Bioderma

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 6
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 174 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Bioderma Ürünleri

BİODERMA, Fransız Eczacı Jean Noel Thorel tarafından 1970’li yıllarda kurulan ve cilt görünümünü doğru bir şekilde korumayı amaç olarak edinen dermokozmetik alanında adından söz ettirmiş dünyaca ünlü bir markadır. Kurulduğu ilk günden itibaren Dermatolojik Güvenlik ilkelerine taviz vermeden çeşitli ürünlerini hazırlayan Bioderma markası 2011 yılında Fondation de France sponsorluğunda, dünya çapında dermatolojinin gelişmesini ve desteklenmesini misyonu haline getirmiştir. Bundan dolayı BİODERMA tüm ürünleri sistematik bir şekilde dermatologlar tarafından cilt görünümü yapısına göre çeşitli testlere ve klinik çalışmalara tabi tutmakta ve bunun neticesinde ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Bioderma cilt görünümü düzensizliklerini çözüme ulaştırmak amacıyla cilt görünümünde meydana gelen düzensizlikleri gözlemleyerek Bioderma Laboratuvarında çalışmalarını daima sürdürmekte ve çözümler aramaktadır. Ürün inovasyonunu laboratuvar ve klinik çalışmalarına göre belirlemekte olan BİODERMA markası etkili formülleri bu yönde oldukça gelişim göstermektedir. BİODERMA, geniş ürün yelpazesi ile tüm cilt görünümü tiplerine özel ayrı ayrı özel olarak geliştirdiği formüller sayesinde geniş kitlelere ulaştı. Şu an ki dönemde de adından oldukça söz ettiren ve çok tercih edilen ürünlerinden biri olan ilk misel suyun yaratıcısı olmaları BİODERMA Laboratuvarının inovasyon gelişiminin en büyük göstergesi olmuştur.

Atoderm, Pigmentbio, Photoderm, Hydrabio, Sensibio, Sebium ve daha çok birçok serisi ile beğeni toplayan Bioderma’nın gelin birde cilt görünümü üzerinde ki etkilerini birlikte inceleyelim.

Hassas Cilt Görünümü İçin Bioderma Sensibio Bakım Serisi

Hassas bir cilt görünümüne sahip olan kişiler normal cilt görünümlerine oranla iç ve dış faktörlere karşı aşırı duyarlıdır. Hassas ve toleransı düşük bir cilt görünümü genellikle yüzlerinde kızarıklık görünümü olsun ya da olmasın cilt görünümlerinde rahatsızlık hissi uyandıran birçok semptomla kendini belli eder. İç ve dış tetikleyici faktörlere karşı önlem almamak, hassas cilt görünümünün verdiği tepkilerin artmasına ve etkilerinin kötüleşmesine neden olabilir. BİODERMA SENSİBİO serisi hassas cilt görünümleri için hazırlanmış, hassas cilt görünümü yapısına sahip kişiler için BİODERMA LABORATUVARINDA yaptığı testler ve çalışmalarla hassas ciltlerin birden fazla cilt görünümü düzensizliklerine çözüm bulmaya destek sağlamıştır. Bu seri kendi içerisinde kategorilere ayrılan temizleyici, misel solüsyon, nemlendirici, göz kremi gibi geniş ürün yelpazesinden oluşmaktadır.

Bioderma Sensibio serisi ürünleri güçlü bileşimindeki Toleridine kompleksi ile cilt görünümünü dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olurken aynı zamanda söz konusu cilt görünümünde tolerans seviyesini yükseltmeye, nemlendirmeye, rahatlık ve ferahlık hissi kazandırmaya destek sağlar. Serinin en bilindik ürün ise şüphesiz BİODERMA SENSİBİO H2O’dur. Dermatologlar ile geliştirilmiş ve hassas cilt görünümleri için özel olarak formüle edilmiştir. BİODERMA kullananlar arasından en çok tercih edilen ürün olarak kabul edilebilir.

Bioderma Sensibio H2O Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu: Serinin en çok tercih edilen ürünü olan Bioderma Sensibio H2O hassas ve toleransı düşük cilt görünümleri için geliştirilen durulama gerektirmeyen hassas formlu misel solüsyondur. Cilt görünümünü derinlemesine temizlemeye destek sağlarken nazik formülü ve etkili bileşenleri ile cilt görünümünü korumaya, tüm kir ve makyajdan arındırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda kuruluğa karşı bakım yaparak cilt görünümünün doğal dengesinin korunmasına destek sağlar. Hassas cilt görünümleri için özel olarak tasarlanmış Bioderma Sensibio Foaming Cilt Temizleme güçlü aktif konsantrasyonlarla geliştirilmiş jeli ile makyaj ve cilt görünümü temizliğine destek olabilirsiniz.

