sadsad x
asdasd

Bioderma Kampanyası Geçerlilik Süresi: 16/05/2018 - 31/08/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Bu kampanyadan tek seferde sadece 1 kez yararlanılabilir. Miadlı çanta setleri dahil değildir. Bioderma Kampanyası Geçerlilik Süresi: 30/07/2018 - 31/08/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 185 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Bioderma Ürünleri Hakkında kısa bilgi 

Bioderma Dermokozmetik cilt ve vücut bakım ürünleri bir Fransız dermokozmetik markası. 10 yılı aşkın süredir araştırma merkezlerinde ve dermatoloji laboratuvarlarında farklı cilt sorunlarına yönelik ürünler geliştirmekte olan Bioderma ürünleri ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılmakta ve tanınmakta. Bioderma Cilt Bakım Ürünleri geniş yelpazesi sayesinde farklı cilt sorunları ve farklı cilt tiplerine yönelik ürün grupları oluşturmuş bir marka. Bu gruplardan kısaca söz etmemiz gerekirse; Bioderma Atoderm Serisi; çok kuru ve atopik ciltler için, Bioderma Cicabio Serisi; yıpranmış, hasar görmüş, problemli ciltler için, Bioderma Hydrabio Serisi; nemsiz kalmış, kuru ciltler için, Bioderma Sensibio Serisi; kızarıklık sorunu yaşayan hassas ciltler için, Bioderma Sebium Serisi; karma ve yağlı ciltlerin bakımı için, Bioderma White Objective Serisi; leke sorunu yaşayan ciltler için, Bioderma Photoderm Güneş Serisi; güneşten koruyucu ve bronzlaştırıcı etki için , Bioderma Node Saç Bakım Serisi; bir çok saç sorununa yönelik bakım uygulamak için önerilir.  Bioderma markası ülkemizde sayıları 1500’ün üzerinde dermokozmetik eczane noktasında ve online olarak da dermoeczanem.com da satılmakta. Laboratories Bioderma İstnabul şirketi Farnsız markasının resmi Türkiye temsilcisi olmakla beraber, ürünlerin dağıtımı Velena kozmetik tarafından sağlanmakta.

Markanın en çok öne çıkan iki ürünü Bioderma Sensibio H2O ve Bioderma Sebium Foaming Jel.   Bioderma Sensibio H2O hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerinin günlük temizliği ve makyaj çıkartıcı olarak rahatlıkla kullanılabilen bir ürün. Sebium Foaming jel ise, akneye eğilimli ciltler de dahil olmak üzere karma ve yağlı ciltlerin temizliğinde kullanılan bir köpüren temizleme jeli.  Dermoeczanem.com online dermokozmetik sitemizde Bioderma Dermokozmetik ürünlerine hem indirimli hem de farklı kampanya avantajları ile ulaşabilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünleri kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyabilir ve dilerseniz çağrı merkezimiz aracılığı ile sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

SAĞLIKLI MAKYAJ NASIL OLMALI?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana,  güzel görünmek erkek kadın herkesin amaçladığı bir şey. Fakat sağlık güzellik için feda edilemez. İşte bu noktada sağlıklı makyaj kavramı önem kazanıyor.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerde Fiyat Artışı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan hızlı yükseliş bir çok sektörde olduğu gibi kozmetik ürünlerde de yeni fiyat ayarlamalarını zorunlu kılıyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.