Mustela

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mustela Anne Bebek Ürünleri

Mustela markasının doğumu, Paul Berthome sayesinde başlamıştır; bebeklere uygun olarak ilk defa temizleme sütü üretmek istemiş ve bunun için Claude Guillon adında bir eczacıyla ortak olmaya karar vermiştir. Laboratoires Expanscience'ın kurucusu Paul Berthomé'nin ailesine ait olan Mustela bugün hala bağımsız bir aile markasıdır. Şirket yönetimi ise şu anda oğlu Jean-Paul Berthomé'nin sorumluluğundadır.

1950 yılında Fransa da kurulan Mustela; şirketlerin etik, topluma ve çevreye duyarlı finansal politikalar geliştirmesini teşvik etmek için geliştirilmiş bir sertifika sistemi ve topluluğu olan B Corp Sertifikasına sahiptir. Mustela markası, insanlar ve gezegen üzerindeki etkileri en aza indirmeye yönelik bir yaklaşıma sahiptir.

Tüm cilt tipleri için doğadan gelen eşsiz ürünleri tercih eden Mustela, bitkisel kökenli aktif bileşenlerin elde edilmesinde 40 yıla aşkın sürede uzmanlaşmıştır. İyi bir şekilde tolerans sağlaması için biyolojik, klinik, saf bitki özleri yağlar ve tozlar üretmektedir. Uzun yıllardır piyasanın içinde olan ve kendi alanında başarılı olan markalardan biri olan Mustela, her zaman doğaya ve çevreye saygılı olarak markasını sürdürmüştür.

Mustela ürünlerinde doğal içerikli hammaddeler kullanmıştır. Doğadan aldığı ilhamla nazik bebek bakım ürünleri geliştiren Mustela, avokado, bal mumu, şizandra meyvesi, Ayçiçek, zeytinyağı, shea yağı, erik çekirdeği yağı, papatya, Hindistan cevizi, bitkisel gliserin, E vitamini kullanmıştır. Mustela bebek cilt bakımının yanında anne ve anne adaylarının da cildini düşünmüş ve buna uygun ürünler geliştirmiştir.

Mustela etkili ve güvenli bir formülasyon için içeriğine oldukça özenli bir şekilde oluşturulmuştur. Garantili bir güvenlik sağlanması için ürün güvenlik testleri, kararlılık testleri, güvenlik ve tolerans testleri klinik test, bağımsız bir uzman tarafından nihai doğrulama ile birlikte 450’den fazla ölçüm ve test yapılmaktadır.

Mustela Markasının Yıldız Bileşenleri

Bebek cildini korumak için temel aktif bileşenlerinden biri avokadodur. Avokado Perseose, meyvenin gelişimini ve olgunlaşmasını destekleyen bir şeker karışımıdır. Bu aktif bileşen, doğumdan itibaren bebeklerin cildine benzer şekilde etki eder. Bebeklerin cildini de bir kalkan gibi korur. Balmumu Mustela’nın temel aktif bileşenlerinden bir diğeridir. Balmumu bebek cildini beslemeye yardımcı olur. Cildin dış katmanını korur. Aynı zamanda Şizandra meyvesi: yabani kırmızı meyveler, çok hassas ciltlere yönelik kullanılan aktif bir bileşendir. Cildin toleransını yükseltmeye yardımcı olur.

Mustela ürünleri, anne ürünleri, bebek ürünleri, çatlak görünümüne yönelik ürünler, güneş ürünleri, pişik bakım kremleri, soothing serisi, stelatopia serisi, ıslak mendiller ve avantajlı setler olmak üzere kategorilere ayrılır.

Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream, günlük koruma ve bakım için uygundur. İçerdiği F ve B5 vitamini ile ciltte bakım sağlar ve shea yağı ile cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Kolayca uygulanır, leke yapmaz. Bez bölgesini korumaya yardımcı olur.

Mustela Gentle Cleansing Gel Yenidoğan Şampuanı, doğumdan itibaren tüm bebekler için uygundur. Saçı ve vücudu nazikçe temizler. Saç derisi ve vücudu yumuşak bir biçimde temizler. Sabun içermeyen, pH nötr yapısıyla cildin yapısına ve cildin su ve yağ dengesine zarar vermez. İçerdiği Hindistan cevizi özü sayesinde suyun kurutucu etkisini nötralize eder. Gözleri yakmaz. Vitamini içeren formülasyonu sayesinde cildi yumuşatır ve yıpranmışlığı gidermeye yardımcı olur.

Mustela SPF 50+ Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Losyonu, kuru ciltler ve anne adayları da dahil tüm aile için UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Kolay uygulanır, suya ve kuma karşı çok dayanıklı bir formüle sahiptir. Tüm Aile için güvenlidir. Mustela için özel seçilen yüksek toleranslı koruyucu filtreler içerir. Hawaii Mercan Koruma Yasası'na uygun UV filtrelerine sahiptir. Patentli içeriği Avocado Perseose; yeni doğandan itibaren tüm cilt tiplerinin nem dengesinin sağlanmasında yardımcı olarak cilt zenginliğini korur. Yoğun E Vitamini içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.