Mustela

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mustela Ürünleri

Mustela, 1950 yılında Fransa’da Paul Berthome’ın bir eczacı ile güçlerinin birleştirmesiyle kuruldu. Mustela bugün hala çalışmalarını bağımsız bir aile şirketi olarak sürdürmektedir. Mustela 1950’li yıllar için erken olabilecek bakış açısıyla geliştirdiği dermokozmetik bebek ürünleriyle; bebeklere nazik cilt bakımı hedeflerken, anne ve babaların da kendilerine zaman ayırmalarını sağlamayı hedefler. Mustela ailelerin bebekleri için güvenerek kullanabilecekleri doğal kökenli ürünler geliştirmiştir. Ailelerin endişelerini azaltırken bebeklerin rahatlamasına yardımcı olacak ürünler piyasaya sunmuştur. Mustela markası 70 yılda bebek bakım ürünlerinde kendini kanıtlamış, kullanıcıların onayının alarak sektörde güvenli adımlarla ilerlemiştir, temizleme sütü ile başladığı bu yolculuğa pek çok ürün ekleyerek devam etmiştir. Mustela 1999 yılına gelindiğinde anne adayları için 9 ay boyunca güvenle kullanabilecekleri Mustela Maternite serisini geliştirmiştir.

Mustela Ürünleri Doğal Mı?

70 yıllık geçmişinde Mustela doğal içerikli hammaddeler kullanmaya özen göstermiş. Bununla birlikte çalışmalarını doğaya ve çevreye saygılı olarak sürdürmüştür. Doğal içerikli ürünlerinde GDO’lu kaynaklardan elde edilen hammadde kullanmaz. Doğadan aldığı ilhamla nazik bebek bakım ürünleri geliştiren Mustela içeriğinde avokaoa, bal mumu, şizandra meyvesi, Ayçiçek, zeytinyağı, shea yağı, erik çekirdeği yağı, papatya, Hindistan cevizi, bitkisel gliserin, e vitamini kullanmıştır. Mustela bebek cilt bakımının yanında hamilelerin ve anne adaylarının da cildini düşünmüş, aynı özenle ürünler geliştirmişti.

Bebeğimin Cilt Bakımını Nasıl Yapmalıyım?

Bebekler anne karnında bulundukları sıvı içerisinde güvenle uyumlu yaşarlar, fakat doğduktan sonra ilk nefes alışları ile ciğerleri nasıl bir adaptasyon sürecine giriyorsa, ciltleri de hava ile temas ederek adaptasyona çalışır. Bu sırada değişen cilt görünümleri, kuruluğa yatkındır bu değişim adapte olmaya çalışmasından kaynaklanır. Yeni doğan bir bebeğin cilt görünümü narin ve çok hassastır. Normale göre yeni doğan bebeğin cildi dışarıdan gelebilecek olumsuz etkilere daha açıktır. Yetişkin bir insanın cildi ne kadar neme ihtiyacı varsa aynı şekilde bebeğin cilt bakımına neme ihtiyacı vardır. Bebeğinizin cilt görünümü çok hassas olduğu için bilinçli olarak sabun içermeyen hem temizleyen hem de nemlendiren temizlik bakım ürünleri kullanmak gerekir. İdeal ürün yağ ve su içeren, parfüm ve sabun içermeyen üründür. Bebeğinizi doğru ürünlerle ve doğru sıcaklıkta yıkadıktan sonra iyice kurulamak gerekir ardından cildini nemlendirmeye yardımcı olarak doğru bir bakım yapmış olursunuz.

Merhaba Bebek Setinin İçinde Ne Var?