Bioderma Sensibio Rich Cream: Kuru/çok kuru hassas cilt görünümleri için tolerans seviyesini yükselten nemlendirici bakım kremidir. Gözenek görünümü tıkamadan mükemmel makyaj bazı olarak da kullanabileceğiniz bu krem aynı zaman da cilt görünümünü beslemeye yardımcı olur. Sende hassas ve toleransı düşük cilt görünümüne sahibim diyorsan tercih BİODERMA SENSİBİO serisi ürünlerinden yana olabilir.

Karma ve Yağlı Cilt Görünümü İçin Bioderma Sebium Serisi

Karma ve yağlı cilt görünümüne sahip kişilerde sebium üretiminin düzensiz olduğu bilinmektedir. Karma cilt görünümüne sahip kişilerde yağlanma sadece T bölgesinde görülürken, yağlı cilt görünümüne sahip kişilerde bu tüm yüz bölgesinde görülür. Yağlı cilt görünümüne sahip olan kişilerin cilt görünümleri daha kalın, geniş ve belirgin gözenek, yağlı ve parlak bir görünüme sahiptirler. Karma ciltlerde ise cilt görünümü kusurları ve yağlanma genellikle alın, burun ve çeneyi kapsayan T bölgesinde görülürken yüzün ve vücudun geri kalan bölgeleri normal hatta kuru ve gergin bir cilt görünümü yapısına dahi sahip olabilir. Bundan dolayı her cilt tipinde yapılması gerekildiği gibi rutin cilt temizliğine özen gösterilmelidir. Özellikle cilt görünümünün derinlemesine temizlenebilmesi ve cilt görünümünün rahat nefes alabilmesi için makyaj temizliği ihmal edilmemelidir. Bioderma Sebium serisi karma ve yağlı cilt görünümü yapısına sahip olanlar için hazırlanmıştır. Temizleyiciler ve nemlendiriciler serinin temelini oluşturmaktadır. Bunun için karma ve yağlı ciltler için özel formülü ile geliştirilmiş cildi derinlemesine temizleyen BİODERMA SEBIUM FOAMING GEL ile rutin cilt temizliğinizi sağlayabilir ve ardından BİODERMA SEBIUM nemlendirici krem ile bakım rutininize destek sağlayabilirsiniz.

Bioderma Sebium Foaming Cilt Temizleme Jeli: Karma ve yağlı cilt görünümlerinin günlük kullanımına uygun Bioderma Sebium Foaming Temizleme Jeli güçlendirilmiş özel formülü ile cilt görünümünü derinlemesine temizler. Özel seçilmiş hammaddeleri ile cilt yüzeyindeki gözenek görünümünü ve dış faktörlerin etkisini temizlemeye yardımcı olur. Bioderma Sebium Global Arındırıcı Krem: Karma, yağlı ve düzensiz cilt görünümleri için özel olarak formüle edilmiş leke görünümü gidermeye yardımcı nemlendirici bakım kremidir. Bioderma Sebium Foaming Gel ile cilt görünümünü temizledikten sonra Bioderma Sebium Global Arındırıcı Krem uygulayarak cilt görünümünüzü rahatlatabilir ve günlük bakım ritüelinizi tamamlayabilirsiniz.

Kuru Cilt Görünümü İçin Bioderma Atoderm Serisi

Her cildin neme ihtiyacı vardır. Ancak kuru ve hassas cilt görünümleri neme diğer cilt tiplerine oranla daha çok ihtiyaç duyar. Cilt, ihtiyacı olan nem takviyesini karşılayamadığı takdirde yıpranma ve yaşlanma görünümü belirtilerine karşı daha savunmasız bir hale gelir. Bundan dolayı kuru cilt görünümü bakımı yaparken nemlendirme etkisi oldukça yüksek olan ürünler tercih edilmeye özen gösterilmelidir. Kuru cilt görünümünde genellikle gerginlik hissi belirgindir bundan dolayı yapılması gereken cilt görünümünün yapısına uygun nemlendirici ürünleri rutin bir şekilde kullanmaktır. Bioderma Atoderm serisi kuru cilt görünümlerine bakım yapan içeriğindeki formülleri ile geliştirilmiş yüz ve vücut için temizleyiciler, nemlendiriciler, lip balm ve el kremi ürünleri ile cilt görünümünü uzun süreli nemlendirmeye ve korumaya destek sağlar. BİODERMA ATODERM serinin en çok tercih edilenlerinden biri olan BİODERMA ATODERM nemlendirici krem ile cilt görünümünün derinlemesine nemlendirilmesine ve cilt görünümünü dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olabilirsin.

