Bebek Bakım Yağları

Bebek Bakım Yağları

   Genelde her banyodan sonra kullanılan bebek bakım yağları hassas bebek cildine uygun olarak özenle seçilmelidir. Ucuz olsun düşüncesi yerine kaliteli ve uygun olsun fikriyle bebek bakım ürünlerini tercih etmek hem bütçenizin hem bebeğinizin faydasına olur.
   İnternetteki bebek yağı tavsiyeleri genel bir sonuç çıkarır. Ancak tavsiye olarak aldığınız bir ürün belki de bebeğinizin cildine uygun olmayacak. Seçtiğiniz bebek yağlarını kullanırken bebeğinizin cildiyle uyumlu olmasına içeriğinin zararlı bir etken madde barındırmamasına dikkat etmelisiniz.
   Bebek yağı Johnson Baby Klasik, bebek masajında kullanmak için idealdir.
   Bebek yağlarının kullanım alanı sadece bebeklerle sınırlı değil. Bebek yağı faydalarını keşfedip özellikle makyajlarını çıkarırken kullanan kadınlar da mevcut.
   Mustela Massage Oil, bebeklerinizin cildini rahatlatmaya, nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.
   Bebek bakım yağlarını dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.