Mustela Merhaba Bebek Seti bebeğiniz yeni doğduğunda ihtiyacınız olan ürünleri içerir. Mustela DermoCleansing Yeni Doğan Şampuanı: Formülünde bulunan organik avokado ile çocuğunuzun cildini temizlemeye ve rahatlatmaya yardımcı olur. Doğumdan itibaren kullanılabilir. Marka ürün içeriğinde belirtildiği üzere %93 doğal kaynaklı ürün içerir. Mustela Hydra Bebe Vücut Losyonu: Bebeğinizin cildinde anında ve uzun süreli nemlendirme sağlamaya destek olur. İçerisinde avokado ile birlikte cildi çevresel faktörlerden koruyan E vitamini ve su kaybını önlemek için bitkisel kaynaklı gliserin bulur. Mustela Massage Oil Masaj Yağ: Cildi nemlendirirken rahatlatan yağı bebeğinizle birlikte kullanarak ortak kullanarak kendinizi de şımartabilirsiniz. Marka ürün içeriğinde belirtildiği üzere %99 doğal içerik içerir. Yenidoğan yoğun bakım ünitesindeki bebekler dahil kullanabilir. Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Pişik Kremi: Yenidoğandan itibaren her bez değişiminde kullanıldığında %98 doğal içeriğiyle üçlü etki sağlar. Pişiği önlemeye, cildi nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Mustela Şampuanları

Bebekler için banyo yapmak günlerini rahat geçirmeleri için çok önemlidir. Bebeğinizin hassas cildi için banyo yapması çok önemlidir. Bebeğinizin temizliğini yaparak cildini çevresel faktörlerden korumalısınız. Doğru sıcaklıkta yaptırılan banyo, bebeğinizin gazından rahat kurtulmasına yardımcı olur ve rahat bir uyku geçirmesini sağlar. Bebeğiniz için güvenli, cildi kurutmayan, kolay durulanan, göz yakmayan dermokozmetik ürünler seçmelisiniz. Mustela bebek şampuanlarını kullanarak bebeğinize iyi bir banyo keyfi yaşatabilirsiniz. Mustela Gentle Göz Yakmayan Bebek Şampuanı: Papatya özlü bebek şampuanı bebeğinizin ve çocuğunuzun saçlarını nazikçe temizlemeye ve saçların kolay taranmasına destek sağlar. İçerisinde paraben ve fenoksietenol içermez. Mustela Soothing Çok Hassas Ciltler için Bebek Şampuanı Kuru cilde sahip bebeğiniz saçını nazikçe temizler. İçerisindeki organik balmumu sayesinde yoğun nemlendirme sağlamaya yardımcı olur. Mustela Soothing Bebek Şampuanı: Şizandra ve avokado özleri içeren rahatlatıcı şampuan, çok hassas ciltler için formüle edilmiştir. Bebeğinizin cildini rahatlatmayı hedefler. Mustela Yenidoğan Köpük Şampuan: Bebeğinizin saçını nazikçe temizlemesine ve pullanmanın azalmasına yardımcı olur. İçerisindeki Avokado polifenolleri ile saçların bakımına destek sağlar. Mustela 2 in 1 Hair and Body Wash: Hem saç hem de vücut temizliğinde kullanılan şampuandır.

Mustela Nemlendirici Kremler

Bebeğinizin cildini çevresel etkilerden korumak için bir diğer önemli adım nemlendirmedir. Masaj yaparak bebeğinize nemlendirici sürmeniz bebeğinizi rahatlatmaya yardımcı olur. Mustela Cold Cream Bebek Losyonu: Kuru ciltler için uygun olan Cold Cream bebeğinizin cildinin uzun süre nemlenmesini sağlamaya destek olur. Bebeğinizin cildinde pürüzsüz görünüm sağlanmasına ve yumuşak hissetmesine yardımcı olur. Cildin çevresel etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Mustela Cold Cream İçeren Besleyici Yüz Kremi: Kurumaya eğilimli ciltlerde uzun süre nem sağlamayı hedefler. Pürüzsüz ve zengin dokusu kuru ciltler için idealdir ve cilt tarafından kolayca emilir. İçerisindeki Shea yağı cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Mustela Cold Cream İçeren Besleyici Stick: Kuru ve hassas ciltli bebeklerin dudaklar, yanaklar, alın, burun gibi duyarlı bölgelerinde kullanılabilen üründür. Soğuk havaya karşı cildi korumaya yardımcı olur.

