen gebelik çatlakları için bakım ürünlerinin kullanımı ile cilde besleyici ve tazeleyici bakım sunularak, cilt çatlakları görünümünün azaltılmasında yardımcı olur. Annelik çatlaklarının bakımında, en fazla tercih edilen ürün markaları;  Babe,  Bio Oil, Burts BeesLierac, Mustela, Elancyl, Strivectin ve Sebamed dir

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.