Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

Paul Berthome ve ortağının girişimiyle kurulan Mustela markası, farklı bebek ciltlerinin sorunlarına özel çözüm önerileri sunar. Fransa üretim merkezli Mustela, anne ve bebekler için geliştirdiği ürünlerle dünyada ilk akla gelen bebek bakım markalarından biri olmuştur.
Yararlı ham maddeleri seçip geliştirdiği formüllerini, dünyada sayısı milyonları aşan kullanıcısına ulaştırır. Nitelikli bir bebek bakımının anahtarı olan Mustela ürünleri, çevresel sürdürebilirliğe saygılı olarak üretilir. Birçok seriye sahip markanın tek amacı anne ve bebeklerin cilt ihtiyaçlarını gidermektir.

Mustela Anne Ürünleri Serisi
Seri, bebek bekleme sürecinde anneler için gerekli olan cilt bakım ürünlerini içerir. Bu ürünler, annelerin en kutsal dönemlerini rahat ve konforlu geçirmelerini sağlar. Bu dönemde oluşabilecek çatlak görünümüne karşı seride yer alan; Maternite Stretch Marks Prevention Cream ve Maternite Stretch Marks Prevention Oil ile bakım yapabilirsiniz.
Bebek bekleme sürecinde ve sonrasında bacak ve vücut bakımı için ayrı olarak kullanabileceğiniz, Maternite Soothing Moisturising Balm, Maternite Light Legs, göğüs bakımı için; Maternite Bust Firming Serum sizin için özel geliştirmiştir.

Bebek Ürünleri Serisi
Bebek Ürünleri Serisi; bebek bakımında ebeveynlerin ihtiyacı olan tüm ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Bu ürünlerle, bebeğinizin banyosunu yaptırabilir, cildini nemlendirebilir ve günlük cilt temizliğini yapabilirsiniz. Seride yer alan ve bakım için gerekli olan tüm ürünleri içeren Mustela Merhaba Bebek Çantası ürünlere topluca ulaşma imkânı sağlar. Set; pişik bakım kremi, nemlendirici vücut losyonu, yenidoğan şampuanı ve masaj yağını içerir.
Serinin favori ürünlerinden Mustela şampuanları ise, yüzde doksan iki doğal içerikli ham maddelerden seçilmiştir ve bebek cildinin pH’ına uygun üretilir. Banyo rutini için isteklerinizi karşılayacak şekilde geliştirilen Mustela Şampuanları, göz yakmayan formülü ile tüm bebeklerin kullanımına uygundur. Bebeğinize banyoyu sevdirecek bu şampuanlar ile bebeğinizin saçlarını rahatlıkla yıkayabilir ve temizliğini yapabilirsiniz.
Bebeğinizin eşsiz kokusunu taçlandıracak kokusuyla dikkat çeken Mustela şampuanlarına ve diğer bebek bakım ürünlerine sitemizden ulaşabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Mustela Çatlak Kremleri Serisi
Mustela sadece bebekler için değil annelerin cildi içinde çok yetkin formüller geliştirir. Özellikle bebek bekleme sürecinde karşılaşabilecek cilt sorunlarından biri olan çatlak oluşumu için farklı nitelikte birçok ürün, annelerin kullanımına sunar.
Seride yer alan ve masajla uyguladığınızda verimi artabilecek Mustela Çatlak Kremi soruna yönelik kapsamlı ve sonuç odaklı bakım yapar ve cilde esneklik kazandırmayı hedefler. Mustela’nın tüm çatlak ürünleri dermoeczanem.com’da yer almaktadır.

Mustela Güneş Ürünleri Serisi
Bu seri, güneşin tepede dik olduğu saatlerde bebekleri dışarı çıkmaya mecbur kalan ebeveynler için üretilmiştir. Narin bebek cildinin güneşin zararlı ışınlarından korunması için geliştirilmiş formüllere sahip Mustela güneş kremleri, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Sprey, losyon, pompalı formda geliştirilen bu ürünler kolay ve rahat bir şekilde kullanılabilecek pratikliktedir. Oldukça yüksek kapasiteye sahip Mustela güneş ürünlerinin fiyatları, gayet ulaşılabilir niteliktedir.
Seri, 50 faktörlü Very High Protection Sun Lotion, güneş sonrası bebek bakımı için After Sun Hydrating Lotion ve tüm güneş ürünlerini bir arada ulaşma imkânına sahip Very High Protection Sun Lotion Güneş Setini içerir. Tüm Mustela güneş ürünlerine bu seriden ulaşabilir, bebeğinizin cildini UV ışınlarından koruyabilirsiniz.