Mustela Güneş Bakım Serisi

Bebeğinizin hassas cildini güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumanız gerekmektedir. Bu sebeple cildi korumak için koruyucu, önleyici dermokozmetik ürünleri kullanmak gerekir. Kullanacağınız güneş kremi geniş spektrumlu ayni UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyucu olmalıdır. İlk altı ay bebekler mümkünse güneşe çıkarılmamalıdır. Altı ayın üzerindeki tüm bebek ve çocuklar için yaz, kış güneş kremi kullanılmalıdır. Mustela güneş kremleri, bebekleriniz için güvenle kullanabileceğiniz; doğal içerikli ürünlerden oluşmaktadır. Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50+: Bebeğinizin ve çocuğunuzun hassas cildi için geliştirilmiştir. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya destek sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Mustela Güneş Losyonu SPF 50: Hassas, kuru ciltli bebeklerde yüz de kullanım içim geliştirilmiştir. Suya ve kuma dayanıklıdır. Mustela After Sun Hydrating Lotion: Güneşe maruz kaldıktan sonra bebeklerin cildini rahatlatmaya destek sağlar. Hassas ciltleri serinletir uzun süre nemli kalmasını hedefler

Mustela Anne Adayların İçin Bakım Ürünü

Mustela Maternite serisinde, anne adayları ve yeni anneler için hamilelikte değişen cilt görünümlerinde canlılığı ve parlaklığı korumaya yardımcı ürünler geliştirilmiştir. Mustela ürünlerini kullanarak size anneliğinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Mustela Maternite Strech Marks Çatlak Serumu: Maracuja yağı ile formüle edilmiş bu serum, çatlak görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Hamilelik sırasında ve doğumdan sonra kullanılabilir. Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Çatlak Yağı: Aktif bileşeni maracuja yağından elde edilmiştir. Bu bileşen hamilelik sırasında oluşabilecek çatlak görünümün azalmasına yardımcı olurken cildi nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olur. Hamilelik ve emzirme döneminde güvenle kullanılabilir. Mustela Maternite Strech Marks Çatlak Kremi: Hamilelikte oluşan çatlakların oluşmasının önlemesine yardımcı olur ve çatlak görünümünü azaltmaya destek sağlar. Cildinizi ferahlatmaya, yumuşak ve esnek kalmasına yardımcı olur. Sezaryen yaralarının üzerine kullanmayın! Mustela Maternite Strech Marks Çatlak Kremi: Hassas göğüs uçlarını korumak için geliştirilmiş formülü sayesinde yeni annelerin rahatlamasını sağlar. Marka ürün içeriğinde belirtildiği üzere %100 doğal içerikli ürünler içerir. Ana bileşeni zeytinyağıdır, içerisinde koruyucu, parfüm, lanolin yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz.

Mustela Pişik Kremi

Bebeklerde en çok 0-18 ay pek çok nedenden dolayı pişik görülür. Bebeğin altını kirli bırakmak, bebeğin altını, cilde uygun olmayan pH seviyesine sahip ürünlerle temizlemek, bebeğin ishal olması, diş çıkarması örnek gösterilebilir. Bebeğinizin bezini sık sık değiştirmeli her bez değişiminde pişik bakım ürünü kullanmalısınız. Dermokozmetik standartlara uygun geliştirilen pişik bakım ürünleri, pişiği azaltmaya yardımcı olurken aynı zamanda bez bölgesini ferahlatmayı amaçlar. Bebeğinizin her bezini değiştirdiğinizde pişik bakım ürünü kullanarak bez bölgesine nefes aldırabilirsiniz.

Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Pişik Kremi: Yenidoğandan itibaren her bez değişiminde kullanıldığında %98 doğal içeriğiyle üçlü etki sağlar. Pişik azaltmaya yardımcı olur, cildi nemlendirmeye ve cildi rahatlatmaya destek sağlar. Her bez değişiminde kullanıldığında kızarıklık ve pişik oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Kremi uygulamadan önce bebeğinizi kurulayın sonra tabaka halinde sürün.

Mustela Bebek Ürünleri Nereden Alınabilir?

Mustela bebek ürünlerini, bayii olan eczanelerden ve güvenilir dermokozmetik satış noktası olan dermoeczanem.com’dan, Mustela fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Dermoeczanem.com satın aldığınız Mustela bebek ürünlerini en özenli şekilde paketleyerek aynı gün kargoya verir ve kısa sürede kapınıza kadar teslim edilmesini sağlar. %100 müşteri memnuniyeti hassasiyeti ile çalışan Dermoeczanem tüm ürünlerin saklanmasında en uygun koşulları sağlamaya özen gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.