Bioderma Atoderm Foaming Gel: Yoğun cilt görünümü kuruluğuna sahip olanlar için zengin içerikli temizleyici jeldir. Gliserin ve mineral yağlar yardımıyla aynı zaman da cilt görünümünün nemlendirilmesine destek olur. Özel formülasyonu ile bebek, çocuk ve yetişkinler için kullanıma uygundur. Bioderma Atoderm Nemlendirici Krem: Özel içerik yapısı ve Skin ProtectTM kompleksi yardımı ile kuru ve çok kuru cilt görünümleri için yoğun nemlendirici bakım kremidir. Bebek, çocuk ve yetişkinler için günlük yüz ve vücut kullanımına uygundur. İlk kullanımdan itibaren cilt görünümünde yumuşaklık hissi vermeye ve cilt görünümünü korumaya destek olur. Bioderma Atoderm Foaming Gel ile cilt görünümü temizliğinden sonra bakımınızı tamamlamaya yardımcı nemlendirici kremdir.

Cilt görünümümde kuru gerginlik hissi yaşamak istemiyorum diyorsan bakım rutini tercihini BİODERMA ATODERM serisinden yana kullanabilirsin.

Güneş Koruması İçin Bioderma Photoderm Serisi

Pırıl pırıl güneş altında dışarıda ve kumsalda vakit geçirmek, cilt görünümümüzün bronzlaşması bizi her daim daha iyi hissettirir. Vücudumuza D vitaminini de en iyi şekilde güneşten alırız. Ancak güneşin yararlarının yanı sıra, güneşin UV ışınlarından dolayı zararlı etkileri de vardır. Bioderma Photoderm güneş koruması içeren krem ve spreylerden oluşan serisi ile cilt görünümünün güneşi zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Güneş koruması, bronzluk ve güneş sonrası bakım sağlayan seçenekleri ile PHOTODERM serisi cilt tipine uygun güneş koruyucu ürünleri ile cilt görünümüne destek sağlar. Tüm cilt tipleri için özel olarak geliştirilen güneş koruyucu serisi Photoderm, leke görünümüne eğilimli, karma ve yağlı cilt görünümleri, hassas cilt görünümleri, kuru cilt görünümleri için uygun olup renkli ve renksiz iki ayrı formları bulunur. Ayrıca Bioderma Photoderm serisinin bebek ve çocukların hassas cilt görünümleri içinde özel içerik ve formülasyon ile tasarlanmış güneş koruyucuları vardır. Ancak unutulmamalıdır ki güneş koruyucu ürünler yalnızca yazın ya da güneş olduğu zamanlar değil her mevsim tercih edilmelidir.

Bioderma Photoderm AR Spf 50+ Renkli Güneş Kremi: Çok hassas cilt görünümlerinin kullanımına uygun olup güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı cilt görünümünün korunmasına ve cilt görünümünün erken yaşlanma belirtilerine karşı bakım sağlamaya yardımcı olur. Renkli formu ile günlük kullanımda kolaylık sağlayacak ürünler arasındadır. Bioderma KID Lait SPF50 +: Çocukların hassas cilt görünümü için süt formunda güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı güneş koruyucudur. Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önlemeye yardımcı performansıyla güneşe karşı güvenli koruma sağlamaya destek olur.

Leke Eğilimli Cilt Görünümü İçin Bioderma Pigmentbio Serisi

Cilt görünümünde bazı düzensizliklerden dolayı lekeye eğilim ortaya çıkabilir. Cilt görünümünde leke eğilimlerinin birçoğu zararlı güneş ışınlarına uzun süre boyunca maruz kalınma sonucu oluşsa da diğer çevresel faktörlere ve daha birçok sebebe bağlı olarak farklılık gösterebilir. Cilt görünümü leke eğilimlerine karşı yaş ve cinsiyet ayrımı fark etmeksizin herkesin önlem almaya ihtiyacı vardır. Bioderma Pigmentbio serisi cilt görünümünde leke eğilimi düzensizliği yaşayan hassas ciltler için leke görünümünün azaltılmasına yardımcı seridir. Leke eğilimi görünümlü ciltler için özel ve etkili içerik yapısı ile Bioderma Laboratuvarında yapılan çalışmalar sonucu tasarlanmış ürünlere sahiptir. Seri içeriğinde bulunan zenginleştirilmiş vitaminler sayesinde cilt görünümünde leke eğilimi görünümüne karşı bakım sağlamaya yardımcı olurken aynı zaman da kırışıklık görünümüne karşı bakım sağlamaya destek olur. Serinin Dermoeczanem.com sitemizden ulaşabileceğiniz lekeye eğilimli cilt görünümleri için temizlemeye yardımcı Pıgmentbio H2O Brightening Micellar Water, leke görünümünün azaltılmasına yardımcı Pigmentbio Daily Care SPF50+ krem ve serumları mevcuttur.