Mustela Pişik Kremleri Serisi
Bu seri, bebek bakım ritüelinin en önemli aşamalarından olan pişik bakımına özel birçok ürünü kapsar. Pişik oluşumu; kirli bebek bezi ile bebek cildinin teması sonrası, dar kıyafetler ve bebek cildinin pH’na uygun ürün kullanmamak gibi sebeplerle ortaya çıkabilir. Mustela Pişik Kremleri tam da bebeğinin cildinde bu sorunla yüzleşen annelere çözüm önerileri sunar. Bu krem, bebeğin cildinin soruna karşı savunma mekanizmasını güçlendirmeyi hedefler ve içeriğindeki B5 vitamini ile bez bölgesinin rahat bir hisse kavuşması için çalışır.
Mustela Pişik kremi, 50 ve 100 ml’lik iki farklı forma ve kullanışlı boyuyla taşınabilir niteliğe sahiptir. Gittiğiniz her yerde bebeğinizin bakımını rahatlıkla yapabilirsiniz.
Pişik kremleri serisi, Vitamin Barrier 1-2-3 Cream, Kampanya Seti gibi birçok ürünü içerir. Sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Setler Serisi; avantajlı Mustela Setlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Bu seri ile uygun fiyatlara daha çok ürüne ulaşabilmeniz hedeflenmiştir. Mustela Bebek Bakım Seti, Anne Setleri, Güneş Koruyucu Setleri gibi kampanyalı setler bir tık uzağınızda.
Soothing Serisi; hassas bebek cildine özel yatıştırıcı nitelikli ürünleri içerir. Bu seri; günlük temizlik için kullanılan bez bölgesini temizlemeye yardımcı Mustela Clean & Soothing Wipes, vücut losyonu, vücut kremi ve şampuana ev sahipliği yapar.
Stelatopia Serisi; kuru ve atopiye eğilimli bebek ciltleri için geliştirilmiş ürünleri barındırır. Bu ürünler, bebek bakım rutinin her aşamasında kullanabileceğiniz elverişte geliştirilmiştir. Yüz kremi, banyo yağı, ıslak mendil, günlük yumuşatıcı bakım kremi ve balsamı ile bebeğinizin cildine iyi bakabilirsiniz.
Stelatria Serisi, günlük bebek temizliği için ideal ürünleri içerir. Günlük olarak kullanabileceğiniz Mustela Stelatria Protective Cleansing Gel bebeğinizin cildiniz temizleyebilir, devamında kullanacağınız Stelatria Purifying Recovery Cream ile cildini rahatlatabilirsiniz.

Mustela Ürünlerinin Diğer Ürünlerden En Büyük Farkı Nedir?
Mustela markasının diğer markalardan en büyük farkı dermatolojik güvenlik garantisi vermesidir. Yani marka, ürünlerinin içeriklerinde herhangi bir zararlı kimyasal madde kullanmadığının garantisini verir. Marka, senelerin tecrübesiyle bebek bakımında uzmanlaşmıştır. Ve bu tecrübesiyle bebek cildinin sorunlarına karşı direkt sonuç odaklı formüllerle yetkin bakım yapar.
Bebek bakım ürünü seçerken, Mustela’nın yetkin formüllerini ve bebek bakımındaki uzmanlığını göz önünde bulundurabilir, bebeğinizin bakımını kaliteli ürünlerle yapabilirsiniz.
Bebek şampuanları, güneş kremleri, pişik kremleri, çatlak kremleri, duş jelleri, cilt ve vücut temizleme sıvıları, nemlendirici kremler, losyonlar, anne bakım ürünleri ve birçok Mustela ürünleri sitemizde yer almaktadır.
Mustela ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

mustela-mendil-29--temmuz.jpg (83 KB)

Mustela  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 16/07/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

mustela-18-nisan-kampanya-ana.jpg (88 KB)

Mustela Kampanyası Geçerlilik Süresi: 18/06/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
Mustela anne ve bebek ürünleri markası 1950 yılında kurulmuş bir eczacılık şirketi olan Fransız Expanscience Laboratuvarlarının en önemli markasıdır.
Mustela 99 farklı ülkede satılan onlarca çeşit anne ve bebek ürünü ile Avrupa ve Dünya’nın en çok bilinen ve tercih edilen anne ve bebek markalarından birisi. Tüm ürünler Fransa’da üretilmekte. Expanscience Laboratuvarları Türkiye’de kendi kurduğu şirket ile faaliyet göstermekte. Mustela Bebek ürünlerinin en çok tercih edilenlerinin başında Mustela Şampuanlar, Mustela pişik kremi, Stelatopia serisi ve Stelatria serisi gelmekte. Bunun yanı sıra elbette bebekler için üretilmiş ve tüm ailenin kullanabileceği Mustela Güneş kremleri ve losyonları da çok seviliyor. Mustela Maternite anne ürünleri de hem Türkiye hem de dünyanın geri kalanında annelerin ilk tercihlerinden. Bu serinin içerisinde de çatlak oluşumuna karşı bakım sağlayan ve çatlak görünümüne karşı savaşan Mustela Maternite Stretch Mark çatlak karşıtı krem geliyor. Bunun yanında anne bakımında kullanılan yağlar, kremler tercih edilen ürünler arasında. Mustela Bebek ürünleri ve Mustela Maternite anne ürünlerini , özel kampanyalarını ve indirimi fiyatlarını dermoeczanem.com’da her zaman bulabilirsiniz. Dermoeczanem.com dermokozmetik ürünler alanında sizlere avantajlı fırsatlar ve indirimli fiyatları %100 ürün güvenliği ile sunmakta.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.