mustela09.jpg (79 KB)

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

Mustela Mustela, dünya çapında geliştirdiği bebek ürünleri ile ebeveynlerin gönlünde taht kurar. Mustela bebek ürünleri, 60 yılı aşkın dermokozmetik tecrübesiyle sarsılmaz bir yere sahiptir. Yüzde doksan üç doğal içeriğe sahip ürünleri ile marka günlük bebek bakımın vazgeçilmezidir.
Eşsiz dermokozmetik standartlarda geliştirilen markanın ürünleri, bebeklerin cilt ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Fransız merkezli geliştirilen markanın ürünleri herhangi bir zararlı kimyasal koruyucu içermez. Dermokozmetik klinik testlerden geçerek piyasaya sunulur. Son teknolojiye sahip laboratuvarlarda geliştirilen özel formülleri ile markanın ürünleri, bebeklerin belirgin cilt sorunlarını çözmeye çalışır. Ebeveynlere güvenilir ürün geliştirdiğine dair garanti verir. Oldukça pratik kullanıma sahip markanın ürünleri hem vakitten tasarruf sağlar hem de konforlu bir bakımın kapılarını açar.

Mustela’nın Anneler İçin Geliştirdiği Ürünler Nelerdir?
Anneler için geliştirdiği özel formüllerle marka, kadınların en kutsal döneminde yardımına koşar. Özellikle bebek bekleme döneminde vücutları değişime uğrayan kadınların ciltlerini rahatlatmaya yardımcı bu ürünlerle en kutsal döneminizi daha iyi geçirebilirsiniz.
Mustela çatlak kremi, anneler için geliştirilen bu ürünlere bir örnektir. Ciltte bulunan çatlak sorununa karşı bakım yapan bu ürün global çapta oldukça ilgi çeker. Ayrıca Maternite serisi ile de marka genel anne problemlerine karşı bakım yapmada oldukça başarılıdır.
Annelerin bebek bekleme döneminde karşılaştığı cilt sorunlarının farkında olan marka, özel formüllerle bu sorunları azaltmaya çalışır. Çünkü Mustela anne ve bebek ciltlerini yakından tanır ve sorunlarına hâkimdir. 977 patent ile uzmanlığını tüm dünyaya kanıtlar. Anneler için her soruna özel geliştirilen Mustela kremleri ile cildinizde uzman bir cilt bakımı deneyimi yaşayabilirsiniz.
Çatlak ürünleri, göğüs bakım ürünleri, vücut bakım ürünü, nemlendirici balsamlar markanın anne ürünleri arasında yer alır.

Mustela’nın Bebekler İçin Geliştirdiği Ürünler Nelerdir?
Hassas bebek cildi, dış faktörlerin etkisinden daha fazla etkilenir. Bu nedenle bebeklerin cildinde kullanılan ürünler özenle seçilmelidir. Bebek bakımında kalitesini ispatlamış marka, ürünleri ile dermokozmetik saygınlığı kazanmıştır.
Her cilt sorununa ve ihtiyacına özel geliştirdiği ürünleri ile Mustela tam bir bebek bakımı markasıdır. Güneş ürünleri, bebek bakım ürünleri, pişik bakım ürünleri, Soothing serisi, Stelatopia serisi ve setleri ile yüksek dermokozmetik standartlarda bir bebek bakımına kavuşabilirsiniz.

Mustela Şampuan
Mustela bebek şampuanları, saç sorunlarına özel geliştirilen formüle sahiptir. Günlük bakımda rahatlıkla kullanabilecek ürünler yer alır. Bebek cildinin pH’ına özel geliştirilmişlerdir. Gentle Baby Shampoo bu şampuanlarda öne çıkar.

Mustela Pişik Ürünleri
Sık rastlanan pişik sorununa özel geliştirilen ürünlerdir. Her bez değişimde rahatlıkla kullanabilirler. Yenidoğan bebekler dahil tüm bebeklerde her bez değişiminde uygulanabilir. Cilt esnekliğini sağlamaya yardımcı yapısı, cilde nem kazandırmaya da çalışır. Vitamin Barrier farklı formlara yer alan Mustela pişik kremleri arasında yer alır.

Mustela Bebek Yağı
Her banyo sonrası ya da bebeğinizin cildini rahatlatmak istediğiniz her an rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildi yumuşacık yapan özel formülü, tatlı bir his de kazandırmaya da çalışır.
Bu ürünler dışında sitemizde yer alan ve yoğun ilgi gören Mustela Bebek Setleri ve Mustela Merhaba Bebek Setine oldukça avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz.
Tüm Mustela ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.