Bioderma Pigmentbio Daily Care SPF 50+: Lekeye eğilimli hassas cilt görünümleri için leke görünümünün azaltılmasına yardımcı, aydınlatıcı ve güneşten korumaya yardımcı kremdir. İçeriğinde bulunan C, E ve diğer vitaminler sayesinde cilt görünümünde kırışıklık görünümü oluşumuna karşı bakım sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda gün boyu nemli kalmasına destek sağlar.

Nemini Kaybetmiş Cilt Görünümü İçin Bioderma Hydrabio Bakım Serisi

Her cilt tipi (kuru, karma ve yağlı, normal, hassas) nemsizlik yaşayabilir. Cilt görünümünde nem kaybı genetik faktörlerden kaynaklanabileceği gibi daha çok çevresel etkenlerden dolayı ortaya çıkar. Cilt görünümü düzenli olarak nemlendirildiğinde ise çevresel etkenlerin olumsuz etkileri büyük oranda yavaşlatılmış olur. Her cilt görünümünde nemsizlik etkileri farklılık gösterse de genel olarak nemsizlik cilt görünümünde rahatsızlık ve gerginlik hissi gösterir. Cilt görünümü nemini kaybettiğinde öncelikle ışıltısını kaybederek düzensiz bir görünüm ve bunun beraberinde yeterince nem sağlanmadığında zamanla elastikiyet eğilimini kaybederek ince çizgi ve kırışıklık görünümünü belirginleştirir. Bu nedenle ciltteki nemin korunması için önlemler almak oldukça önemlidir. BİODERMA HYDRABİO serisi nemini kaybetmiş cilt görünümleri için hazırlanmış ve nemini kaybetmiş cilt görünümleri için kaybedilen nemi geri kazanmayı hedeflemiştir. Çeşitli ürünlerden oluşan serinin içerisinde, nemlendiriciler, temizleyiciler ve güneş koruma faktörü içeren ürünler bulunmaktadır. HYDRABİO serisi ürünleri cilt görünümünün su tutma kapasitesini artırarak uzun süreli nemlendirilmesini ve korunmasını sağlamaya yardımcı olur. Aynı zaman da cilt görünümünün derinlemesine nemlendirerek kaybettiği esneklik, parlaklık ve canlılığı geri kazandırmaya destek sağlar.

Bioderma Hydrabio H2O Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu: Nemsiz cilt görünümlerinin kullanımına uygun olan Bioderma Hydrabio H2O içeriğindeki miseller sayesinde göz makyajı da dahil olmak üzere cilt görünümünün temizlenmesine yardımcı olur. Uzun süreli nemlendirme etkisi ile ferahlatmaya ve rahatlatmaya destek sağlar. Bioderma Hydrabio Perfecteur Spf30 Nemlendirici Krem: Nemsiz ve hassas cilt görünümleri için cilt görünümünü nemlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda SPF30 etkisi ile güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya destek sağlar. Tazeleyici aktif içeriği ile ince çizgilerin görünümünde azalmaya yardımcı olur. Nem kaybı yaşayan ciltler BİODERMA HYDRABİO serisi ürünlerini tercih ederek cilt görünümünün daima parlak ve canlı görünümde kalmasını sağlayabilir.

Bebek ve Çocuklar İçin Bioderma Abcderm Serisi

BİODERMA ABCDERM serisi Dermatolojik güvenlik ilkeleri esas alınarak formüle edilmiş hassas bebek cilt görünümleri için üretilmiş özel ürünler içermektedir. BİODERMA ABCDERM serisi özel bakım gerektiren bebek ve çocuk ciltleri, normal ve kuru cilt görünümüne sahip bebek ve çocuk cildi, durulama gerektirmeyen temizleyici gibi serileri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.Doğumdan itibaren bir bebeğin hassas cilt görünümü, yeni çevresindeki tüm dış faktörlere maruz kalır. Bundan dolayı bebek cilt görünümü bakımı için tercihiniz BİODERMA ABCDERM serisinden yana olabilir.

Bioderma ABCDERM Foaming Gel Temizleme Jeli: Bebek ve çocukların yüz, vücut ve saçları için nazik bir temizleyici olan göz yakmayan temizleme jelidir. Hassas içerik yapısı ile bebek ve çocuklarda cilt görünümünün nemlendirilmesine yardımcı olur. Bioderma ABCDerm Hydratant: Çok kuru bir cilt görünümüne sahip bebek ve çocuklarda yağlı ve yapışkan bir his bırakmadan cilt görünümünün nemlendirilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki Kanola ve Ayçiçek yağları sayesinde de cilt görünümünün beslenmesine ve nemlendirilmesine destek sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.