x
0(850) 840 45 87
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Bioderma Ürünleri) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

 Bioderma White Objective Kampanyası Geçerlilik Süresi: 04/05/2017 - 31/05/2017  

 Bioderma Matricium Kampanyası Geçerlilik Süresi: 12/12/2016 - 31/08/2017  Kampanyalar Hakkında

Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Bioderma Ürünleri

  Bioderma bir Fransız dermokozmetik markası olup, 10 yılı aşkın süredir araştırma merkezlerinde ve dermatoloji laboratuvarlarında farklı cilt sorunlarına yönelik ürünler geliştirmektedir. En iyi cilt bakım ürün markalarından biri olan Bioderma 60’a yakın ülkede satışı bulunan ve çok yaygın kullanılan bir markadır. En büyük dermatolojik güvenliği garanti etmek için, BIODERMA ürünleri çok sınırlı sayıda bileşen ve optimal dozda aktif bileşen içerir. Bioderma Cilt Bakım Ürünleri geniş yelpazesi sayesinde farklı cilt sorunları ve farklı cilt tiplerine yönelik ürün grupları oluşturmuştur. Bu gruplardan kısaca söz etmemiz gerekirse; Bioderma Atoderm Serisi; çok kuru ve atopik ciltler için, Bioderma Cicabio Serisi; yıpranmış, hasar görmüş, problemli ciltler için, Bioderma Hydrabio Serisi; nemsiz kalmış, kuru ciltler için, Bioderma Sensibio Serisi; kızarıklık sorunu yaşayan hassas ciltler için, Bioderma Sebium Serisi;karma ve yağlı ciltlerin bakımı için, Bioderma White Objective Serisi; leke sorunu yaşayan ciltler için, Bioderma Photoderm Güneş Serisi; güneşten koruyucu ve bronzlaştırıcı etki için , Bioderma Node Saç Bakım Serisi; bir çok saç sorununa yönelik bakım uygulamak için önerilir. Bioderma kullananlar; markanın ödün vermediği güvenlik, memnuniyet ve kalite anlayışını benimsemişlerdir. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan marka sürekli yenilik ve bilimsel çalışmaların yanı sıra, yüksek teknoloji ve ürün güvenliğine de azami derecede önem verir. Yıllardır büyük bir beğeni ve güvenle kullanılan bioderma cilt bakım ürünlerini; indirimli fiyatları, kaliteli hizmet anlayışı ile www.dermoeczanem.com sitemizden temin edebilirsiniz.  

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.